terzic

JERISOS

3026 poruka u ovoj temi

@princesss

Nema prevare, stvar je prosta. Imas dve opcije u Alkionisu. Jeftinija je da uzmes studio sa kuhinjom, u tu opciju je uljucen i dorucak.

Druga opcija je soba ili apartman bez kuhinje, ali na bazi pp. Ona je nesto skuplja.

Dakle, ne postoji opcija da uzmes studio sa kuhinjom i da imas pp.

Inace, depozit se ostavlja u Beogradu, u turstickoj agenciji SPC sa kojom Alkionis saradjuje.

Ovo je moje proslogodisnje iskustvo, ne verujem da se ove godine nesto menjalo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@prometej

procitaj ponovo moju poruku. ponudjeno prvo kao sto i sam kazes kuhinja i dorucak. kasnije kuhinja isparila, za pp trazi doplatu u studiju bez kuhinje. koji god studio nudi samo bb. radi se o tome da prva njihova ponuda u prvom mailu nije ista i u trecem , cetvrtom..... ne bih vise o tome posto sam se bas iznervirala. inace pogledaj njihovu ponudu na sajtu grckainfo.com

verujem da se u medjuvremenu promenilo stanje pa tako i mail ali nije lep nacin na koji to rade.

Dvokrevetna soba (za 2 osobe) polupansion 50EUR/dnevno, za najmanje 6 noćenja (ukupna cena 300EUR) - See more at: http://www.grckainfo.com/objekat-787-hotel-alkionis.html#sthash.O7UHfMUf.dpuf

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga Sanja da li moze i nama...mi vec 15 -tak dana pokusavamo da nadjemo nesto pristojno ali bez uspeha.Nas je malo vise 2 decaka i beba ....trazili i individualno ,preko agencija...ali ljudi moji nista ispod 1500 e za hotele a app.blizu plaza minimum700 e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Коме треба имам велики број мејлова покупљених са разних сајтова и фејсбука шаљем на ПП. Ја сам резервисала за период крај јуна почетак јула четворокреветни студио у првом реду до мора за невероватних 25 евра дневно, 14 дана. Нисам веровала да ћу успети у Јерисосу који спада у мало скупља места, али ове године сам надмашила саму себе.

Sanja,

nisam se zahvalila na meilove te koristim sada priliku da Vam zahvalim za iste, ovako javno. Još uvek tragamo za smeštajem, kao što rekoste ima raznih ponuda pa čak i do 3000 evra za 10 dana. Možete li mi reći u kojoj Vili ste našli taj povoljni smeštaj? Znam da ste negde napisali ali ne mogu da nađem :). Hvala

Izmenjeno (marijakg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Свима сам све послала, не љутите се што шаљем на поруке, јер сам имала негативног искуства на форуму кад објавим јавно где сам нешто нашла или била, а неки ликови после буду незадовољни па ме прозивају, на пример неком су наводно смрделе козе у једном малом месту на Тасосу, Друго волим да помогнем људима са форума, али ово читају и људи који нису са форума и онда ове Грке могу да заспу мејловима, а Грци због већег интересовања да подигну цене. И тога је бивало. Свима нам је у интересу овако, јесте да одузима више времена. Коме треба нек се јави.

И још једна исправка - некима је на мејлу за Олга румс остало на крају мејла закачено 35 које не треба ту да буде, а остало је од прошле године кад сам неком послала колика је цена била, па ако нисте видели да је грешка исправите.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Још пар смештаја пронађених на фејсбуку, Акантос, Ваиа и Наташа.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja 71, mozes li i meni molim te da posaljes neki kontakt?

I nama je Jerisos opcija za ovogodisnje letovanje.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama u hotelu alkionis trazi 50 e ali samo dorucak. vadamp koliko vas ide? nas je 4, beba decak 3 god i ja i suprug

Supruga, cerka stara 14 meseci i ja. Ponudjena nam je soba obicna dvokrevetna i decji krevetac, soba ima terasu sa pogledom na more ali sa strane, u pitanju je polupansion za 50e po danu, ukupno 500e treba da platimo. Uplatili smo u agenciji u BG za rezervaciju 150e, ostatak naravno po polasku nazad iz hotela... Komunikacija sa hotelom je manje-vise korektno prosla, prilicno detaljno su mi opisali sve sto treba, jedino im treba po 3-4 dana da odgovore na mail, Grci su to, lenštine...

... valjda ce biti sve kako treba...

Izmenjeno (vadamp)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja 71, mozes li, molim te da mi posaljes kontakte koje imas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je ko bio u vili Suzana u Jerisosu? Ukoliko ima koga molim vas za neke utiske i komentare? hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da probam još jednom! ;)  Ima li koga da je boravio u apartmanu Soussana u Jerisosu? Nisu baš jeftini, ali mi se čini ok?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio smesten u 'Nikoleti' prosle godine?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja71, javljam Vam se sa istom molbom za kontakte kao i drugi. Supruga, 14- mesečna ćerkica i ja planiramo da idemo u Jerisos ali bi voleli da imamo malo veći preporučeni izbor a ako je i uz povoljniju cenu... :)  Veliko hvala, lep provod ovog leta vam želimo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нисам још увек била у Јерисосу, да бих могла нешто препоручити, али од ових мејлова које сам вам послала шаљите Грцима упите, договарајте се око цене и услова, јер и ја тако радим. Сваке године летујемо у различитом месту, а смештај изаберемо на основу фотографија и повољности (цене и услови). Грци су прилично озбиљни по том питању, договорено испоштују, тако да никад не питам по форуму је ли неко био и како је, јер се укуси и потребе драстично разликују од човека до човека. Што је мени добро не мора бити и вама, зато је индивидуални договор око услова и цене најважнији у избору. Још се никад нисам преварила јер знам шта тражим и то и нађем. Мени су основни фактори: повољна цене, близина плаже, поглед на море, клима, комарници, замена пешкира и постељине, кухиња, евентуално двориште. Ако иде неко од старије деце онда и интернет. А какав је намештај, има ли туш кабина или неке ситнице су сасвим небитне.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ако сам случајно неком заборавила да пошаљем мејлове, јавите се поново, било вас је пуно, можда сам неког прескочила. И пишите како сте прошли, нико да се јави шта сте пронашли.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka