inspektor_nagib

Rafting - Srbija i RS(BIH)

40 poruka u ovoj temi

Moze li neki link za rafting na Uni?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo za RZAV, sledece godine cu sigurno napraviti neku akciju, pa ce biti foto ture i sa ovog prelepog dela srbije.

Hvala ti na objasnjenju ovih stepena opasnosti. Zanimljivo...onda se Una ubraja u vrlo opasne raftinge. Sada me zicnulo i vrlo zainteresovalo, da  treba bar da odem i vidim. 

Za Rzav, meni to nekako dodje kao izlet, obzirom da sam tako dva puta i uradila. Priroda je odlicna i cesto odem do Visocke banje i bucnem se u onaj bazen gde izvire...osecaj je odlican, a voda cudno lekovita...koza je meka i dobra posle...cak sam misljenja da podmladjuje :-P...iako  banja leči bolesti kao što su reuma, srčane tegobe, nervna oboljenja i značajno poboljšava vid. 

Slika Rzava...

25382644.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala

Ovde mozes da pitas za Unu, kao i za Neretvu i Vrbas:

info@tifran.org

Prosle godine je bila akcija od nekoliko dana, koja je obuhvatala rafting na Uni, Neretvi i Vrbasu, uz obilazak Sarajeva, Mostara i Banja Luke.

Cena je bila 11.000din. U cenu je bilo ukljuceno: prevoz (BG-BIH-BG), RAFTING, spavanje u kamp opremi, a klopu je kupovao svako sebi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti na objasnjenju ovih stepena opasnosti. Zanimljivo...onda se Una ubraja u vrlo opasne raftinge. Sada me zicnulo i vrlo zainteresovalo, da treba bar da odem i vidim.

Za Rzav, meni to nekako dodje kao izlet, obzirom da sam tako dva puta i uradila. Priroda je odlicna i cesto odem do Visocke banje i bucnem se u onaj bazen gde izvire...osecaj je odlican, a voda cudno lekovita...koza je meka i dobra posle...cak sam misljenja da podmladjuje :-P...iako banja leči bolesti kao što su reuma, srčane tegobe, nervna oboljenja i značajno poboljšava vid.

Slika Rzava...

25382644.jpg

Pa jeste RZAV malo slabija reka, ali je cista i okolina je prelepa. Gledajuci konfiguraciju terena, siguran sam da postoji nekoliko uzbudljivih mesta, i da ima potencijala za dobru i bezopasnu avanturu na reci. Bio sam u SLO na Muri, to je kao da si otisao na rafting Dunavom, tako da bi trebalo poraditi na RZAVU.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala

pokusaj Sasha ovdje zaguglati,,

nema na cemu,, ako jos nesto treba ,, tu sam

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Una...bez tog prvog dela...ali, ja bih ipak prvo u razgledanje terena pasivno tako, e onda bih mogla i da se odlucim.....ali, ko zna..mozda mi se svidi :stidljivko:

Pa vec sam rekao da se moze izbjeci opasni dijelovi,,ali moze i samo obilazak (kopneni),,zaista se ima sta vidjeti,,,i ne sumnjam da bi se svakome svidjelo ko voli netaknute dijelove prirode

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanimljivo...onda se Una ubraja u vrlo opasne raftinge. Sada me zicnulo i vrlo zainteresovalo, da treba bar da odem i vidim.

Evo jos malo zanimljivosti o Uni

U Uni raste preko 170 različitih vrsta ljekovitih biljaka, kao rijetka biljka Campanile unensis, i oko 28 vrsta ribe, među kojim lipljen, pastrmka i mladica.

regata2004strbacki10.jpg

regata2006021.jpg

regata2006025.jpg

regata2006028.jpg

Izmenjeno (samco)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja mogu slobodno da svima preporucim regatu na Drini. Odrzava sa svake subote u julu.

Pogledajte ovde o cemu pricam

stvarno je ekstra provod i prepurucujem svima da posete

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Рафтинг на Рзаву је одрађен ове године :))

Гости, КЕС "Тифран", су били одушевљени недирнутом лепотом. Крајем ове године, или почетком идуће, идемо да га израфтамо целом дужином.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

А ево и пар фотки са рафтинга са Рзава post-16654-1277631696,38.jpg

post-16654-1277631735,18.jpg

post-16654-1277631742,9.jpg

post-16654-1277631753,96.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A sto niko ne spominje Dunav? I on je vrlo lep za veslanje, zar ne? Pogledajte sajt www.dunavskirafting.com . Bila sam i mogu vam reci da sam se jako lep provela i vratila sa puno pozitivnih utisaka :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, hoce li biti nekog raftinga ove god? Anca :zvizduk: Skupila sam hrabrost..pa.. ako se nesto organizuje racunajte na mene i jos par ljudi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bio na raftingu na Limu (bio sam samo na Tari), ali to mi je jedna od zelja, jer sam cuo pozitivne utiske od ljudi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima iskustva sa kampom 87 na Tari? Da li postoje neki smeštaji za 10tak osoba i kakva su iskustva?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26814
    Ukupno tema
    900650
    Ukupno poruka