alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

hvala denbra...zmaci kokkinos blizu mora,ima mesta za ruckanje i ok plaza..meni dosta.

pozdrav,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel mogu forumasi koji su trenutno u Potosu da napisu gde je najbolja klopa, kakve su cene po restoranima, plazama ( mislim na lezaljke i suncobran)?

 

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me smestaj u Potosu i cene? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sad ce neko ovde da izlozi ponudu svih turistickih agencija :klap::hahaha:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili RenaLena ove ili prosle godine i kakvi su utisci? 

Rezervisali smo cetvorokrevetni apartman ... zena, deca( 3 i 1 godina) i ja ...

Sta mozemo ocekivati?

 

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 6/22/2016 at 17:32, Sanja* je rekao/la:

Mi smo kod Nikosa na spratu u sobi sa pogledom na more u istom periodu, 12-22 jul :)

uplatili smo preko Nikane

:) od 15.07. Devojka,ja i nasa prelepa zenka Labradora.Isto uplatili preko Nikiane,sve pohvale

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8.7.2016. at 9:20, danijeli je rekao/la:

Da li je neko boravio u vili RenaLena ove ili prosle godine i kakvi su utisci? 

mozete ocekivati sve sto se vidi na slikama. Vila je starijeg datuma, skromnije opremljena, sa odlicnom lokacijom i dobrim parkingom zavucneim iza kuce u koji mogu da stanu 7,8 vozila.

Ako planirate da dobar deo dana, zbog male dece, provodite u vili nisam siguran da je dobar izbor jer ko sto rekoh namestaj je star i dotrajao

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da cemo uglavnom biti van vile ... :-) ... Ali ni ne ocekujemo nista spec ... Samo da je normalno ... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeste normalno, moze da prodje za te pare nema boljeg. Retko koja vila u potosu ima bolji parking, uglavnom je to obicno dvoriste u koje gazde came na ulazu i kako ko stigne navodi da bi se naguzvali ko u trajektu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali moze neko iz potosa da opise sta nas ocekuje tu,kakve su plaze pristupi,imali nekih smestaja blizu plaze imali zanimacija za decu ,setaliste klopa??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja cu da odgovorim ovako: ocekuje vas malo zivo mesto sa lepom gradskom plazom i jos lepsim plazama okolo sa dobrim pristupom, ima puno smestaja  blizu plaze, ima zanimacija za decu, klasicno setaliste nema, klope ima isto kao svuda u Grckoj. Uzivajte! 

P.s. Jel toliko tesko procitati sta su ljudi pisali barem par strana unazad, ako ne celu temu? :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kradovan

 

A imaš tu i gore malo desno dugme gde piše foto ture za Tasos.Idi tu malo i pogledaj plaže,pa vidi šta ti se tačno dopada.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 11.7.2016. at 19:15, kole83 je rekao/la:

:) od 15.07. Devojka,ja i nasa prelepa zenka Labradora.Isto uplatili preko Nikiane,sve pohvale

Mi smo danas stigli u Amversu

I ja malo shizim

Vila je ok, i soba i sve komplet, ali...

Naglasila sam Nikani (i to dva puta), da hocu smestaj bez buke, i rekli su mi da nema buke.  A Amversa je kuca na samoj magistrali, tutnji buka od automobila non stop, evo i sad sam u krevetu i cuje se :(  mi smo na poslednjem spratu gore, dole je sigurno jos gore. da su mi rekli da je odmah na magistrali, ne bih je ni uzela u razmatranje.

Ovako je smestaj ok, imamo lep pogled na more, i plaza je na pljuckometar, kao i setaliste i ovaj Potoski vasar sa cudima, suveniri i drangulije, i klopa i taverne, za vecernje setnje :) 

Ako dolazite kolima, mesta za parkiranje u dvoristu trenutno nema, odvesce vas decko, mislim da se zove Dimitris, ili ko vas vec primi, prekoputa kod vile Maria ima veci parking.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima Amversa i uvučene apartmane, gde ne dopire buka sa magistrale.Bio sam par puta kod rodbine u poseti u ovom obeleženom (na slici) apartmanu.Apartman je standardno  opremljen, najviše mi se dopala terasa-velika, u hladu, jednom rečju savršena.Vlasnik je  ljubazan i solidno razume srpski.

dsc_5677.jpg.905f68e31721242149ec424c49f

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može li neko da mi kaže nešto o smeštaju Dora Villa u Potosu?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905066
    Ukupno poruka