MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima! Ima li neko da je letovao u Nikitiju u Anthonas house? Ponudu smo sami našli mimoo agencija. Na forumima nigde nisam uspela da pronađem bilo kakvo mišljenje o ovom smeštaju.

Link smeštaja: http://www.anthonashouse.gr/en/map

Kakva je plaža u tom delu? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio smešten u vili Hrisavagi http://www.hrisavgi.gr/ u blizini Nikitija. Kakav je smestaj i kakva je plaza? Hvala

Izmenjeno (Fas Las)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 28.1.2017. at 20:45, Fas Las je rekao/la:

Da li je neko bio smešten u vili Hrisavagi http://www.hrisavgi.gr/ u blizini Nikitija. Kakav je smestaj i kakva je plaza? Hvala

Naši poznanici sa dvoje male dece godinama letuju u ovoj vili i prezadovoljni su, kako smeštajem tako i plažom. Sve zavisi kakva su vaša očekivanja.

Obavezno pogledam satelitski snimak lokacije na kojoj se nalazi objekat, tako može najlakše da se proceni kakva je plaža i prilaz moru.  

Hrisavgi.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko kontakt od vile stefania lux?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 48 minuta, mileva je rekao/la:

Jel ima neko kontakt od vile stefania lux?

To je ceo komplex, nekoliko zgrada. Bili smo prosle godine tamo, sve, ceo komplex, je zakupljen od strane nasih agencija, ima i "srpski" domar, tj domacin. Tesko ces naci neki kontakt, a da nije nasa agencija u pitanju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 50 minuta, donthinktwice je rekao/la:

To je ceo komplex, nekoliko zgrada. Bili smo prosle godine tamo, sve, ceo komplex, je zakupljen od strane nasih agencija, ima i "srpski" domar, tj domacin. Tesko ces naci neki kontakt, a da nije nasa agencija u pitanju.

ok hvala, mislila sam da postoji mogucnost da se pregovara sa nekim Grkom:-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim forumasima. Treba mi mala pomoc. Odlucili smo se da ovo leto provedemo u Nikitiju. Nacitala sam puno lepih komentara za vilu Divinis. Ono sto me malo buni je da sam na sajtu jedne nase agencije (da ne reklamiram koje) nasla da su apartmani u stvari duplexi. Zamolila bih one koji su bili da mi razjasne ovo, da li su u pitanju klasicni apartmani ili duplexi. Idemo sa dvoje male dece, treba nam cetvorokrevetni apartman, ali bi svakako da izbegnemo stepeniste i pentranje klincadije po njima. Hvala svima unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 minut, draganasm je rekao/la:

Pozdrav svim forumasima. Treba mi mala pomoc. Odlucili smo se da ovo leto provedemo u Nikitiju. Nacitala sam puno lepih komentara za vilu Divinis. Ono sto me malo buni je da sam na sajtu jedne nase agencije (da ne reklamiram koje) nasla da su apartmani u stvari duplexi. Zamolila bih one koji su bili da mi razjasne ovo, da li su u pitanju klasicni apartmani ili duplexi. Idemo sa dvoje male dece, treba nam cetvorokrevetni apartman, ali bi svakako da izbegnemo stepeniste i pentranje klincadije po njima. Hvala svima unapred.

Prosle godine bili u Divinisu u apartmanu ako mislite na stepeniste unutar apartmana toga nema sastoji se od kuhinje sa dnevnom sobom plus 2 spavace i kupatilo u prizemlju imate jedan apartman a na spratu 2.Apartmani su super i dosta veliki.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Melina, hvala najlepse na brzom odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2017-01-28 at 20:45, Fas Las je rekao/la:

Da li je neko bio smešten u vili Hrisavagi http://www.hrisavgi.gr/ u blizini Nikitija. Kakav je smestaj i kakva je plaza? Hvala

Proslog juna (11.6. - 20.6.) je nasa kuma ljetovala u toj vili, sa dva djecaka (8 i 3 godine).

Mi smo bili u Nikitiju i nekoliko puta smo dolazilii kod njih.

Po meni, ova vila je idealan izbor za porodice sa malom djecom (predskolski uzrast ii nizi razredi): ima veliko travnato dvoriste (vasa djeca mogu veci dio vremena biti u dvoristu, koje je ogradjeno, saobracaja skoro i da nema, jer je vila ispod magistrale), rostilj, bujnu vegetaciju, sadrzaje za djecu i plazu, na recimo, 100 - 150 metara. Plaza je korektna i juna prosle godine nije bilo nikakve guzve.

Sto se tice same vile i opremljenosti apartmana, usudio bih se da kazem: 'grcki prosjek', znaci, nista luksuzno, ali sasvim prihvatljivo.

E sad, zbog (bujnog) zelenila, ima (ne malo, nego malo mnogo vise) komaraca, pa se obavezno snabdijte odgovarajucim sprejevima i uredjajima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 23.11.2016. at 20:50, tinna je rekao/la:

Ako je neko bio u Finikas Garden apartmanima,kakvi su utisci?

 

Bili mi prosle godine, smestaj ko smestaj odlican, cisto novo, mi bili prvi gosti, svako jutro spremacica namesta krevete, pere sudove, cisti, terasica koja izlazi na travnato dvoriste, odlicno. . . . Ali. . . . Velika mana je udaljenost od svih desavanja i plaze, ona je blizu mora gde ima dosta manjih plazica i nema zive duse, nijednom za 12dana se tu nismo kupali

Izmenjeno (Dzelka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 01/02/2017 at 22:40, jjeelleennaajj je rekao/la:

Da li je neko letovao u Lukas house u Nikitiju? Kakva su iskustva?

https://www.facebook.com/lukashousenikiti/

Bili su moji prijatelji pre dve godine. Pristojan nameštaj, uredan smeštaj, a i cena je tada bila 30 eura kraj juna, početak jula. Plaža je blizu, a mislim da deo ulice nije asfaltiran. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 4.2.2017. at 17:13, Ljubicac je rekao/la:

Bili su moji prijatelji pre dve godine. Pristojan nameštaj, uredan smeštaj, a i cena je tada bila 30 eura kraj juna, početak jula. Plaža je blizu, a mislim da deo ulice nije asfaltiran. 

Hvala na odgovoru. Koja razlika u ceni. Sad traze za 3krevetni 45e i 50e za 4krevetni od 01.07. 

Jos jedno pitanje ako biste mi mogli odgovoriti... kakva je plaza u tom delu u slucaju da odlucimo da neki dan ne idemo na okolne?

Mi smo inace nasli smestaj malo iznad ove kuce, nekih 100m, za isti novac ali mnogo komfornije.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža u tom delu može da posluži. Da nema okolnih sjajnih plaža,  ova u Nikitiju bi bila odlična. Ali konkurencija nas je razmazila. Nikiti je najlepši do četiri popodne, onda je valjda plima, pa voda ne bude baš sjajna. Najbolji deo plaže su prve četiri uvale od mola, to vam je pet minuta hoda otprilike. Ako ste u mogućnosti obidjite par plaža u okolini, jer su predivne. Kalogria, Trani Ammouda, Agios Ioanis, Castri, par km od Nikitija. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka