Roli

Ah taj Kušadasi -opšta tema

2755 poruka u ovoj temi

@Cicibanica 

kad stanes ispred ambara, pa sa te strane, mislim da je druga ulica pored ambara. Iznad na ulazu ulice pise bar street iako nije onaj gde su diskoteke. Kad udjes u ulicu sa leve strane je restoran, a sa desne butici 

https://www.google.com/maps/place/Camikebir+Mahallesi,+Green+Garden+Restaurant,+No:38,+Kışla+Sk.,+09400+Kuşadası%2FAydın/@37.8604277,27.2591418,20z/data=!4m2!3m1!1s0x14bea92e399737b9:0xf104d401463b5fbe?hl=tr&gl=tr

 

evo mapa ako pomaze :D

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Našli smo, hvala ti ?

Imam još jedno pitanjce ako ko može da pomogne :gde se nalazi turdka agencija Sun... (nešto), koja sarađuje sa našim agencijama? Mi smo došli u sopstvenoj režiji pa bismo preko njih u Aqua park. Da li je to ta agencija u kojoj radi izvesna Marija koja govori srpski? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Našli smo, hvala ti ?

Imam još jedno pitanjce ako ko može da pomogne :gde se nalazi turdka agencija Sun... (nešto), koja sarađuje sa našim agencijama? Mi smo došli u sopstvenoj režiji pa bismo preko njih u Aqua park. Da li je to ta agencija u kojoj radi izvesna Marija koja govori srpski? 

Ako mislis na Sun Wind, ona je na Ladies plazi, tu negde na drugoj polovini (kad se ide iz centra). Mi smo danas isli na Pamukale preko njih i odlicno je bilo. Ispred agencije stoji Mustafa i poziva prolaznike da udju, tako da ne verujem da cete je promasiti :) Postoji i agencija Sundial, oko 30ak metara ispred, oni imaju Aqua Fantasi u ponudi.

Izmenjeno (andzoni)
Dopuna teksta.
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ciciban-dobar dan

Malo više pada lira ovih dana pa me zanima koliki je kurs kad menjate keš?  Znate li ukoliko koristite karticu po kom kursu vam skida?  Danas 1e= 6,4try. Hvala

Izmenjeno (nebojsabrada)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi kada i gde menjate. Ujutru je kurs povoljniji, pre dva dana je bio 5.8 a uveče 5.65, i to u menjačnici, u bankama je sigurno povoljniji ali nas je mrzelo da lunjamo sa decom po suncu i čekamo redove. Danas ne znam koji je kurs, još smo u hotelu, pogledaću kasnije pa javljam. Uglavnom, banke i menjačnice prate oscilacije kursa. Što se tiče kartice ne mogu pomoći, žao mi je. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas ko da kolaps sistema-kurs 7.7 za evrić. Da li negde toliko i plaćaju ili samo za obračun? 

Izmenjeno (nebojsabrada)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Našli smo, hvala ti ?

Imam još jedno pitanjce ako ko može da pomogne :gde se nalazi turdka agencija Sun... (nešto), koja sarađuje sa našim agencijama? Mi smo došli u sopstvenoj režiji pa bismo preko njih u Aqua park. Da li je to ta agencija u kojoj radi izvesna Marija koja govori srpski? 

Ona na koju sam ja mislila je SUN&FUN, samo ne znam gde se nalazi ali evo sajta pa tu ima lokacije ako nešto znači. http://www.sunfun.com.tr/ Ja znam da je na našim vaučerima kada smo uplaćivali izlete stajao logo ove agencije tako da verovatno tu i radi Marija.

Izmenjeno (mara90n)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima,devojka i ja idemo 18.08. u Kusadasi sa Turisttrejdom u hotel Albora.Ima li neko iskustva sa tom agencijom i tim hotelom?

Imaju super i klimatizovane autobuse, neki putnici iz našeg autobusa su bili u Albori i bili su zadovoljni, mada generalno u turi u kojoj sam ja bila niko se na ništa nije žalio :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Danas ko da kolaps sistema-kurs 7.7 za evrić. Da li negde toliko i plaćaju ili samo za obračun? 

Krenuo Erdogan da drži govor i za tih 30 minuta odigrao se NIZ EKONOMSKIH KATASTROFA ZA TURSKU http://www.blic.rs/ksrb55r

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ne brinem tuđu brigu nego se nadam da ima koristi nama. Privatnici sigurno brzo koriguju cene nego državne su valjda povoljnije. Museum pass-putarine-gorivo -cigare a roba u radnji sigurno ima ukalkulisan i veći kurs od ovog. 

Dobro malo se smirilo ali više od 10% pada je i za Turke mnogo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Večeras kurs u menjačnicama na šetalištu 6,4trl za 1 evro u Kušadasiju. Kažu da je sinoć u 1 po ponoći bio i 7,2. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Imaju super i klimatizovane autobuse, neki putnici iz našeg autobusa su bili u Albori i bili su zadovoljni, mada generalno u turi u kojoj sam ja bila niko se na ništa nije žalio :D

Hvala....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neki novi utisci? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cene su smesne. Bukvalno smo svaki dan jeli po restoranima dva obroka , pili po 3 kafe dnevno u kafucima i potvosili 340e nas dvoje bez sopinga.   

Zato meni u Grčkoj samo za 1 osobu treba ovoliko,ne uključujući prevoz i smeštaj.Sledeće god.ozbiljno razmišljam o promeni destinacije.Grci su sve skuplji,idu ka tome da izjednače cene sa hrvatskim Jadranom.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905140
    Ukupno poruka