nikola

Trajekt za Krit

549 poruka u ovoj temi

Danas poslao e-mail Anek-u da bih želeo da rezervišem karte za ovu godinu sa novim datumima.Za 15-stak minuta su mi poslali nove karte bez uvećanja cene za putovanje.Samo su tražili da proverim podatke i poželeli sretan put.Sve pohvale za Anek.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam dobio mail i od Anek-a i od Minoana da su mi Open Date karte pretvorene u e-ticket. :uraaaa:

Od obe kompanije sam dobio povrat novca u odnosu na prošlu godinu za isti termin.

Od Aneka je ruta ista (Krit-Pirej) i vratili su mi 12EUR.

Od Minoana, prošlogodišnja ruta Santorini-Krit je prebačena u Pirej-Krit i vratili su mi 55 EUR.

Ali od svega, samo je važno da se ukrcamo... Čekamo :dosada:

Izmenjeno (eToza)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo kolege! Rezervisao sam smestaj za jul u Retimnu, vracam se Kritu posle dosta vremena, samo me cudi sto samo Minoan ima od sada objavljeno linije, ANEK jos nije, a stigo mart...

Pa bih da pitam one koji su prosle.godine rezervisali i otisli,. ako mogu da mi pomognu da kazu kada se ANEK "probudio" i objavio raspored i cene?

Pozdrav iz Bitolja

 

Izmenjeno (zaratustra)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam zašto, ali ni Bluestar ferry, koji radi u saradnji sa Anekom, nema raspored za juli. Ali sudeći po cenama za juni izgleda da su ostale iste kao i 2019. kada smo poslednji put išli na Krit.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Minoan-u mi izlazi za auto + 5 osoba(2 odraslih i 2 dece u inside cabin i jedna deck karta) oko 450 eur(Ima popust za decu do 17 50%). ANEK je bio uvek jeftiniji, zato ga čekam, da zaštedim bar za putarinu:D

Koliko pamtim, Minoan je bio i skuplji ali i brži kad sam bio prvi put na Krit pre 11-12 godina,  Pirej-Iraklio za 7 sati tada. Sada vidim, druga prica, ide isto kao ANEK od 21-06h.

 

Izmenjeno (zaratustra)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ANEK je danas postavio cene za letnju sezonu...

Skuplje je oko 20%.

Izmenjeno (eToza)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo više, ono što je bilo 300 eur sad je 381 eur.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh..

2019 Pirej - Heraklion - Pirej - 350e (kabina 4 odrasle osobe i auto)

Sada - 420e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se Airtype Seat  nalaze u zatvorenom delu trajekta? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, mada nema potrebe da kupujete baš te karte, jer i sa kartama za dek možete sesti u ta sedišta. To niko nikada nije proveravao, bar nama ne, a plovili smo po Grčkoj prilično sa raznim trajektima. 

Ovde sam pisala o putovanju na Krit kolima ove godine, pa pogledajte, možda će nekome biti korisno. :)

Izmenjeno (jelenap.)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitao oba posta o Kritu u jednom dahu... Bravo!
Ja bih hteo da odem na Krit sledece leto (davna zelja), pa cekacu vase postove o njemu :)

A do tada - procitacu sve postove na sajtu koje ste pisali o Grcku.

Izmenjeno (STEALTH)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da, mada nema potrebe da kupujete baš te karte, jer i sa kartama za dek možete sesti u ta sedišta. To niko nikada nije proveravao, bar nama ne, a plovili smo po Grčkoj prilično sa raznim trajektima. 

Ovde sam pisala o putovanju na Krit kolima ove godine, pa pogledajte, možda će nekome biti korisno. ?

Hvala! :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Procitao oba posta o Kritu u jednom dahu... Bravo!
Ja bih hteo da odem na Krit sledece leto (davna zelja), pa cekacu vase postove o njemu :)

A do tada - procitacu sve postove na sajtu koje ste pisali o Grcku.

Hvala. Malo mi sporije ide pisanje, čini mi se da sam ranije bila mnogo ažurnija. :)

Krit je svakako vredan odlaska, ogroman je i pruža toliko mogućnosti. Možda i mi ponovimo Krit, ali ovog puta akcenat damo istoku, uz naravno povratak na zapad. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre pola sata gledao ponude za Krit,Minoan izbacio cene za jul i cena za dve osobe (kabina) i auto,je 452 eura.Anek izbacio cene samo do kraja marta, i cena  je 504 eura.(dve osobe plus auto) Vidim da reklamiraju popust od 20% na rani buking,Minoan je uračunao popust a Anek nije.Jake cene,ali sam optimista da će neko od operatera ponuditi neku razumniju cenu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od juče je aktuelan itinerer za jul,avgust,septembar i oktobar,informacija za one koji planiraju trajektom na Krit.Ja danas kupio karte,poučen lošim iskustvom od prošle godine kada sam čekao neko pojeftinjenje,koje se nije desilo,naprotiv za kratko vreme su karte poskupele.Ove godine nisam hteo ništa da prepuštam slučaju.pa sam odmah kupio karte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka