RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

U principu što se kolica tice kada smo išli ka Egiptu dobili smo ih odmah po izlasku iz aviona ali od nas tipa 7 sa kolicima samo smo ih mi dobili, ne znam zašto ostali sa prtlhagom. U povratku na našem aerodromu smo svi tek sa prtljagom dobili kolica. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne predajete kolica samo ih obeleže prilikom predavanja velikog prtljaga i vozite se sve do ulaska u avion i  moraju biti kišobran ako nisu računaju se kao deo cekiranog prtljaga:=) 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumaši veliki pozdrav :D

Posle 1000 godina idem na godišnji odmor i odluka je pala da idem u ovaj hotel zbog plaže,,, Imam par pitanja, ako je neko rad da odgovori:

1, U kom delu hotela, jer je ogroman su tihe sobe, a čiste (vidim da su neki delovi renovirani?)? I kako istu rezervisati? Kada se dodje 5evra u pasoš recepcionaru (kao u nekim hotelima :D) ili? Koji "blok" preporučujete?

2. Kompletno mi je nejasan taj poslednji dan, jer nam je let 02,10 u 02:00 h po ponoći naravno :rolleyes: da li da dajem pare za produženi boravak do 22h ili imamo pravo na ručak i večeru ipak??? Negde sam pročitala da može da se traži ključ kabine za tuširanje?

3. Da li je neko išao tim njihovim prevozom do Hurgade? Koliko košta? Kada je odlazak/povratak?

4. Nije mi jasan koncep ALL incl. a u nekim restoranima ne može uopšte da se jede? Neko reče da imamo pravo na jednu rezervaciju za arapski i jednu za italijanski restoran? Da li to i dalje važi ili?

5, Vodu u sobama kupujemo ili dobijamo? Ni to mi nije jasno jer je "kao" all inclusive...

6. Ja nisam nikako ranoranilac tako da tu ležaljku pored vode neću videti :D hahah šta se dešava sa ležaljkama za nas koji kasnije ustajemo? Nema ih ili???

Hvala lepo! :)

Veliki pozdraavv :srce:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oooo dobre li grupe! :)

Dobro veče svima, drago mi je što sam naišla na ovako živu grupu baš za temu koja me zanima!

Momak i ja se vencavamo 01.09. i posle dugog ispitivanja ponuda na celom svetu, odabrali smo baš ovaj hotel! 

Idemo na 10 noćenja preko Viva travel iz Novog Sada, polazak je 08.09. U toku je #jedvacekanje čini mi se više zbog odmora nego zbog venčanja ?

Svašta korisno sam pročitala na prethodnim stranicama i hvala Vam svima na povratnim informacijama.

Negde sam uhvatila savet za smeštaj u reonu 9, kod bazena, jer je strategijski postavljen tako da je sve prilično blizu, slala sam mail prvo hotelu, a zatim i Šediju lično (hvala Sanja za adresu), medjutim niko ne odgovara.

Te odlucih i ja da se registrijem i uključim sa Vama u razgovor. ?

Da li je neko putovao u ovaj hotel preko Viva atravel agencije i kakva su Vam iskustva? Sa li će neko sa foruma biti u navedeno vreme možda u Cwr?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobrodošli @TashaNa na forum. Za početak, kad je o Egiptu reč budite  strpljivi, tamo ništa ne može odmah:rolleyes:. Naš dragi Šedi Srbišić svima odgovori, nekom pre, nekom kasnije, baš je zauzet i posvećen hotelu. A i ako ne dobijete baš blok 9 shvatićete da je sve to manje-više slično... Bitno je da je super. Moji muški trenutno u Forašu u Segedinu, zove me sin da se požali da mu je bolja hrana u Egiptu... A ako ste iz Nsa, sigurno ste bili u Forašu i izvesno znate da kod Mađara u hotelu sa 4* greške s hranom nema:D.... 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi cemo Vas docekati 13.9 nadam se na vrreme:dance:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga Sanja, hvala na informacijama... :) Nisam pročitala sve što je pisano jer mi je kompjuter crkao i čitam sa telefona. Drage volje bih sve pročitala! Žurila sam sa posla i čitala u putu sve jer sam krenula u agenciju da uplatim, jer je ostalo još samo par mesta,... Nisam dugo bila na odmoru i bitno mi je da mogu da se odmorim.. Zbog toga sam pitala koji blok preporučujete (sobu), da već kada pišem Šediju znam šta da tražim...

Veliki pozdrav svim forumašima :cvetic::srce::)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari :) ako neko može da preporuči sobu (blok) u kom je bio, bila bih zahvalna.. :D

pozdraavv :cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka