Guest Slavisa

ASPROVALTA

1186 poruka u ovoj temi

Vekim, jos jedno pitanje vezano za Dimitris . Posto je prilikom izbora presudilo to sto ima dvoriste i rostilj, reci mi ima li ogranicenja prilikom koriscenja rostilja  posto nam je namera malo vecernjih druzenja uz ribu i vino ili pivo postoji li neka garnitura za sedenje ili tako nesto u dvoristu, opisi molim te

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi kad smo bili nije postojalo nikakvo ogranicenje sve dok ne uznemiravaju ostale goste. Cak je gazdarica gostima na prvom spratu na spojenim terasam davala drugi rostilj da na toj terasi rostiljaju jer im je bilo prijatnije. garnitura za sedenje delovala udobno, mi smo vise vremena provodili dole ispred vile na setalistu jer je u to vreme bila igraonica i iznajmljivali su se bicikli i trotineti a kuvali su i tursku kafu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas rezervisan Dimitris za 12.07. Idemo tri porodice sa decom uzeli smo dva trokrevetna sa pogledom na dvoriste  u visokom prizemlju i jedan sa pogledom na more...

Izmenjeno (kralj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kralju ako su ti koji gledaju na plazu dobili prvi apartman prema plazi imacete mesta za puno druzenja, taj deo terase je veci od apartmana 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neznam koji apartman su dobili,drug je rezervisao za sve. Ja planiram da sa decom zauzmemo dvoriste  :D  .Posto su nam deca uzrasta 5,6,7, godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neznam koji apartman su dobili,drug je rezervisao za sve. Ja planiram da sa decom zauzmemo dvoriste  :D  .Posto su nam deca uzrasta 5,6,7, godina.

Kakav wifi u vili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u vili Antgona? Radi je Hedonic travel.Jel imao neko iskustva sa ovom agencijom? Molim Vas javite se ako ste bili u ovoj vili ili ste isli preko ove agencije 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u Asprovalti ima tuseva na plazi? Imamo nameru da po povratku sa Tasosa, ostanemo do kasno podne u Asprovalti, pored koje prolazimo. Pa bi smo se malo brckali tu i istusirali pred odlazak kuci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate tuseve kod beach bara Versus, tu vam je inace i najlepse za kupanje . Tus je sa leve strane kad gledate ka moru. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)  Znam da je na javnim tusevima zabranjeno tusiranje "hemijom" kupkama itd... Ali ja cu morati da budem outlaw i da se kradomice tusnem :) Posto necemo imati smestaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u vili Panorama u Apsorvalti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Asprovalta nema lepo more, a sve ostalo je ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A zasto nema lepo more?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se uporedjuje sa nekim drugim, onda postoji lepše, ali to ne znači da u Asprovalti more nije lepo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, sasab. je rekao/la:

A zasto nema lepo more?

Zato sto se u blizini obale uliva jedna manja reka, koja naravno donosi i recni mulj. U Asprovalti je super plaza,pescana i siroka,  a more malo mutno i sa dosta talasa i vetra, mada to i nije neka teskoca. Nema nigde hlada, pa se mora uzimati suncobran

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka