Peca72

Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

9692 poruke u ovoj temi

 

49 ...(ili 49+365):neznam:

Izgleda da se apartmani otvaraju tek od 1 jula...Tako su u Grckoj odlucili..A birno je i sta kaze Severna Makedonija..Kroz nju moramo proci..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako prave problem icicemo kroz Bugarsku, mada tesko da ce se odreći našeg novca putarina, gorivo, neko prenoćište, klopa.. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Izgleda da se apartmani otvaraju tek od 1 jula...Tako su u Grckoj odlucili..A birno je i sta kaze Severna Makedonija..Kroz nju moramo proci..

Ako potvrde to za apartmane od 1 jula onda ništa....ja bih se do tad već trebala vratiti iz Grčke....čekaćemo da agencije počnu sa radom pa onda rešavati...ili zamena za septembar (ako je moguće) ili će biti 48+365 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako potvrde to za apartmane od 1 jula onda ništa....ja bih se do tad već trebala vratiti iz Grčke....čekaćemo da agencije počnu sa radom pa onda rešavati...ili zamena za septembar (ako je moguće) ili će biti 48+365 

Negde procitah ( nemam pojma gde) da ce 1 juna odlucivati da li ipak od 15 juna da otvore apartmane...Ali ima tu jos raznih prepreka..Ne mogu otkazivati za septembar kad imam i u septembru rezervisano.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Negde procitah ( nemam pojma gde) da ce 1 juna odlucivati da li ipak od 15 juna da otvore apartmane...Ali ima tu jos raznih prepreka..Ne mogu otkazivati za septembar kad imam i u septembru rezervisano.

Bar se nadate septembru....a sve i da bude letovanja i obaveznog distanciranja jedni od drugih kako da se izvede razmak od 2 metra u busu??? Čisto sumnjam da će prevoznici voziti poluprazan bus...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Negde procitah ( nemam pojma gde) da ce 1 juna odlucivati da li ipak od 15 juna da otvore apartmane...Ali ima tu jos raznih prepreka..Ne mogu otkazivati za septembar kad imam i u septembru rezervisano.

Следећи пресек стања, тј.нове мере и информације, у зависности од ситуације, грчка влада донеће 18.Маја...

До тада је све рекла казала, и таблоидно-форумашка нагађања и разглабања...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Bar se nadate septembru....a sve i da bude letovanja i obaveznog distanciranja jedni od drugih kako da se izvede razmak od 2 metra u busu??? Čisto sumnjam da će prevoznici voziti poluprazan bus...

'oce ako platis 2 karte ili jos bolje k'o u Maratoncima - daj 5 karata

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

'oce ako platis 2 karte ili jos bolje k'o u Maratoncima - daj 5 karata

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Bar se nadate septembru....a sve i da bude letovanja i obaveznog distanciranja jedni od drugih kako da se izvede razmak od 2 metra u busu??? Čisto sumnjam da će prevoznici voziti poluprazan bus...

Bas to, jer ce to biti tezak udarac na extra profit prevoznika koji su uglavnom vozili pun i po autobus :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

81...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka