pute

Prevoz do/sa BG aerodroma N. Tesla

120 poruka u ovoj temi

Možda kasnim, ali ako ideš iz NS, bolje da siđeš iz autobusa negde u Zemunu ili NBG, pa odatle taksijem do Aerodroma.

Start 170 dinara, km 65 dinara,pa računaj :)

Ne znam gde sve staje bus iz NS za BG, recimo od Glavne u Zemunu po toj računici je oko 1200 dinara.

Ili vozom do železničke stanice Zemun, pa odatle taksijem, to je još bliže.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima nisam odavno isao prevozom do aerodroma :D pa me intresuje Bus sto krece sa Slavije prema aerodromu (na svakih sat vremena) da li staje na ono standardno stajaliste odma kad se izadje sa zeljeznicke stanice sa desne strane? i da li uopste on vise vozi na svakih sat vremena :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam kojı je bıo prevoz u pıtanju, alı sad ıma nekı na svakıh 20 mınuta, ako se ne varam. Mıslım da se lınıja zove A1. 300 dın. je kostala karta. Isto sa Slavıje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide na svakih 20 minuta...Staje kod zeleznicke stanice :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kod taksija pazite se divljaka, ima udruzenja koja voze za fiksnu cenu do centra grada...

Ma da ni bus nije los 72 ja uvek idem sa njim :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U svakom slučaju se treba paziti taksista "divljaka", ali se treba paziti i onih zvaničnih.

Na aerodromskom izlazu će vas sačekati za pultom devojka koja "zvanično" nudi fiksne

cene taksi usluga po reonima, u zavisnosti u koji deo grada idete. Predpostavljam da

je ovakva ideja imala za cilj da putniku bude ekonomičnije.

Sve bi to bilo u redu da takve "zvanične"cene nisu veće od onih "redovnih". Pod

"redovnim" cenama podrazumevam da pozovem telefonom taksi udruženje, taksista

uključi taksimetar i platim 180,oo dinara manje od "zvanične" fiksne cene iz tabele.

 

Ako ste već koristili taksi prevoz od svog stana do aerodroma i znate "redovnu" cenu,

pogledajte "zvaničnu" tabelu, pa uporedite. Možda će se nekom isplatiti "zvanična"

fiksna cena iz tabele.

I neke turističke agencije su počele da prodaju vaučere za taksi prevoz, ali je i ta

varijanta skuplja od "redovne".

 

Jasno je meni da svi hoće da zarade, ali neka se istale između sebe od redovne cene,

a ne da iste zidaju preko naše grbače.

 

Ne treba spominjati samo taksiste "divljake" u negativnom kontekstu. Ima i među

prijavljenim svakakvih, a i normalnih (kao i u drugim zanimanjima). Ne dozvolite da

vam posebno naplaćuju prtljag po komadu. Ovo je pojedincima poslastica, pogotovo

kad su relacije kraće, pa bi na silu da zarade.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbezbednij varijanta za taksi sa Aerodroma je da se telefonom pozove neko udruženje (Pink, Žuti, Lux...).

Onda vas vozilo sačeka gore kod spomenika, levo od ulaza u aerodrom, i vozi po zvaničnoj ceni. A imate za ne daj Bože i zapis o tome da ste ih zvali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se nalazi stanica A1 kada ide ka aerodromu? Da li je na istom mestu gde staje i kada ide ka Slaviji?

Ja sam juče koristila ovu liniju A1 po I put od aerodroma do Slavije. Poslednja stanica bila je upravo ispred novog hotela Slavija. Mislim da je tu i početna - koliko sam juče mogla da vidim.

I ja sam isao prosle godine linijom A1

mali bus kombi i stvarno je super

Ne bih se složila da je baš super - onako pristojno ali mogao bi biti i bolji. Npr. onaj u Milanu je baš, baš sladak iako je prevoz džabe - mislim na prevoz od Terminala 1 do Terminala 2.

Izgleda ovako:

a1_veca.jpg

Staje na Slaviji tacno ispred Hotela.

Evo gde tačno:

novi-htl-slavija.jpg

Novog htl Slavija. Cena je 300,oo RSD i sada i još uvek im se može pisati za sva dodatna pitanja --- O V D E

Meni su prošle nedelje npr. odgovorili tamo u roku od 35 minuta.

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

AERODROM "NIKOLA TESLA" BEOGRAD:

Možda će nekome značiti i informacija koja je cena parkiranja na aerodromu, pa evo:

ikon_redletenja.png ---- RED LETENJA --- OVDE

logotipi.png ---- PARKING --- OVDE

Cena svakog započetog sata za parkiranje je = 90,oo RSD

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ko ne želi da se cima, postoje shuttle transferi do aerodroma sa kućne adrese po fiksnoj ceni iz svih delova grada, povoljnije od taksija, to je nešto što je relativno skoro krenulo (zadnjih 7-8 meseci). pozoveš, pošalješ mail ili skype i dođu na adresu po tebe

edit: to je sve mislim što smem da napišem, nisam želeo da pravim reklamu na forumu

Izmenjeno (whitekangaroo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim te pošali mi njihov broj telefona na pp.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to je nešto što je relativno skoro krenulo (zadnjih 7-8 meseci).

Ocigledno da se radi o nekoj drugoj firmi jer ja to koristim evo vec 3 godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li mi moze neko reci prevoz- linija A1 od Aerodroma do Slavije, tacnije do Zeleznicke stanice, da li on traje 30 minuta? Koliko je to tacno? S obzirom da gledam da se uklopim sa autobusom koji polazi sa autobuske, da ne zaksanim. Nisam iz Beograda.

Pozzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbezbednij varijanta za taksi sa Aerodroma je da se telefonom pozove neko udruženje (Pink, Žuti, Lux...).

Onda vas vozilo sačeka gore kod spomenika, levo od ulaza u aerodrom, i vozi po zvaničnoj ceni. A imate za ne daj Bože i zapis o tome da ste ih zvali.

Cena od aerodroma do Hale Pionir je 1600 dinara po prvoj tarifi i 2100 po drugoj tarifi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa aerodroma Nikola Tesla vozi linija gsp-a 72

jel neko išao ovom linijom ???

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka