dejsa

TORONI

2435 poruka u ovoj temi

E stigoh sa posla , ljudi moji ja se još nisam odlučio za smeštaj.

Znam da ću u Toroni ali gde tačno pojma nemam , pada mi na pamet da upalim kola pa gde nađem smeštaj . Po pisanju ne znam da li je to pametno . Ali koliko ljudi sam izkontaktirao u toroniju upao sam u neku konfuziju.

I koj se sad tu potok spominje , gde je tu potok od koga treba zazirati ????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko nešto o vili Nestor u Toroniju? Verovatno ćemo tamo biti u Toroniju, pa me zanima ima li neko iskustva iz prve ruke? http://www.hotelnestor.gr/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna gde se nalazi u Toroniju Jolanda`s house,kakav je smeštaj,vlasnici?

Valjda je na 70 metara od mora.

Mi uplatili Jolandu za kraj juna pocetak jula. Bila je fina i ljubazna, dobili mail rezervacije pa sta nam Bog da!!!!! Delovalo nam je pristojno na sajtu, a dobili smo i povoljniju cenu nego kod ostalih (a kontaktirali smo prilican broj ljudi) - 450e za 15 noci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji znaju sta hoce i sta ocekuju od letovanja mala inspiracija i predlog

HOUSE GEORGIADIS, PARALIA TORONI, SITHONIA

Prelep studijski kompleks smesten na samoj plazi, i objekat i parking dakle na plazi... Studija poredjana u kaskadi, tako da imate autonomiju i intimu. Klima of course ima i palme kod parkinga...

291g8w4.jpg

Pozdrav ljubiteljima Sitonije!

Imao bih nekoliko pitanja u vezi ovog GEORGIADISA.

1.Da li je plaza pogodna za malu decu?

2.Da li postoji i apartmanski smestaj ?

3.Koje ga agencije imaju u ponudi?

4.Da li imate neki bolji predlog ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E stigoh sa posla , ljudi moji ja se još nisam odlučio za smeštaj.

Znam da ću u Toroni ali gde tačno pojma nemam , pada mi na pamet da upalim kola pa gde nađem smeštaj . Po pisanju ne znam da li je to pametno . Ali koliko ljudi sam izkontaktirao u toroniju upao sam u neku konfuziju.

I koj se sad tu potok spominje , gde je tu potok od koga treba zazirati ????

Opusti se malo, ipak je to samo letovanje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije potok, vec kanal za vodu koji kisnicu sa okolnih brda vodi u more, pa zaostala voda malo kvari utisak, a tu je naravno i trska, zabe... Kanal je na mestu gde put uz plazu pravi S krivinu, dakle u centralnom delu. Sve u svemu beznacajno za sve koji planiraju osvajanje okolnih sjajnih plaza, a ima ih nezna (a mozda ipak neko zna) im se broj.

Sto se tice GEORGIADISA sve sam detaljno opisao u prethodnim postovima pa pogledajte malo unazad, bazen pa plaza bas kao u celom Toroniju, sitni kamencici pa prilicno brzo u dubinu kristalno cistog mora, a sa najdirektnijim pogledom na Kassandru. Agencije samo Nemacke, ali njih zaobidjite (pa i Grci ih bojkotuju) nego direktno telefonom +30 23750/51080 u Toroniju ili van sezone +30 2310/432633 (speaking English, of course)!

Yassas!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da se odlucim Toroni ili Dionisos . Obisla sam Athos i Kasandru . Ostaje nam Sitonija. Kakva je voda u Dionisosu ? Odusevljena sam morem i plazama u Olimpijadi, Jerisosu.... Blue Fish kod Pefkohorija je fenomenalmna plaza. Putujemo porodicno sa 2 mala deteta kolima , volimo izlete , divlje plaze ......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opusti se malo, ipak je to samo letovanje...

Meni je letovanje sve , nema mobilnih telefona , ne moram da osluškujem kako mi zvoni fiksni ( da me ne zovu s posla ) nema ničega . Samo prženja na suncu , igra sa dečicom , jutarnja kafica na terasi ranom zorom , slučajni poznanici i hladno pivce , nema priče o poslu . Živim za letovanje , dišem za leto , sanjam o letovanju , to je moj ventil koji me drži cele naredne godine .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je letovanje sve , nema mobilnih telefona , ne moram da osluškujem kako mi zvoni fiksni ( da me ne zovu s posla ) nema ničega . Samo prženja na suncu , igra sa dečicom , jutarnja kafica na terasi ranom zorom , slučajni poznanici i hladno pivce , nema priče o poslu . Živim za letovanje , dišem za leto , sanjam o letovanju , to je moj ventil koji me drži cele naredne godine .

potpisujem :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo,Tantale!Daj onda malo blize Nikitiju pa da ovo pretvorimo u praksu-kolektivnu.Ma skoknucu i do Toronija...:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo,Tantale!Daj onda malo blize Nikitiju pa da ovo pretvorimo u praksu-kolektivnu.Ma skoknucu i do Toronija...:D

Ja sam negde na Sitoniji ako Bog da zdravlja i sreće od 10.08. pa nadalje . Otvoren za svaki vid druženja (ispijanje hladnog piva , kafe , bavljenja sportom itd) klinac 11 god i ćera 6 god . Pa izvolte moja je prva tura piva a ostale ne znam (ja imam kondiciju samo za jedno :) )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobro vece svima.

neko vreme unazad pratim teme, i razmisljam o letovanju na sitoniji.

kontaktirao sam neke smestajne objekte...

zanima me villa maria. konkretno, da li neko zna zbog cega apartman br.16 na prvom spratu ima najnizu cenu?

takodje bih zamolio *minajer* da mi ostavi link za jolanda's house.

hvala.

sve vas pozdravljam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Molila bih one koji ove godine budu letovali u hotelu Blue Sea da, kada se vrate, podele sa nama svoje utiske, pošto i mene jako interesuje i Toroni kao fino porodično mestašce, a i sam hotel.

Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je letovanje sve , nema mobilnih telefona , ne moram da osluškujem kako mi zvoni fiksni ( da me ne zovu s posla ) nema ničega . Samo prženja na suncu , igra sa dečicom , jutarnja kafica na terasi ranom zorom , slučajni poznanici i hladno pivce , nema priče o poslu . Živim za letovanje , dišem za leto , sanjam o letovanju , to je moj ventil koji me drži cele naredne godine .

Gde me nadje,sto bi se reklo..........smile.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Molila bih one koji ove godine budu letovali u hotelu Blue Sea da, kada se vrate, podele sa nama svoje utiske, pošto i mene jako interesuje i Toroni kao fino porodično mestašce, a i sam hotel.

Unapred hvala

Bicemo ovde sa utiscima posle 20.06. Poz........

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka