alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

hvala ti :) izgleda da je to u pitanju, da smo usli jedan dan u skuplji termin :D nema veze..

nego, dobro proveri koji smestaj hoces, posto je ovaj Potos malecki, nema bas puno ok smestaja (citaj : Bez buke od magistrale ili bez buke od setalista)

Izmenjeno (Sanja*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo prošle godine pa znamo otprilike šta tražimo i gde, za one koji žele tišinu ja preporučujem Pefkari.

Mada ne znam ko bi mogao da me ubedi da na 30m od magistrale nema buke :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, CicMicPic je rekao/la:

za one koji žele tišinu ja preporučujem Pefkari.

Mada ne znam ko bi mogao da me ubedi da na 30m od magistrale nema buke :rolleyes:

Nataša iz Nikane. :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Boba i Sloba  Kupali smo se, obično popodne kad nam je već dosta plaže, voda je čista, nije velika gužva.Može se koristiti ceo dan, nije problem. Čak smo i kad dođemo iz skitnje uveče sedeli pored bazena na ležaljkama, hvatali wi-fi, slušali muziku iz hotela. :D

DSCN1969.JPG

DSCN1971.JPG

Izmenjeno (enigma74)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/16/2016 at 1:27, Boba i Sloba je rekao/la:

odluči li se više za nešto

Fraola

da li ćete i ove godine ići tamo?

 

Нажалост ове године нећу...наравно финансије су у питању и ускоро почињем да штедим за следећу годину.Надам се да ћу успети јер увек идем у септембру.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Villa Franceska - Spolja divno, unutra jadno

Boravili smo u tamo početkom jula 2016. Prednosti: Spoljašnjost vile je uređena sa ukusom. Divan bazen koji se redovno čisti, lepa bašta, prostran parking.. Blizina centra grada, prodavnica i taverni je takođe prednost. Mane: Vila se nalazi pored crkve, koja vas svakog jutra budi glasnom zvonjavom. Kuhinja je jako loše opremljena i nema osnovnog pribora za jelo, a još manje za pripremu hrane. Sobe su jako male, a dušeci na krevetima propali. Na prozorima ne postoje mreže za komarce, a ima ih previše. Praktično su nas pojeli. Struja je jako loše urađena u vili, pa ne pokušavajte da uključite više od dva uređaja istovremeno, jer odmah iskače sklopka. U prizemlju vile je restoran gde je giros skuplji nego u centru Potosa, a to važi i za ostale cene pića i hrane u vili. Spremačica je došla samo jednom tokom našeg boravka od 10 dana, oprala kupatilo i zamenila peškire. Pravila za korišćenje bašte i bazena su izuzetno stroga: postoji satnica od kad do kad bazen može da se koristi, nije dozvoljeno donositi svoju hranu ili piće pored bazena ili u baštu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

je l to vila pored Sunset studio, sa bazenom u dvoristu? Mi smo prekoputa nje u Amversi, koristimo isti parking.

a je l mislis na giros onaj na uglu? Corner nesto se zove...mi ga tu kupujemo, 2,5 e je...nisam znala da ima negde jeftinije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/17/2016 at 22:05, putnik srećko je rekao/la:

U celoj priči je najsmešnija bila izvesna Nataša, koja radi u agenciji Nikana, koja se javila telefonom (nije bila u agenciji) i insistirala da razgovara samnom. Razgovor je protekao tako, što je bila bezobraznija od alavka, pa je čak pokušala galamom nešto da promeni. Onda sam ja bio glasniji od nje, pa je odustala od nemoguće misije, da uđem u apartman koji nisam platio, pa je na kraju alavi Nikos vratio depozit.

Ako sam dobro razumeo iz Natašinog ponašanja, agencija Nikana postoji da bi uzela proviziju od naših uplata i da bi štitila vlasnike kuća od ''zlih'' turista, koji ne žele da letuju po principu, daj šta daš. Nešto mi ta prića poznata. Agencija Nikana, kao YUTA kod nas. YUTA štiti agencije, Nikana vlasnike kuća, a turisti su tu samo da daju novac i da ćute. 

Žao mi je što im nisam ispunio i muzičku želju, ali nisam ja kriv. Ne znam da pevam.

Znam Natasu licno i potvrdjujem da je jako bezobrazna a i glupava i bas mi je drago sto je depozit vracen. A nasmejah se slatko za poslednje dve recenice, bravo! :hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drugari evo ja deveti dan u kokkinos vili i mogu da vam kazem sve reci hvale...mrtva je tisina uvece ,svaki dan se cisti soba ,peskiri svaki drugi dan zamenjeni,ima pribora za jelo,punim 4 telefona i gledam tv u isto vreme,radi klima,komarnik profi odradjen a ima i na tocuch panel kojim regulisete metalne zavese ako zelite mrkli mrak...uglavnom mi smo zadovoljni i sutra nazalost idemo kuci...evo dok ovo kuckam jedem strudle koja nam je gazdjina majka napravila...svaki dan po nesto donosi :)....uglavnom ima mesta u ovoj vili pa ko oce mogu da mu se raspitam za cenu itd..

pozdrav

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Shortee

Ako nije problem pitaj za  period 10.09-20.09. studio kolika je cena?

Pozdrav i hvala puno

 

Izmenjeno (pantelicms)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako je za parkiranje, ima li mesta ispred vile?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma kakvi...to je u ulici paralelnoj sa glavnom, uska ulica, jedva mozes i da smotas u dvoriste neko :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 47 minuta, shortee je rekao/la:

uglavnom ima mesta u ovoj vili pa ko oce mogu da mu se raspitam za cenu itd..

 

Pokupi ti kontakte za vile za neko naredno leto da imaš-ako ti zatrebaju,jer si baš bio zadovoljan mestom,a i možda još nekome zatrebaju.

Pre 19 minut, Igor Lukač je rekao/la:

kako je za parkiranje, ima li mesta ispred vile?

Ja bih ipak ovo proverio.Možda ne baš ispred same vile,ali u blizini verovatno da.

shortee

 

Samo se nadam da ćemo dobiti slike vile i oko vile kada se vratiš.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gde je ta Kokkinos otprilike?

samo nju nigde ne videh...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ehej drugari,evo ovako Kokkinos kuca je kad se ulazi u potos sa glavnog puta i dodjete do BALKAN picerije skrenete levo i posle 30m sa leve strane,da u pravu ste uska je ulica nema parking vila,ali otkricu vam sad tajnu,posto idem sutra,ja sa terase gledam u brdasce i preko puta je neka vila od barcino tursa ,koja ima oooogroman parking...ja beogradska baraba ,ne zeleci da platim okolne parkinge po 2 ili 3 evra dan,samo sam se uvalio na kvarno jedno jutro i izlazim i vracam se kola po potrebi..uglavnom su u toj kuci novosadjani a znate kakve su lale opustene samo me pogledaju i bole ih brige :)

da pitacu za cenu od 10.9 do 20.9 idem iovako kod gazde na pivo veceras

pozdrav,

jedno samo pitanje sa moje strane ne vezano za temu...koliko je skretanje sa puta kad sutra krenem kuci a zena oce da svrati u onaj kosmos kod soluna? dal da je iskuliram ili ne?

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka