MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Kao sto blue boy kaze, bez auta ili skutera ne vredi ici u Nikiti, steta je platiti koliko a ne videti plaxe Sitonije. Bolje Kadandra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas su ti lepo objasnili. 

Nikiti je simpaticno mestasce, plaza nikakva, cisto ono da se bucnes ponekad, a na par km su ti jako lepe plaze. Tako da bi zaista bilo steta da budes u Nikitiju, a da ih ne vidis. 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas su ti lepo objasnili. 

Nikiti je simpaticno mestasce, plaza nikakva, cisto ono da se bucnes ponekad, a na par km su ti jako lepe plaze. Tako da bi zaista bilo steta da budes u Nikitiju, a da ih ne vidis. 

 

letujte gde god hocete, i za sta imate novca. A za vas koji ste se vec odlucili za Nikiti...

20150719_110954.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze neki savet za obilazenje plaza oko nikitija ,posto smo bili 2 god. u Sartiju obisli sve do toronija,a na drugu stranu do vurvuru-a ,sada imamo u planu plaze prema neos marmarasu,gde je dobro za ronjenje i malo veci mir van grada ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ka Neosu: Agios Ioannis, Koviou, Kalogria, Spathies, Lagomandra, gradska u Neosu. Na drugoj strani Trani Amouda i Lagonisi. Detaljnije o samim plazama i kako im prici ima u temi 'plaze na Sitoniji'

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze neki savet za obilazenje plaza oko nikitija ,posto smo bili 2 god. u Sartiju obisli sve do toronija,a na drugu stranu do vurvuru-a ,sada imamo u planu plaze prema neos marmarasu,gde je dobro za ronjenje i malo veci mir van grada ?

    Moja preporuka je Kalogria , prelepa plaza sa belicastim peskom, ima ostrvce do kojega moze da se pliva i oko njega roni i razgleda podvodni svet. Treba izbegavati vikend zbog guzve. 

   I Lagomandra sa predivnim prirodnim hladom, odlicno za duzi boravak ko je sa manjom decom.

    Nikiti je jako dobro mesto za letovanje , naročito za one koji žele sami da spremaju hranu u apartmanu i ne potroše previše novca.  Lidl je povoljan i ima odličan asortiman. Takođe petkom je pijaca , gore u selu . Jedna ulica se pretvara u pijacu,.Odličan je izbor značajno jeftinijeg voća , povrća.. i sve je svežije nego u marketima. Treba malo poraniti jer je samo pre podne (tako je barem bilo ranijih godina). Simpatično je promuvati se i videti šta sve nude. Tamo se snabdevaju meštani.

Izmenjeno (Hladovina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je iskreno plaza u Nikitiju bila sasvim ok, cak i mnogo bolja od Lagomandre. Jedina mana je nedostatak prirodnog hlada. A Lagomandra toliko nahvaljena na forumu me bas podseca na paradajz turizam i ljude koji po ceo dan dremaju i otimacina za hlad kako se sunce u toku dana pomera. Zbog toga smo i odustali od obilaska drugih plaza.

Naravno ako imate stariju decu sto da ne obidjete sto vise njih. Ja sam se nagledala svakojakih plaza ( Hawai, Karibi, Srednja severna i jyzna Amerika, Bliski Istok, Indija, Sredozemlje) pa mi je najbitnije da je voda i plaza cista i da bebac moze da se igra u pesku. Prirodni hlad je velika prednost, pa cemo ove godine u Neos Marmaras, ali ne zbog hlada vec zato sto tamo ide i drustvo moje cerke. 

Tako da svako kroji letovanje prema sopstvenim potrebama i prioritetima. A kad imate decu onda se bira prema njihovim potrebama.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Blue boy

jeste li, na kraju, nasli smestaj?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

letujte gde god hocete, i za sta imate novca. A za vas koji ste se vec odlucili za Nikiti...

20150719_110954.jpg

Moj post je bio odgovor članici koja bi u Nikiti busom...

Potpuno besmisleno upoređivati sa aspekta nekog ko ima prevoz u Nikitiju...

Uzgred, Nikiti ne pruža mogućnost da tamo dođeš do kola,tj. da proširiš mogućnosti, tako da je za mene bio potpuno pogrešan izbor...mada sam se odmorila, a i to mi je značilo, mnogo.

Krit - zapadnu obalu - sam recimo obišla uzduž i popreko, koristeći buseve i izlete lokalnih agencija iz Hanje, čak i bez iznajmljivanja auta, što mi je takođe bilo na raspolaganju...ali Nikiti nema taj domet...o lepoti i bogatstvu ponuda svih vrsta i boja da i ne govorimo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Blue boy

jeste li, na kraju, nasli smestaj?

 

Da napokon

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blue boy sta ste pronašli? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno @Dobra Jela. Odustala od Nikitija, trazim dalje. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

porto anna nikiti javio se gazda za zakasnjenjem od 9 nocenja 360e ,prizemna soba sa pogledom na luku-more to je najnormalnije sto sam nasao za tu cenu tj. te cene nije ni bilo koga sam sve pitao :

filipos 60e

kaliopi 50e

annio 45e

artemis 80e

Peter house 50e pa 45e

Despina 40e kraj avgusta pocetak septembra

antoniou family 50e septembar

sapfo beach 55e

agellina house 65e

charmaglou eleni 50e .............itd...

 

i onda vrhunac svega

Mara's marinas home period  od 15 septembra do 30 septembra 50e :djavolko:

,a Kiki's place je ispao jako bezobrazan prvo je dao cenu od 42e i sve se dogovorili na pocetku,posle par dana otkazuje dogovor i nemoze on potraznja je velika ako hocemo za 50e kraj avgusta pocetak septembra ....

Sarti je mnogo jeftiniji sa privatnim smestajem,pitao sam iz radoznalosti 40 je najskuplje 30-35e kad hoces kuce mahom od astre koje su za taj period 540e...

 

 

 

 

 

 

Izmenjeno (Blue boy)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni se ide opet na Krit (islo mi se i ranije )-no trpim. Elem. Nikoga ne nagovaram da letuje u Nikitiju samo pokusavam da pomognem onima koji su vec odlucili. Slazem se da plaza u Nikitiju nije nista narocito prema rajskim plazama na ostrvima i drugim delovima Grcke, ali je po meni lepsa od svih u Olompijskoj regiji , Eviji ....Metamorfozusu, ..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka