jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

Da.

Na Castri sigurno, a naa kojoj još, ne sećam se.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

IMG_20150826_165522.thumb.jpg.ebed5fc3d9

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Kastriju je bio go i tu smo videli naša kola na tvojoj slici. Na plaži smo bili na metar jedni od drugih. Na Trani plaži onaj skroz levi deo preko brda do kraja gledano prema moru (go nije bio, ali naš suncobran jeste), i čini mi se da na Favi ugledah naše obrise... Period zadnih deset dana avgusta i prvih 5-6dana septembra... Na Kastriju smo se lomatali po onim stenama skroz desno pokušavajući da pecamo. Pozdrav

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva sudbinska povezanost, nadam se da ste odavno prešli na "private" :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da sam se detaljno informisao o lokacijama i sadržajima plaža koje nameravam da obiđem sada me zanima samo kratak odgovor za prilaz kolima do istih.  Plaže koje nameravam da obiđem su Ahlada, Platanisi, Kavourotripes, Orange Beach, Megaportokali, Dukina, Armenitis i Manasau a u suprotnom smeru su Platania, Goa, Agridia, Vaiti, Griavas, Sykia, Linarki Limaniki, Tourkolimnionas, Klimataria, Kriaristsi i Kalamitsi. Ono što sam uspeo da saznam je da je put lošiji do Agridije i Vaiti plaže a da ostale imaju relativno dobar prilaz uz manje ili više pešačenja do plaža, pa molim one koji su bili na gore pomenutim plažama za pomoć.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dosta plaža sa naveo. Na većinu njih se može kolima direktno do plaže osim kada su u pitanju Kavourotripes, Orange Beach( one se nastavljaju jedna na drugu i vrlo su blizu mesta gde se ostavljaju kola, stim da se do Oranž može i kolima ali nije preporučljivo),  Megaportokali (300+metara niz borovu šumu) i Dukina, do koje se ide putanjom 500+ metara. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, dekiluk je rekao/la:

...Ono što sam uspeo da saznam je da je put lošiji do Agridije i Vaiti plaže a da ostale imaju relativno dobar prilaz uz manje ili više pešačenja do plaža, pa molim one koji su bili na gore pomenutim plažama za pomoć.

Taj put nije toliko los, to je sirok i utaban makadam. Mi smo sa nasim Puntom bez problema sisli. Skretanje za plazu kao i putokazi na makadamu su jasno uočljivi. Kada sidjete do Agridije, koja je po mom misljenju u top 3, necete imati potrebu da se vracate na glavni put da bi dosli do Valti plaze. Imate put koji ide uz obalu i koji je poplocan. Nemojte propustiti ove plaze jer su pesak i more nestvarni i ne btinite za put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za te dve plaže ako želite da izbegnete makadam bolje je ići putem do Sikia plaže a zatim putem uz obalu prema Valti i Agridii. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala majanedicu i noletu 73. Za Valti sam čitao na forumu da je bolji put preko Sikie ali nisam znao da to važi i za Agridiu a baš bi voleo da je obiđem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam baš najbolje objasnio.  Za Valti kad se ide bolji je put preko Sikie, asfaltni pored obale, a za Agridiu u nastavku ima makadama ali mi se činilo kada sa bio 2013.g. da je ipak taj put bilo bolji od pravca sa glavnog puta. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravu je Nole73, jer kad sidjete u Sikiu desno vam se odvaja za 5 steps, a levo se nastavlja Valti, pa Agridia. S tim sto, videćete, izgleda malo neverovatno za taj neurbanizovani predeo, put je poplocan nekom vrstom behaton ploca.

Mi smo samo isli obrnutim redom, sisli smo do Agridie, Valti, Sikia pa iz nje na glavni put.

Izmenjeno (majanedic)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divota...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 23 sata, nole73 je rekao/la:

 

 

 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@WOB

Da li imas mozda POI u kml fajlu za plaze na Sitoniji kao sto si napravio za Tasos ?

Treba mi za kolegu sa posla, ja idem na Tasos ove godine pa cu te cimnuti tamo na onoj temi za jos neke sitnice...

Ako WOB nema, moze se slobodno javiti neko ko ima...

Hvala unapred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka