slavko

Jahorina

87 poruka u ovoj temi

Ove zime planiram da idem na Jahorinu. Mislio sam da ću ovde naći neke informacije. Ajte ljudi, dajte neke informacije i vaše utiske. Koliko je privatan smeštaj i da li se više isplati od hotelskog? Da li ima i dalje dvokratni ski-pass i da li znate cene ski opreme da se kupi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre tri i pre cetiri godine sam bio na Jahorini. Odlicna planina, po meni za nijansu malo ekstremnija od Kopa. Ja sam oba puta bio u hotelu Bistrica i to uvek one nedelje kada u martu padnu cene. To je verovatno nesto skuplja varijanta nego privatni smestaj, ali je hrana izvanredna i sa tim hotelom sam bio prezadovoljan. Jedno vece ces imati za veceru jagnjetinu sa raznja, ako samo stignes na vreme :-). Tada je postojao dvokratni ski pass. Kao i mogucnost potplacivanja "jarana" koji rade na zicari (mada nisam siguran da toga jos ima). Cene za ovu sezonu ne znam, ali moja iskustva sa Jahorine su veoma pozitivna.

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, cuo sam da su se "jarani" - "elektronizirali", i ta varijanta ne funkcioniše. A kakve su cene po kafićima i večernji programi? Da li ima "blažih" staza i koliko ima staza?

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih ja da se previse pravim pametan ipak nisam skoro tri godine bio na Jahorini, ali ovako.

Pre 4 godine ja sam prvi put otisao na zimovanje i tada poceo da ucim da vozim bord i preziveo sam i dobro se zabavljao :-) Iskreno mislim da na Kopu ima mnogo vise blazih staza. Na Jahorini sam ja uglavnom vozio crvene. Verovatno mogu da se nadju i neke blaze staze.

Sve u svemu idi na www.skijanje.co.yu . Tu ces naci mnogo toga o stazama.

Sto se tice nocnog zivota, tada je sigurno bilo jeftinije nego na Kopu. Mada se tamo mnogo vise slusa nasa domaca muzika. Mislim da je malo teze naici na neki haus i slicno. Dolaze tamo i ljudi iz Hrvatske, pa ti mozda i sirenje bratstva i jedinstva bude zanimljivo. Mi smo upoznali neku ekipu iz Osijeka i bilo nam je ok.

Eto toliko, za svezije informacije, bolje pokusaj da nadjes savete nekog drugog.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posjeti sajt ******* Da ti ne pisem sad sve cijene, mislim da smo jako povoljni i da je ponuda vise nego bogata. Nasi gosti su uvijek prezadovoljni. A Vi koji ste bili na Jahorini prije tri godine, morate nas ponovo posjetiti jer se ovdje mnogo toga promijenilo.

Izmenjeno (DraganV)
zabranjeno je reklamiranje na Forumu
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ja sam bila mnoogo ranije, a volela bih doci ponovo...u neko skoro vreme nadam se da hocu. Inace prvi skijaski dani su mi bili bas na ovoj planini :cvetic: :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove zime planiram da idem na Jahorinu. Mislio sam da ću ovde naći neke informacije. Ajte ljudi, dajte neke informacije i vaše utiske. Koliko je privatan smeštaj i da li se više isplati od hotelskog? Da li ima i dalje dvokratni ski-pass i da li znate cene ski opreme da se kupi?

Sto tice cijena smjestaja tu mozes naici na svakakve cijene, Prve 2-3 sedmice januar su obicno skuplje jer tu ulaze nova godina, Bozic i Srpska nova godina, recimo da se ove godine cijene za Novu godinu krecu od 80 do 150 eura po danu u apartmanu 4, 5, 6 i vise osoba. Ako planiras Novu godinu onda pocni da zoves, ja izdajem jedan apartman i prvi slobodan termin kod mene je 17 januar, kako koja godina prolazi ljudi ranije zovu da rezervisu jer se sve razgrabi.

Cijene ski passa ti je najbolje pogledati na OC Jahorina ali glavno da znas ove godine su digli cijene u odnosu na prethodnu godinu i malo su pretjerali. Imas dnevnu, poludnevnu i jos 2 vrste poludnevne to je nesto ograniceno sa vremenom,...

