Guest Bojana

Pefkohori

132 poruke u ovoj temi

Mozda je ovo sada vec offtopic na temu Pefkohori, ali nije daleko. Izgooglao sam tu plazu.

Orange Beach je isto sto i Kavourotrypes ili Kavourotripes Beach.

Nalazi se na Sitoniji, kod mesta Sarti. Prelepa je. Evo slika.

http://www.trekearth.com/gallery/Europe/Gr...photo434153.htm

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo za sliku !

Kao sto verovatno svi znaju najbolje plaze u Grckoj su one na koje idu mestani kao recimo prosle godine bili smo u Stavrosu i na nekih 18km. od njega prema jugu nalazi se prelepo malo mesto Olimpijada i odatle krecu sve lepse i lepse plaze ( 19km. Olimpyada beach, 23km. Vinna`s beach e.t.c.). Tu informaciju sam video na forumima kod nas ali detaljan opis kako doci i gde ici dobio sam od mestana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Par puta sam bila na na Kassandri, (Polihrono, Pefkohori, Hanioti, u Haniotiju sam čak bila cele jedne sezone) i svaki put sam išla na plažu najčešće u Kalitheu pošto je PREDIVNA!!!!! Ima kafić na plaži, voda je tirkizna, plićak dugačak, pesak predivan...

...Noćni život, svakako Kalithea.Kad ideš iz pravca Haniotija, pre Kalithee sa leve strane puta su sve kafići i klubovi, na kraju tog reda se nalaze dva velika, jedan je grčki a jedan je varijanta diskoteke...

...A ako hoćeš baš ludilo e onda kreneš ka Solunu ideš na aerodrom i tamo su ti najludji klubovi!!!!!!

Потврђујем Калитеу...најлепше плаже, одлична места за излазак у самом месту

Ако имате кола, незаборавне дискотеке и лудо зезање је близу ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci kupanje u Kalitei obavezno .... znam da tamo ima hotela da li na tom mestu postoji i plaza sa "slobodnim ulazom" ?? :rolleyes:

Prosle godine smo isto tako "slobodno" usetali na plazu hotela Xenia u Uranopolisu ali nam je oko 17h. prisao jedan lik sa nekom identifikavijom i naplatio lezeljku i suncobran 3e. ima li toga i u Kalitei ili je kao i na drugim mestima ono pijes pice i sve ti je dozvoljeno ?? <_<

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Наручиш пиће - лежаљка и сунцобран су ти дозвољени ;)

...мада ти причам ситуацију од пре пар година -из мог угла, а пријатељи ми потврђују да је и прошле тако било...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pre Kalithee sa leve strane puta su sve kafići i klubovi, na kraju tog reda se nalaze dva velika, jedan je grčki a jedan je varijanta diskoteke. U tom rave,house,...... nisam bila

Bio sam u tom Rave clubu zove se Venus (ili slicno), program im je stvarno extra, dok sam ja bio bili su DJ Hell, Dj Richie Hawtin, jedino sto je ulaz na vratima bio 30 eura i pice preskupo ali jbg.

Ulaz na plaze je za dz, barem tamo gde sam ja bio, ispod velikog belog hotela

pozz i lep provod

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili smo preko agencije "Sabra" aranzman za Pefkohori - vila "Repas". Interesuje me kako je u Pefkohopriju? Ako ste bili u vili "Repas" kazite mi koliko ste zaddovoljni. Kakve su cene u Pefkohoriju? Da li je neko bio na krsterenju zalivom? Dali je "Sabra" ozbiljna agencija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkohori je predivan. Sabra je odlicna agencija, najbolja za taj deo Halkidikija. Neces se pokajati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

simpaticno mesto... ja nazalost nisam nista obisla u blizini...

ima lep trg, crkva... pre tri godine su bili u izgradnji neki kompleksi hotela na nekom brdu ne znam kako je sad...

evo nekih slicica...

post-10-1175027937.jpg

Izmenjeno (gorgona)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zar ne moze vise slika u poruku, a da se ne linkuje...

post-10-1175028110.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ulica gde mi je bio smestaj

post-10-1175028191.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i to je tom brdu

post-10-1175028292.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Pefkohoriju polovinom juna, kakvo vreme mogu da ocekujem? Da li je neko bio u vili filipu? Preporuka za neki restoran, pizzeriju, poslasticarnicu, supermarket. Da li ima jos nekih plaza u blizini ili je kupanje samo na glavnoj plazi, koja mi na slikama deluje prilicno mala?

Idem preko agencije travelland, vasa iskustva sa njima u pefkohoriju!

:o HVALA

Izmenjeno (M&D)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas mnogo komentara na ovu temu, samo pretrazi...

Evo kratko od mene: plaza nije mala, super je, more takodje sa svim onim bojama... 2km od grada ka kraju poluostrva imaju 2 divne plaze.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vreme u junu je taman,negde oko28-30 stepeni. voda nije hladna tako d se mozes kupati.mestasce je malo, plaza manje vise solidna, al;i ako ides kolima mozes obici dosta toga. obavezno poseti plazu golden sand i robinsom(mislim da se tako zove) Plaze su pescane,sa kristalno cistom vodom,Na tim plazama su uglavnom grci, i izbegavaj vikende tamo jer bude krcato, zatoi bolje izaberi neki radni dan za posetu tim plazama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka