RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

Da, da, poznato je da je wayout sporan u poslednje vreme. Sledeći put savetujem da iščitate ovaj forum pre izbora agencije. Bezbolnije ćete proći. Mala digresija: ovih dana sam pokušavala da nađem neki last minute za Tursku i kad iščitah forume i pregledah slike bi mi jasno da će min 1600 eur koliko je trebalo izdvojiti za 7 dana za odraslu osobu i dete radije sačekati Egipat i Karibijen nego da u Turskoj uživam u obilju hrane i animatorskoj zabavi.... Niko more ni ne spominje.... Nedostaje mi Egipat... :ciscenje:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putovala sam sa WO i takodje se vodic nije pojavila u hotelu. Istina, nije mi ni bila potrebna. Na aerodromu nas je sacekao nas covek i Egipcanin , mlad koji govori srpski.Poslali smo poruku na viber sa pitanjem kad dolaze po nas dva dana pred povratak. Dobili smo odgovor i to je to.

Last minute za Tursku prakticno i ne postoji, popust je mizeran. Turska je uvek puna. Posetila sam i jednu i drugu zemlju vise puta. Usluga u turskim hotelima je bez premca. More je lepo, cisto, razlicite plaze od sljuncanih, preko pescanih.Topla voda, prelepa priroda ako odete u Olu Deniz na primer. I ono sto je sigurno, u Turskoj se ne moze desiti da se ne mozete okupati kao na primer u Egiptu jer mora i nema na nekim plazama. Ali da bude prljavo u hotelu sa 5 zvezdica u Turskoj to je apsolutno nemoguce.

Tako da ja biram obe zemlje ali uz pazljiviji odabitr hotel u Egiptu.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao i ja jedva čekam onu plažu , nikako da prođe :rolleyes:Malo se sad pribojavam zbog losijih komentara ali se nadam da ce biti sve pozitivno.. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bas dosta pratim komentare o hotelu, pogotovo na TA. Bude i losih ali je to opet procentualno jako mali broj, pa se ne sekiram... Ove godine iz mog grada je islo 5      porodica , koje     licno poznajem, i niko nije imao ni najmanju zamerku. A to su ljudi koji su videli sveta i obisli mnogo luksuznije hotele od Caribbiena i imaju  visoke                kriterijume...Odusevljeni su!

Nego, nema mi Sanje beogradjanke,,,a ja taman dosla na red sa pitanjima :neznam:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ту сам. Питај. :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja bas dosta pratim komentare o hotelu, pogotovo na TA. Bude i losih ali je to opet procentualno jako mali broj, pa se ne sekiram... Ove godine iz mog grada je islo 5      porodica , koje     licno poznajem, i niko nije imao ni najmanju zamerku. A to su ljudi koji su videli sveta i obisli mnogo luksuznije hotele od Caribbiena i imaju  visoke                kriterijume...Odusevljeni su!

Nego, nema mi Sanje beogradjanke,,,a ja taman dosla na red sa pitanjima :neznam:

Na TA apsolutno ne treba verovati ,koji god hotel da je u pitanju, pohvalama i dizanju u nebesa hotela a da je to ujedno jedan jedini post ikad ostavljen na sajtu. Imala sam prilike da vidim da je TA crvenim slovima iznad nekih hotela napisao da se ogradjuju od komentara i sugerisao da su to lazni profili otvoreni samo sa ciljem da hvale jedan odredjeni hotel. Zato su merodavni samo sajtovi za bukiranje smestaja gde komentar mogu ostaviti iskljucivo ljudi koji su uplatili hotel, boravili u njemu i potom po dobijanju linka od sajta imali mogucnost da ostave svoje utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Woooow Sanja, svaka čast na izveštaju... Ja sam ti pisala privatno poruku ali izgleda nisam dobro 

?

Meni je bas bitno da dobijemo finu sobu a ne znam ni  za koju da  zamolim Sedija kada ne znam koji je blok ok... Samo mi je bitno da nije kod nekog bara, zbog buke... Pa ako imas neki savet... Nas je troje, suprug, klinac petogodisnjak i ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Izmenjeno (nacima82)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нисам добила твоју приватну поруку.

Што се тиче блокова то је ствар укуса. Ја овде изгледа једина волим блок 2. Он је на половини ресорта између плаже и рецепције, главног ресторана и амфитеатра, а уз ограду, па је даље од базена и Јамајка бара где уме да буде гужва.

Видим да су људи тражили углавном блокове 7, 5, били задовољни и они у блоковима 10, 11... Један наш форумаш је био комшија у блоку 2 и били су задовољни, такође су желели миран блок.

Управо тако објасни Шедију да ти треба мирна соба и средиће.

Собе на 2. спрату су непушачке, па ако сте пушачи нагласите да вам да собу у приземљу или на 1. спрату (како ви волите). И тражите "краљевски кревет" (брачни) и додатни кревет за дете.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada si mi, Sanja, dala bas potrebne informacije, koje nisam znala.:srce:

Sjajna si, zaista...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Служим народу. :D

Ако се сетиш још нечега ту сам.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzivajte i mi jos maloo,jedva cekam:kapetan:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka