Guest Milos

Hilton Plaza Hurgada

101 poruka u ovoj temi

Mangupska posla.

10 ili 9 noći, nije mala razlika.

Pa to je 10%

Već sam na nekoj od tema pisao u vezi smanjenja gramature

određenih proizvoda. Uzeo sam za primer čokoladu.

Sa 100 grama, čokolada se prvo istopila na 90, a kod pojedinih

proizvođača i na 80 grama. U isto vreme, cenu su zadržali ili čak

povećali.

Cenu čokolade dignu recimo tri dinara. Neko bi rekao da poskupljenje

nije veliko. I ne bi bilo da nisu smanjili gramaturu za čitavih 20%, pa je

realno poskupljenje preko 25 dinara.

Na istom poslu su i ovi turistički mešetari, pa ko se upeca, upeca.

Na žalost nas, koji koristimo njihove usluge, ponuda dobrih turističkih

agencija je mala, pa hteli mi to ili ne hteli, koristimo usluge i mešetarskih

agencija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledaju da kradu na sve strane, dinar pada, agencije ubijaju sa kursom,pa vise nije ni 10nocenja nego 9,svakakvih zavrzlama ima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je govora da će agencije morati da naznače tačan broj pansiona, a ne prvi i poslednji dan putovanja. Pritom računaju po prodajnom kursu banke Inteza. Bilo bi lakše da plaćamo u eurima, nego po ovako bezobraznom kursu.

Sećam se da sam uplatila aranžman u Alanji i to 12 dana. Stigli smo u 21.30 h i to je bio prvi dan, a poslednjeg dana smo krenuli u 10-11 h. Čist bezobrazluk.

Ili Prag 6 dana. Krenusmo iz Begrada u 22 h i to je bio prvi dan, a iz Praga u 9 h i to je kao poslednji dan.

Od 6 dana, ispalo je samo 4 noći i manje od 3 i po dana.

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U bus turama uvek kradu dan. A generalno sad za Hurgadu ne kradu dane,jer vi krecete u 5,6 ujutru i tamo ste oko 10 ujutru. A krecete nazad poslednjeg dana oko 22h uvece iz hotela, sto znaci da vam nista nisu ukrali, ali su samo skratili aranzmane za jedan dan,pa umesto 10noci dobijete 9za istu cenu cak i vecu i sa kursom kradu samo tako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da, izlazis iz sobe do 12h, a posle ceo dan nemas (imas, zavisi od hotela all uslugu). Znaci, jos jedan trosak vise,ako zelis da zadrzis sobu (minimum 50e za 2 osobe u hotelu sa 4*)...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa,znam ja to sve, da posle 12h nemas nista,ali sve su oni to lepo napisali u programu putovanja i lepo se ogradili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bakšiš sva vrata otvara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne u svakom hotelu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U bus turama uvek kradu dan. A generalno sad za Hurgadu ne kradu dane,jer vi krecete u 5,6 ujutru i tamo ste oko 10 ujutru. A krecete nazad poslednjeg dana oko 22h uvece iz hotela, sto znaci da vam nista nisu ukrali, ali su samo skratili aranzmane za jedan dan,pa umesto 10noci dobijete 9za istu cenu cak i vecu i sa kursom kradu samo tako.

Meni je i tako bolje jer mogu da odem negde na klopu, a iskoristim dan. Pokušaću da dogovorim all incl. za taj poslednji dan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa,znam ja to sve, da posle 12h nemas nista,ali sve su oni to lepo napisali u programu putovanja i lepo se ogradili.

u palmu je mislim 60e do 20h,al nemojte me drzati za rec,zaboravih..ako se odlucite za njega,to je za sobu.e sad,nema hrane i pica,ja sam isla samo po kafu...nasa porodica je zvala agenciju u bg,pa su im ovi "prodali"poslednji dan-sobu i all uslugu do 23h za 90e (2 odraslih,1 dete).

tako da treba i to uracunati u konacnu cifru za ovaj hotel...

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, pročitah da u Hiltonu za 10 eura imaš all incl. taj dan, a stvari ostaviš negde.

Soba mi ne treba, istuširaću se na bazenu, ali ne mogu da gladujem do poletanja aviona, pa kafa, voda...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste rezervisali Steigen Aqua Magic, kao sto rekoste, da znate da je u Steigenbergeru preko puta usluga ukljucena do samog odlaska iz hotela, znaci sem sobe, koristite sve kao i svih prethodnih dana. Isto je i u Steigenu u El Gouna-i i Makadi Bay-u, tako da nema razloga da nije i u Aqua Magic-u.

Izmenjeno (shania)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlično, hvala. Poslala sam upit i agenciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mislite da u agenciji znaju za all inclusive? Nemaju pojma,verujte mi. Bila sam u Palmu,znam da se doplacuje. Pre 2god smo doplatili 50e mama i ja i imali sobu do 20h i all.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma od agencije, često, slaba vajda...Bolje direktno upit hotelu, ali bez obzira da li i Vaš Šteigen ima istu politiku All-a poslednjeg dana, ma kao što mnogi rekoše i na sličnim temama, tj. hotelima, do odlaska, na plaži ili bazenu, tamo se sredite, koferi su Vam u sobi za čuvanje istih, najpotrebnije ostavite na vrhu, a nas nikada nisu ganjali oko neposedovanja narukvice i sve smo uredno koristili, pogotovu ako hotel u svojoj politici ne primenjuje istu...mi smo se uvek malo brinuli oko odlaska, ali je uvek sva naša briga bila nepotrebna, i često smo i dobijali u odnosu na poslednji dan boravka i dogovor na recepciji, ključeve od odredjene sobe da se tamo istuširamo i pripremimo za povratak...zato, opušteno...a i bićete, nakon divnog vremena provedenog tamo :happy: Malo posle pesak ispada iz kofera i stvari, Vi se preplanuli divite bojama i prizorima sa fotki, sve i što možda nije uredu zaboravili,i napunjene baterije za dalje... :turista:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka