inspektor_nagib

Rafting - Srbija i RS(BIH)

40 poruka u ovoj temi

Ja sam bila na Tari dosta brza i lepa reka...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bio na raftingu na Limu (bio sam samo na Tari), ali to mi je jedna od zelja, jer sam cuo pozitivne utiske od ljudi.

30. maja se krece na Lim, nisam bio ni ja, u stvari ne samo na Limu nego uopste na raftingu, pa kad se vratim opisacu. Ako je neko bio na Limu nek podeli utiske sa nama koji jos nismo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine sam sa puzzle-om bio na Raftingu, evo mog izveštaja...

http://milanbosic.blogspot.com/2014/05/blog-post.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Već sam pitao na drugoj temi, ali da pitam i ovde:

Dogovaram se sa ortacima da potopimo naše naduvavajuće kajake u Taru. Zna li neko da li se i za to plaća taksa NP Durmitor-u?

(naravno, pored takse po osobi, po kolima, po šatoru, po broju krvnih zrnaca..)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide li neko na rafting tarom ovih dana :) kazu da ce biti dobro,ja sam sumnjicava. u svakom slucaju javljam utiske od ponedeljka neki dan :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ovom periodu reka Tara je mirnija, vodostaj nizi u poredjenju sa vodostajom u maju i pocetkom juna pa je manje i uzbudljiva, manje rizicnija ali i dalje lepa i za svaku preporuku. Dobar provod vise zavisi od drustva u kampu a manje od izbora samog kampa, mada ni to nije za zanemarivanje. U svakom slucaju ocekujemo izvestaj i neku slicicu.

Pogledaj ovaj putopis sa naseg raftinga mozda ce ti koristiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citala sam putopis odavno,mogla bih sada opet. Mi smo u Encijan kampu. Prvi put idem pa mislim da ce biti zanimljivo.Jedino sto eventualno moze da me smori je boja reke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, svidja mi se kamp mada je onda cela prica postavljena na pogresnom potforumu. Tvoj bazni kamp nije u BiH vec u CG odakle krecu vecina rafting. :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aha.. nisam to znala. trebalo bi do foce da idemo kolima,pa nas tu preuzimaju. Ali nista od cele price,propalo :( tri godine ja pokusavam da odem i svaki put se nesto izjalovi.Valjda cu doziveti taj rafting u ovom zivotu...

Nego samo da znam.. jel to lose ili dobro sto se odatle krece?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto je. Razlika je u sledecem. Ako je bazni kamp u Bosni onda vas dzipovima prevoze do pocetka raftinga koji je u CG. Ako je bazni kamp u CG idete direktno na rafting ali moraju da vas vrate dzipovima nazad. Naravno, bitno je i koliko ste dana na raftingu. Postoji dvodnevni raftig gde bi pocetak bio jos nize i posle prvog dana bi spavali u baznom kampu a drugog bi nastavili prema Bosni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905066
    Ukupno poruka