slavko

Jahorina

85 poruka u ovoj temi

Mi smo isli od Beograda na Bijeljinu pa dalje istim putem preko Romanije na Pale i dalje na Jahorinu. To nije bliže nego je autoput pa je brže, a nije ni nešto mnogo dalje.

Da li mozete podeliti sa nama kako se odrzava put Han Pijesak-Pale?..znam da zavisi od vremenskih uslova,ali me zanima rad putara u toku sezone..Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da ti kažem za rad putara, mi prosle godine uopste nismo imali snega, a sam put je dobar bez rupa. Sto se tice puteva gore od Pala do Jahorine sve je bilo cisto i bez problema. Ima dosta delova puta  sa maglom i tu treba biti oprezan. Mene je Bosna i republika Srpska prijatno iznenadila po mnogo čemu.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se da neću imati problema jer mi je auto Mercedes(zadnja vuča).

Žena mi je u blagoslovenom stanju pa idem sam(mada je i pre blagoslovenog izdanja nije zanimala baš :bolje-da-cutim:).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I

1520869322787-1547896143.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uskoro SAT patrola do Jahorine

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isplati li se ići na Jahorinu leti....ako uopšte leti tamo išta funkcioniše jer je ovo hardcore ski resort koliko vidim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Olimpijski centar radi i leti.Ljubiteljima prirode i planine nudi panoramsku voznju sestosedom,setnje,voznja bicikle i spustanje tjubing stazom

Apartmani se mogu naci jako povoljno u julu mesecu a i u drugim mesecima tokom letnje sezone

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se da nije dosadno, da je uređeno za šetnje, da je bolje otići tamo nego se bazirati u Sarajevu za obilazak cele te regije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno, Jahorinu, osim ako niste planinarski tip, ja ne bih preporucila, nije bas zanimljiva ljeti. Mozete planinariti koliko hocete :) sto jest jest. Smjestaj je jeftiniji a ni grad nije daleko. Mozda je ipak bolje da odsjetnete u Sarajevu pa odete jedan dan na Jahorinu hodati i rucati.
Sam vrh jahorine mozete dostici i autom (malo boljim) i to je zaista dozivljaj od zraka do cinjenice da se na Vas skupi nekih leptirova i muha i buba jer valjda rijetko srecu ljude :). LJudi beru borovnice, mi smo za 5km kupili pun fisek svjeze ubranih borovnica od jednog cike.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam da li ima skijaša ovde, ali evo čisto malo da osvežimo temu..

Put do Jahorine je sasvim korektan, prohodan i čisti se redovno, trenutno je za povratak u Srbiju potreban PCR test, ali se nadam da će i to posle NG ukloniti i da ćemo ponovo nesmetano moći na olimpijsku kraljicu :)

Staze su lepo uređene i zaposleni su ljubazni i organizovani u ovoj korona situaciji.

Sa druge strane bezobrazno su podigli cene parkinga, ljudi i pored sezonske parking karte moraju da plaćaju dnevnu u podnožju staze i slično..

Sve u svemu, Jahorina je dragulj za ljubitelje skijanja, posebno sada kada su druga skijališta u Evropi zatvorena..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26547
    Ukupno tema
    889113
    Ukupno poruka