Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Ma, naravno, ti radis kako tebi odgovara, nego samo kazem da ne verujem da je to regularno. Moralo bi da svako moze da kombinuje kako mu odgovara, sa tim novcem, tj. da to ne odredjuju agencije.

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi savet. Uplatili smo u dec.2200e(ceo aranzman) preko subagenta (faros organizator),za 21.jun. 14 nocenja.

Meni subagent nudi novac ali do 05.jula. Sumnjivo mi je to,kako da mi vrati ako njima faros ne vraca.

Pitam se da li ja mogu da cekam do 05.jula pa ako ona ne vrati koga da hvatam za gušu za vaučer. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Već dugo nemam želju, potrebu, a ni snage da se raspravljam sa narodom, ni uživo, a kamoli na internetu, forumu i slično. Prosto, ne želim da trošim energiju. "lajkujem" i klimam i uživo, jer neću da me druga strana spusti na svoj nivo i dobije na iskustvo (da ne kažem na foru). 

Elem, to nije tema. Možemo mi da citiramo Alan Forda ili Nikolu Teslu, ali ostaje činjenica: PARA NEMA, NEMAJU ODAKLE DA VRATE, PARE SU PREDATE, UPLAĆENE SU. Kraj epizode, sezone i serije. Sve ostalo su naša proizvoljna tumačenja, želje, molitve, potrebe, čestitke. Da je problem, jeste. Pare sam izvukao dok ih je bilo, dan pre vanrednog stanja, end of story. Da neko od agencija koristi situaciju, vrlo verovatno. Ali ne svi, tako da nema mesta generalizaciji. A još će što šta da se promeni, sačekajmo još malo. 

ps. Pok.deda mi je bio inspektor pri Ministarstvu turizma ,u staroj Jugoslaviji. Bila ozbiljna priča i nekada ozbiljan posao :) A kada mi odgovore na upit, a za neverne TOME info: odgovoriće, znaću i detalje koji mene ne zanimaju, jer sam pare izvukao, nego zbog prijatelja i onih koji nisu, a i zbog činjenice da poznajem skoro svaku agenciju u Srbiji u "dušu", kako funkcioniše, šta radi, kako radi i slično.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja uzmi pare ako ih nude.U svakom slucaju imas Ugovor.Ako ne dobijes pare a ni "vaucer"ti si u dobroj poziciji.Mozes da se naplatis preko osiguranja.Pise ti u Ugovoru koje osiguranje ih pokriva.Ja sam zvala Dunav cisto da imam sve info.Ako agencija ne ponudi alternativu onda se moze naplatiti iz osiguranja.Sve ostalo pada u vodu.Pitala sam jer meni je put planiran i placen za 13..jun.Eventualno mozemo da odputujemo do 15 jula tih 15 dana.Ja u avgustu ne mogu a bas mi se i ne svidja da mi leze zarobljene pare do sledece godine.Sta je tu je.Cekamo jul.

Samu sebe nerviram jer je ovo prvi put od kada putujemo da sam zaboravila da uplatim osiguranje za slucaj otkazivanja puta.To je bilo nekih smesnih 5000 din.Uplacivala sam i prosle i predprosle godine..a sada sam zaboravila.Da sam uplatila dobila bih novac i otisla na Krf u julu.Ostrva rade od 1.jula.Sad nema sanse jer je Krf inace mnogo skup ..Nadam se julu inace nista od mora ove godine.Eventualno da proradi Kipar u julu..Pa da tamo odemo tim vaucerom uz neku doplatu.Ja da idem kolima do Grcke da vucem decu da stojim po granicama i sve ostalo sto ide uz takvo putovanje sanse nema.

