Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

 

Do 38 tolerisu.. 

Super, hvala :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sanja,Smith videh na fb da je vama u Caribienu zurka,vama Mali buda ni ne treba:hahaha::weee:

 

 

Nema ih :D:D Ozbiljno uživaju..... Tako i treba da bude na odmoru :cvetic:

Igraju kolo u najvece! Haos!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda je sad i najbolje vreme da se ide kad ima manje ljudi.Konkretno zbog lezaljki na plazama valjda sad nije toliki problem da se nadju? :rolleyes:

I prosle godine sam citala dosta toga o Hurgadi ali ipak nismo tamo otisli i naravno sad sam sve informacije zaboravila.Pa ako moze neko da mi kaze koje je bese ono mesto gde je najlepse za setnju uvece van rizorta?Jel to Memsa?Jel je to na mojoj slici 1 ili 2 ? Ili nijedno :D

Ima taj jedan noviji deo gde sam procitala da svi kazu da je lepo sredjeno i bolje za turiste.Pa bih da hotel bude u tom delu.

 

20200812_122619_copy_810x1515.jpg

Izmenjeno (Bonbonica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecan put drustvo, uzivajte:suncase:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Brankicaaa Pa dvoumim se izmedju Hurgade i Alanje.Ide mi se i na jedno i na drugo mesto pa sad ne znam,u Hurgadu nisam bila a volela bih.Ja guzve i ne volim,pogotovo na plazi...a racunam po gradu tj setalistu sve je idalje tu,sve radnje rade samo mozda nema toliko ljudi .

Izmenjeno (Bonbonica)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecan put drustvo, uzivajte:suncase:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto i mi. 

Hteli smo Rhodes. 

Gde smo i letovsli poslednje 3god. 

U Turskoj smo bili pre 5god, Kemer kod Antalije. 

Jeste da Turci prave bolje hotele od Grka i mnogo ima animacija i u samom Kemeru ispred svakog kluba su animatori, svako veće vatromet ispred nekog kafića... Itd 

Ali na Rhodes-u, je lepše more i kumovi nam rekli da kada budete videli crveno more a s obzirom da oboje volimo da ronimo. 

Rekli su nam da je u Hurgadi, morski svet prelep ! 

Zato smo se odlučili za Hurgadu umesto Antalijske regije. 

E sad, ako švedski sto nije kao nekad, verujem da zbog korone nije ni u Turskoj kao nekad. 

A to što su naši kić i šund navalili. 

Mi ih ni ne gledamo :D

P. S. Nisu valjda samo Srbi turisti ? 

Valjda ima nekog iz drugih država a da nisu Arapi :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Brankicaaa Pa dvoumim se izmedju Hurgade i Alanje.Ide mi se i na jedno i na drugo mesto pa sad ne znam,u Hurgadu nisam bila a volela bih.Ja guzve i ne volim,pogotovo na plazi...a racunam po gradu tj setalistu sve je idalje tu,sve radnje rade samo mozda nema toliko ljudi .

Sto kaze Brankicaaa sada vam nije bas vreme za prvi put u Egipat,posebno za hotel na setalistu...jos ako izaberete neki bez plaze(jer vecina tamo nema lepu plazu)samo cete se razocarati

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobra plaza bi bila must have :D .Nista bez toga.Oni na slikama kao svi imaju neku lepu plazu.Samo bih izbegla one sa koralima.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj suprug gleda YouTube a ja se informišem ovde :D

E sad po youtube, Hilton resort ima lepu plažu. 

No bolje misliti da je loša, pa se onda prijatno iznenaditi ! 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam na koje se hotele u Hurgadi ,,bez dobre plaže'' misli ali to stvarno nije generalno tačno. Svako ko radi u turističkoj agenciji koja radi Egipat ume da vam kaže da hoteli južno od Hurgade imaju problema sa osekom (veliki plićak)..ali to ne znači da su sve plaže loše. Sindbad ima odličnu plažu, takođe, hoteli u El Daharu i Sakali (Sunny Days čak ima i svoju lagunu, koja je najbolja stvar kod tog hotela). Takođe, kao primer ću uzeti hotel koji sam ove godine uplatio na 15 dana i čiju sam plažu koristio pre 2 god. U pitanju su Albatros hoteli. Imate prelepu i veliku zvaničnu plažu i jednu divlju pored koja je takođe predivna sa predivnim zalaskom Sunca, sa sitnim peskom i dugackim talasima...Nezaboravno. Dakle, nema generalizacija, različitih hotela ima, Hurgada je veliki pojam, a naročito ako se uzmr u obzir i Makadi, Soma Bay i ostalo.

Izmenjeno (VladaK)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala drugari..Krećemo na aerodrom u pola četiri.Sindbad ima super plazu a na setalistu je..u Sahl Hasisu su super plaze.Reci ce Vam vec ovde iskusni forumasi:rolleyes:.A na agencije se ne oslanjajte mnogo..Evo ljudi iz Titanicavkukaju..bar ovi sto bi da se okupaju..Sve su to sredjene plaze ali raspitajte se gde ima problema sa plimom i osekom i nema dubine..CWR ima divnu plazu ..Egipat je bar meni neuporedivo lepsi za odmor i letovanje od Turske.Na Rodosu duva kao na Durmitoru..Jedne godine se nismo od talasa u Turskoj od"10 metara" okupali ni jednom u moru i mene lično u Turskoj UBIJA VLAGA..Nisam "penasta" ali ono nije klima za nas sa redovnim pritiskom 90/60 Zamalo ne umreh..

Izmenjeno (Brankicaaa)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se i dalje dvoumim između Hiltona i Kontinentala. Jedan do drugog su. Ovde sam više pozitivnih komentara dobila za Hilton, ali iz nekog razloga mi se kao hotel više sviđa Kontinental. Ono što me zbunjuje.... Zašto su bove toliko blizu???   Da li je to uvek bilo ili su to sad izmenili, i da li bez obzira na bove može da se pliva dublje. Ovo mi deluje kao da su stavili zbog dece???  Ako neko ide u ovom periodu u Kontinental nek napiše utiske zbog ove trenutne situacije... :gamer1:Hvala! 

Srećan put svima koji putuju, i naravno @Brankicaaa

Izmenjeno (mismas)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka