kaca

Medeni mesec - kuda?

96 poruka u ovoj temi

Planiramo poceetkom septembra, pa me zanimaju vasi predlozi...

Gde ste isli, kako ste se proveli ili sta imate u planu za svoj medeni mesec...

Budzet nam nije bas veliki (mislim ne mozemo na Kubu i sl. iako bismo to najvise voleli), tako da takvi predlozi otpadaju.

Ja bih nekako najradije na more, posto sam pravi zaljubljenik u njega, mada i ostale opcije dolaze u obzir.. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad god se to desilo :P u planu za medeni mesec imam samo i jedino PARIZ.

Ništa drugo ne dolazi u obzir.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako lepa tema!

Za mene je medeni mesec jako poseban, pa sam želela da i destinacija bude posebna.

Ipak je medeni mesec jednom u životu.

Mi smo imali ludu sreću i za male pare otišli 2 nedelje u Keniju. :)

To je bila varijanta "last minute".

Ne znam koliko para imate na raspolaganju, ali moj predlog vam je da odete ipak negde na neko malo drugačije putovanje.

Ja sam isto želela more, pa je Kenija u paketu sa morem i safarijem bila odlična varijanta.

Već sada gledajte sve ponude, informišite se na vreme, a imate i mogućnost da preko Travel House-a sami osmislite svoje putovanje.

Puno sreće!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kaže jedna žena da se u mesto medenog meseca treba periodično vraćati. Da to osvežava ljubav.

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:cool: Pa slažem se. Inako smo bili samo 2 dana na safariju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nas nekoliko je jednom vrlo zainteresovano pratilo emisiju o usponu na Kilimandzaro.

Držali papir i olovku ispred sebe, bili spremni da zapišemo kontakte i telefone.

A onda su rekli cenu. A onda smo se slatko smejali.

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo poceetkom septembra, pa me zanimaju vasi predlozi...

Gde ste isli, kako ste se proveli ili sta imate u planu za svoj medeni mesec...

Budzet nam nije bas veliki (mislim ne mozemo na Kubu i sl. iako bismo to najvise voleli), tako da takvi predlozi otpadaju.

Ja bih nekako najradije na more, posto sam pravi zaljubljenik u njega, mada i ostale opcije dolaze u obzir.. :D

Kaca, da li ste se odlučili kuda ćete za medeni mesec?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kaca, da li ste se odlučili kuda ćete za medeni mesec?

ivana nismo jos...najverovatnije cemo pomeriti svadbu za prolece,tako da ima jos dosta vremena do tad.

ipak, i dalje svaki predlog je dobrodoso...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ivana nismo jos...najverovatnije cemo pomeriti svadbu za prolece,tako da ima jos dosta vremena do tad.

ipak, i dalje svaki predlog je dobrodoso...

Iako planirate odlaganje venčanja, nikako ne odlaži planove za destinaciju medenog meseca. Ja sam iz meni neobjašnjivog razloga odložila i ... nikad nisam otišla :uplakani: ! Ideja i predloga ima baš puno, samo je pitanje šta još volite osim mora? Ne mora to da bude neka daaaleka destinacija, ali romantika nikako ne sme da izostane! To su i poslednji momenti uživanja, zatim život polako kreće nizbrdo :shokiran: ! Šalim se naravno :D:D:D !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rim :) puste zelje,pusti snovi :) mi smo ostali bez medenog meseca :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih nekako najradije na more, posto sam pravi zaljubljenik u njega, mada i ostale opcije dolaze u obzir.. :D

Predlažem ti Santorini, tamo je toplo čak i u oktobru, a nećete se osećati kao na pustom ostrvu jer i tada ima puno turista. Sledeći predlog je Pariz (naravno), a zatim Venecija (ovo je baš kliše, ali je romantično). Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da ohrabrim one koji nisu uspeli da realizuju medeni mesec. Nikada nije kasno za medeni mesec!

Mi smo bili pre 2 meseca u Rimu, prvi put sami otkako imamo dete (2,5 godine) i bilo nam je kao na medenom mesecu, verujte!

Tako da, samo napred, planirajte omiljene destinacije, kad god da odete, biće predivno.

A što se tiče Venecije (u Parizu nisam bila), da sam ja tamo otišla na medeni mesec, totalno bih se razočarala. Venecija je mali gradić koji vrvi od turista, strašno je prebukiran. Ja sam otkačila, nisam mogla da uživam, ništa nisam mogla da vidim i da uživam u pogledu jer vas reka ljudi nosi i tera napred. Drago mi je da sam bila, videla i verovatno više nikada neću otići. Nisam uspela da osetim lepotu, romantiku, ništa od onoga što sam očekivala. Možda ima neki period u godini kad nije tolika ludnica tamo, ali to je verovatno zimi kad je mnogo hladnije.

Tako da je moja preporuka da izbegnete Veneciju za medeni mesec.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad god se to desilo :P u planu za medeni mesec imam samo i jedino PARIZ.

Ništa drugo ne dolazi u obzir.

niki ozeni me :bez-zuba:

Rim :) puste zelje,pusti snovi :) mi smo ostali bez medenog meseca :(

:tuzni:

ima vremena samo treba strpljenja

nisi nam rekla kako je prosao svadbeni ples?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec sam i zabravila na svadbeni ples :) ispalo je super na kraju iako nismo zavrsili sa casovima plesa zbog silne jurnjave oko organizacije , nije bio klasican ples ,malo smo se lomatali :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Venecija je predivna! Gde god se okrenete - lepota! :)

Da bi covek u potpunosti doziveo i osetio ovaj grad potrebno je da ima odredjenu kulturu i obrazovanje.

Izmenjeno (lav)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27011
    Ukupno tema
    905864
    Ukupno poruka