 

Izmenjeno (Brankicaaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Brankice vaucer koristis preko iste agencije,ista destinacija i isti novac,visak ne vracaju mozes samo da doplatis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako sam dobro razumela decka iz Wayouta..mogu i drugu destinaciju uz doplatu ako je potrebna ali u okviru njihove agencije.Oni rade Kipar i UAE i Egipat..u tom slucaju ako ne proradi Egipat a proradi Kipar za nas do 15 jula mogla bih tamo..Imacu sve potpune info za par dana pa javljam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

.Sad nema sanse jer je Krf inace mnogo skup ..

skupi su hoteli sa 4 i 5*, mada  ni u drugim mestima u Grckoj nema neke razlike

ostali smestaj je cak i jeftiniji nego na Halkidikiju ili Tasosu,

generalno gledano imam utisak da je Krf jedno od najjeftinijih ostrva sa carter letovima

recimo apartman i avion za 4-clanu porodicu na Krfu izadje oko 1500e za 10 dana u julu (a 4 avio karte su 760e)....

a u Metamorfozisu, Nikitiju, Limenasu traze i 900 do 1500e samo za nocenje za 4-oro + 12 sati drndanja autom

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da da..apartmanski..ali ja bih opet u Magna G. all incl...Usi spadaju.Da me neko ne shvati pogresno ali meni nije odmor sa troje dece da odem u apartman i spremam hranu.A ako odem u apartman a hranimo se u restoranu..cifra mi je kao hotel.A u Magni je odlicna usluga.Samo su strasno poskupeli.Mada uvek su i bili..Mi smo 2019 sa dvoje dece i bebom tamo platili u predsezoni deset dana 1800 i nesto preko ..ako se ne varam((da ne rusim temu)...Ali bilo je odlicno.Pisala sam na temi za hotel.A Egipat mi je za nas izasao u januaru 15 dana 2460€...A usluga Grcka i Egipat nebo i zemlja...place mi se sad..hahahahaha

(sad sam racunala iz radoznaloati...Hotel 4* Krf deset dana all inc za moju porodicu 3750€...Grci mene skoro videti nece

Izmenjeno (Brankicaaa)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znam, al da ne stekne neko utisak da je Krf mnogo skup....nije, ostatak Grcke je jos skuplji za takve hotele i tu se Egipat i Grcka ne mogu porediti....Egipat je mnogo povoljniji.....ali ukusi su razliciti....(pesak i pustinja ili maslinjaci i borovina)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se...eto ja volim i pesak i maslinjake:DRealno mi smo se i prebacili na Egipat od pre dve godine jer su odnos cene i usluge nemerljvi u odnosu na Grke.A da ne pricamo o tome da su im na ostrvima hoteli sa 4*  i 5* ssmesni(cast izuzecima..Ikos u Dassiji je TOP a cifra po osobi 3000e)..tako da sto se mene tice sve je na strani Egipta 

Izmenjeno (Brankicaaa)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Molim vas , da li su Vama trazili neku izjavu da ste saglasni da prihvatate vaucer , meni su rekli da moram u pismenoj formi da se izjasnim da prihvatam vaucer i da ce onda da uzmu u razmatranje ?! putovanje je 16.06 :neznam:

Mejlom smo dobili ponudu za zamensko putovanje i potvrdu o zamenskom putovanju. U principu, pravo izbora postoji samo po pitanju zamenskog putovanja ili povraćaja novca. Ako prihvatamo zamensko putovanje treba da potpišemo obrazac potvrde i da ga vratimo elektronskom poštom.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Slazem se...eto ja volim i pesak i maslinjake:DRealno mi smo se i prebacili na Egipat od pre dve godine jer su odnos cene i usluge nemerljvi u odnosu na Grke.A da ne pricamo o tome da su im na ostrvima hoteli sa 4*  i 5* ssmesni(cast izuzecima..Ikos u Dassiji je TOP a cifra po osobi 3000e)..tako da sto se mene tice sve je na strani Egipta 

sta tek reci za ovaj, na samo 3-4km od Metamorfozisa, za koji mnogi kazu da goru plazu nisu videli ....

Spectacle.h25825.png

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi obožavamo Egipat ali ćemo ove godine baš na Krf avionom. Apartman i hrana po slobodnoj volji. Jedan obrok nam je obavezno u restoranu, ručak ili večera. S jednim detetom se može ali sa više je nezgodno. Moja drugarica ima 3 sina (jurila žensko) i kaže da joj je Egipat zakon. Samo dok se svi muški najedu, ona potroši 50 eur dnevno u Grckoj. Ali eto, nužda zakon menja...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka