RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

2279 poruka u ovoj temi

Ima nas još koji smo "septembarski gosti" :D Nego dragi forumaši, imao bih dva pitanja, s obzirom da idemo u ovaj hotel, ali ako moderator oceni da su za drugu temu, neka ovaj moj post tamo premesti, nema ljutiš... :)

Te kartice za internet koje pominjete, Vodafone, kakve su to kartice...? Da li je to kao neki mini ruter koji stavite u šteker i on emituje signal (to sam npr. imao u Italiji) ili je to klasična SIM kartica, što bi značilo da treba da ponesem i jedan "prazan" telefon u koji bih stavio karticu...? Eto, ako može mala pomoć za nas koji prvi put idemo... Hteo sam da pitam i nešto u vezi novca: ponećemo evre (ili dolare, to mi deluje kao bolja varijanta), ali molim za savet vas koji ste već bili u Egiptu - zar nije najpametnije zameniti sve za funte, pa plaćati u funtama ekskurzije, pića, suvenire, taksi, bakšiš i sve ostalo... Ili svi oni baš insistiraju na evrima/dolarima...? Unapred hvala na odgovoru i pomoći!  :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima nas još koji smo "septembarski gosti" :D Nego dragi forumaši, imao bih dva pitanja, s obzirom da idemo u ovaj hotel, ali ako moderator oceni da su za drugu temu, neka ovaj moj post tamo premesti, nema ljutiš... :)

Te kartice za internet koje pominjete, Vodafone, kakve su to kartice...? Da li je to kao neki mini ruter koji stavite u šteker i on emituje signal (to sam npr. imao u Italiji) ili je to klasična SIM kartica, što bi značilo da treba da ponesem i jedan "prazan" telefon u koji bih stavio karticu...? Eto, ako može mala pomoć za nas koji prvi put idemo... Hteo sam da pitam i nešto u vezi novca: ponećemo evre (ili dolare, to mi deluje kao bolja varijanta), ali molim za savet vas koji ste već bili u Egiptu - zar nije najpametnije zameniti sve za funte, pa plaćati u funtama ekskurzije, pića, suvenire, taksi, bakšiš i sve ostalo... Ili svi oni baš insistiraju na evrima/dolarima...? Unapred hvala na odgovoru i pomoći!  :srce:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa javite se da oformimo ekipicu mi nismo uobrazeni :hahaha:mislim da je klasična kartica treba još jedan slot imate na temi internet u Egiptu.. Ne insistiraju nosite sta god mislite da vam se isplati primaju sve :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Apsolutno nisam znao za postojanje te teme, sad sam je našao, iščitaću je detaljno, hvala od srca... :srce: Od 17.09. smo tamo (doduše, svega 9 noći), taman posla da se ne javimo pre toga... :) Meni je forum mnogo pomogao da odaberem baš ovaj hotel :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa onda se nadamo lepom provodu:)I meni je davnih dana pomogao pri izboru destinacija,hotela itd..Taman cemo mi da spremimo koktele dobrodoslice:kapetan:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, to sam već shvatio čitajući forum - cenkaj se uvek i u svakoj prilici... :D Hvala na informacijama, a posebno za uput na onu temu o internetu :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mora taxi mi smo placali u dolarima,tako su i trazili e jedino ako zvanicni taxi hotela trazi funte:)Ali abc vam je najjeftiniji imate i o tome poruka na temi hurgada aktuelnosti:) Sanja jos  malo pa kuci..Jedva cekam da cujem utiske:)

Овде можете плаћати у свим валутама, али мислим да такси мора у египатским фунтама јер је званична фирма. Ако се ценкате пробајте да оборите цену на 50-60% од почетне коју су вам рекли у радњи. Ја сам две слике на пергаменту платила 45 евра иако је тражио на почетку 80 евра као специјалну цену за мене. Да не буде забуне, ја не умем да се ценкам, довела сам љубазног менаџера да то уради уместо мене и средио је за мање од минут. :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Велерас на аеродром, сутра ујутру сам у Београду. :kmeee:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam što si zapela da, se vraćaš kad tamo lepo i ofis imaš, bolje da si odande "radila" :D. Srećan put nazad!!!! Ovde grđa vrućina no u Egiptu.... 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ljudiii gde steee? jaooo mi prekosutra putujemo. jos sam euforicna, jedva cekam. a nisam ni pocela da se pakujem hahahah. nego, jos me iz agencije nisu zvali za potvrdu leta. 

nego, neko je pisao o karticama orange ili koje vec imaju oni tamo, jesu li to sim kartice sa egipatskim brojem pa imaju samo net, koristim za viber i slicno ili je to nesto drugo? kud cu sa karticom u prevodu :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo za internet,tako je.Viber,sve..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stavite je u telefon umesto Vaše i izaberete opciju da zadržite svoj broj. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25886
    Ukupno tema
    862155
    Ukupno poruka