Samo se nadati da ce ova sezona imati vise snijega.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice smjestaja, mislim da ti je uvijek bolje ici privatno nego hotel zbog cijene, ali ako ti je mrsko zezati se s hranom onda hotel...

Sto se tice toga ima i interesantna opcija hotel Vucko koji ima jedan dio apartmana u privatnom vlasnistvu. Moja radna kolegica ga je kupila i znam da izdaje. E tamo si kao u hotelu mozes da uzmes opciju da se hranis u hotelu a mozes da samo iznajmis apartman. Ako te nesto konkretno zanima samo se javi pa cu da pitam ovu moju kolegicu. Da je bezveze ne gnjavim ako te to ne zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mene zanima za taj apartman u vucku.da li je to novoizgradjeni objekat iznad termaga.ako mozes pitaj je za cenu apartmana za 3 osobe od 10 januara.hvala

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ej caos poslala sam ti poruku. Jeste to je onaj najnoviji objekat...

A ostatak ti je na privatnoj poruci.

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga pitala sam evo saljem ti u privatnoj poruci.

Pozz!

Sejla

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrbno citirati ako se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas sam se zacudila malim brojem komentara na ovoj temi. Imam utisak da ljudi iz Srbije bas idu na Jahorinu i nadala sam se da ce mi trebati dosta vremena da procitam sve komentare. Nadam se ipak da ce tema oziveti i da cu doci do vaznih informacija, kao i uvek na ovom forumu.

Dakle, nisam nikada bila na Jahorini, interesuju me svezi utisci onih koji su bili i to:

1. predlog za privatan smestaj (apartman za porodicu sa troje dece 5-10 godina), bez posebnog luksuza, vazno je da je cisto, toplo i da je blizu staza. Hranu bi spremali sami. Naravno, da cena nije previsoka, a iskrena da budem ne znam ni kako se krecu cene?

2. da li neko ima iskustva sa rezervacijom smestaja za ski-vikend, tj. cetvrtkom posle posla da se ode, prespava i tri dana skijanja (petak, subota, nedelja)?

3. Cene ski pasa - da li ima razlike za odrasle i za decu. (deca bi ucila da skijaju i ne treba im ski pas za sve staze, verovatno samo za neku gde uce, da li je to mozda u okviru ski skole?)

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drugari dajte neki dobar predlog za vikendicu za dve cetvoroclane porodice sa decom od 7 -10 godina

neka preporuka da je neko bio

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima par novih informacija sa jahorine :)

trenutno su u izgradnji 2 sestosjeda i bice postavljeni do kraja godine odnosno do pocetka sezone, tako su makar obecali. Iskreno se nadam da ce to rjesiti problem guzve koji je do sad bio, posebno na dvosjedima ogorjelica 1 i poljice.

Inace info o ovome se moze naci na http://www.jahorinalive.net stavljaju svjeze informacije svakodnevno, a isto tako se i tu moze naci neki smjestaj

ako imate nekih pitanja tu sam da pomognem :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svake godine idem na Jahorinu i mogu vam reci da sam prezadovoljan.Meni je vazno skijanje i tamo sam zbog toga,ako zelite neke vrhunske nocne provode onda mozda negde druge.Cene smestaja,zica i vanpansioske potrosnje je vrlo prihvatljiva.Ucitelja za decu angazujem svakodnevno i to me vrlo povoljno izadje,verovatno sto sam im stalna musterija.Smestaj mozete na netu naci vrlo lako.Zadnje dve godine idem

kod domacina Dobre i tu sam stvarno prezadovoljan.Ima razlicitih apartmana,prosle godine sam bio u cetvorosobnom a predprosle u dvosobnom.Svi su ok,cena je realna,grejanje je centralno i jos proslegodine sam imao kamin za ugodjaj.Prodavnica,rental,picerija i restoran sa gotovim jelima u neposrednom komsiluku,kola na parkingu ispred kuce.Idem i ove godine ali ovaj put u februaru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka