vitez_koja

Gde na more u januaru?

16 poruka u ovoj temi

Imam zelju da u januaru odem na more pa bih voleo da cujem neki predlog.

Bilo bi jos bolje da mi kaze neko ko je isao u tom periodu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam zelju da u januaru odem na more pa bih voleo da cujem neki predlog.

Bilo bi jos bolje da mi kaze neko ko je isao u tom periodu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako mozes onda dubaji;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hehe za dubai moras dobro novcano da budes spreman

vredi videti ali nemas bas puno stvari da radis tamo

svi se kupaju u bazenima jer je voda puna meduza

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

More u Dubaiu i nije bas najtoplije u januaru, ali je vreme super. Prosle godine sam se kupala za novu godinu u moru i posle nisam do marta. A meduze zavise od perioda. Sto se tice novca, treba ti dosta, sigurno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Australija :)

Ja sam prosle godine, doduse u februaru, bila na Kubi pa ako se odlucis za tu varijantu preporucila bih ti da odes negde juzno posto je more toplije i lepase u tom periodu a na severu zna biti i meduza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako nemas limita u pogledu budzeta sto te svrstava u retke srecnike , toplo preporucujem krstarenje Karibima bila prosle godine sredinom januara na honeymoonu - stvarno je bozanstveno , kupali smo se i suncali na Jamajci i Meksiku , dok smo ostale destinacije samo obilazili

Ako si ipak ogranicen sa novcanim sredstvima super je u Egiptu - po mom misljenju najlepse more na svetu tu sam bila zimi pre par godina isto smo se kupali. Najbolje je ako vec ides u Egipat ici na krstarenje Nilom- vidis sve i svasta sto se ne moze leti zbog nepodnosljive vrucine a na kraju par dana samo kupanje .

Sta god da odaberes neces pogresiti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se nadovezem i ne otvaram novu temu..

Kud na toplo u februaru?

Planirao sam na Mauricijus ali problem je sto imam bosanski pasos i u CH nema ambasade za takve stvar veci moram slati zahtjev u Pariz i moram cekati mjesec dana. Tih mjesec dana mi je bas NA KNAP, i rizikujem da dobijem vizu (postom) sa par dana zakasnjenja i onda nisam nikud otishao.

Interesuju me alternative, ali isto tako moram obratiti paznju na vizu. Poprilicno sam bezidejan. Plan je nekih 15 dana tj 2 sedmice. Budzet.. pa nekih 3000E max(2 osobe). mozda jos malo vishe..

hvala unaprijed.

btw. 2008e sam bio u Egiptu, 2007e u Keniji tako da ne bih tamo.

Izmenjeno (misk0)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo meni prvo na pamet pade Kuba, jer ti za tamo ne treba viza.

A onda ima sigurno jos tih Karipskih zemalja, ili Juzna Amerika gde je sada leto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jap, i ja nesto razmisljam u tom pravcu. U sustini volim ici u licnom aranzmanu, tj kupimo karte, iznajmimo stancic i viaaa. Viza nije toliko problem ako drzava ima ambasadu u Svici, ali za Mauricijus je u Parizu (zvao sam u CH pa su me preusmjerili u Pariz).

Mada gledam i Indoneziju, Zanzibar, Juzno Africku Republiku, Meksiko, Australiju..

Izmenjeno (misk0)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno Tajland!!!!

Mozda je karta malo skuplja,ali smestaj i hrana je manje nego na crnogorskom primoriju,a mnogo i lepse:)

Ja sam htela da idem sad,ali iskrslo mi je neki drugi aranzman,ali sigurno sledece zime idem tamo:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

More u Dubaiu i nije bas najtoplije u januaru, ali je vreme super. Prosle godine sam se kupala za novu godinu u moru i posle nisam do marta. A meduze zavise od perioda. Sto se tice novca, treba ti dosta, sigurno

Planiram za Dubai pa interesuje me preko koje agencije si isla,i ako znas odprilike kakve su cene za izlete,a i tamo da li je skupo ili prikladne cene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiras Dubai u januaru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne u januaru-u maju

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predlazem da onda postavis pitanje na temi za Dubai, ovde je tema o januaru, pre ce neko videti ;)

a to je ovde

http://www.putovanja.info/forum/topic/3305-dubai/page__pid__329155__st__105&#entry329155

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26993
    Ukupno tema
    905537
    Ukupno poruka