MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Giromanija

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne poznavam si Nikiti.

Gde je to?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma sve je na šetalištu...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na setalistu su sve losi girosi,imas gore prema semaforu sa leve strane 1,2 radnje gde je extra giros,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se pre 3 godine kad sam probao jedan od tih gore kod semafora uopšte nije svideo. Ali to je valjda individualno.

A i moguće da se to promenilo u međuvremenu kao i svašta drugo u Nikitiju.

Izmenjeno (Jbyn4e)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ukratko da napisem malo o Nikitiju ,mnogima ce se Nikiti svideti mnogima ne ,ne zelim nikog da uvredim ali iznecu misljenje moje porodice i surovu realnost,ono sto je meni bilo ok,a to je sam smestaj u Porto Anni odmah kraj luke,predivan pogled na more i apsolutna tisina i mir iako je nedaleko centar i laganih 5 min. do gradske plaze,gazde ljubazne usloga totalno ok za cenu,iako nam je cilj bio zavrsiti plaze Sitonije sa te strane sto smo i uspeli... , Nikiti se bas potrudio i zavrsio mnogo stvari nego predhodnih godina kada smo prolazili,ali to nije dovoljno

1. cene su mnogo jake za cisto izvikano mesto,grcima daju druge cene nas deru...

2. setaliste puno peska nikad se ne cisti,nedefinisano,zatvara se kasno oko 21h sto uopste ne odgovara porodicama sa malom decom,ispred marine oko 20h prazno i onda nesto pre 21h svi se sjure autima u marinu jer je tu parking i setaliste postane uzasno puno jedva da mozes normalno hodati,ne zelim da mi odredjuju kada cu setati kao covek

3. mesto nema nikakvih radnji po kojima bi mogao malo da razgledas i ubijes vreme,cene u restoranima ubijaju,giros pice skupo skuplje najskuplje od svih ostalih mesta na sitoniji

 

4. plaza je ok ,plicak ok ,ali posle 10m voda uzasna,ko voli da roni to je samo prljava travuljina i dosta dosta otpada na dnu,znaci samo plicak prvih 10m vredi on je bistar posle toga mutno i prljavo....

5. plaze u okolini su za svaku pohvalu i zbog toga se i ide u Nikiti ,Kalogria kod isla beach bara jer nema guzve ,Akti kovou itd...

DSCN2729.thumb.jpg.570fa84ae7d1597030f8120150826_131040.thumb.jpg.8e96bbdad5407d

6. Mnogo kuca tvrdi pazar pogled na more,sredjenost,lokacija,ali ispred vas korov

,nista ne uredjuju i sredjuju dole pored plaza prilozicu par slika kako izgleda iza porto anne, sama glavna ulica ,zapusteno totalno,pored okolnih plaza i velikih marketa Nikiti nema nista ,platili smo porto annu 40e dan od 19-28 avgusta i to je maximalna cena koju trebate platiti da budete pored mora,sve ovo gore prema magistrali je smesno,cene koje oni daju i gde se nalaze nemam reci,samo pored mora prvi red eventualno tu oko glavne ulice

20150826_181536.thumb.jpg.9dc74df381041d20150826_181551.thumb.jpg.d1080f13a24a1d20150826_181554.thumb.jpg.00e05ba9d8beac20150826_182808.thumb.jpg.6d0b7283a1b29520150826_182825.thumb.jpg.e36a581ff96bf720150826_183208.thumb.jpg.b77245d79a885b

Izmenjeno (Blue boy)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za one koji su bili u Divinisu,gde se nalazi apartman broj 5.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na spratu,prvi od mora.Pogled sa terase. GfG9860.jpg

Izmenjeno (aleksa5)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I gde si na kraju jeo giros i kakav je bio? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je app 5 najbolji u celoj kućiJedino bakica ne gasi satelite celu noć i dan

Voda je toliko jeftina da ne treba rizikovati sa gradskom...

Vratili se iz Nikitija juče utiske sredjujemo ako nekom treba neki info tu sam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I gde si na kraju jeo giros i kakav je bio? :neznam:

Nešto mi se poslednjih par dana planoviporemete u poslednjem trenutku. 

Tako i jučerašnji plan odlaska na Ag. Ioannis i i pauza "za ručak" u Nikitiju.

Giros pojedosmo u Vurvuruu, kod skretanja za Karidi, jer smo ceo dan proveli na Favi, pa mi je to bilo bliže!?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na spratu,prvi od mora.Pogled sa terase. GfG9860.jpg

Hvala,nisam do sada video vecu terasu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna fotografija iz starog albuma

20130828_194915.thumb.jpg.be068db7af0781

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljubiteljima Sitonije! :rolleyes: Nocas krecemo za Nikiti, pa molim za poslednju info o stanju na granicnim prelazima izmedju Mkd i Grcke: Evzoni? Dojran? Hvala unapred, znacice...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka