Guest Bojana

Pefkohori

132 poruke u ovoj temi

Pa, svi slikaju samo sebe, a manje mesto u kome su bili... Ne očekuj da će neko da pravi galerije svog celulita i pivskog stomaka B)

Svejedno, ako malo proguglaš, dobićeš par lepih linkova!

Npr:

http://www.halkidikinet.gr/gallery/thumbnails.php?album=15

http://www.halkidiki.com/pefkohori/index1.htm

A ima i pivskih stomaka :D

http://community.webshots.com/album/165627795xlddLl

Pozdrav, Aleksandar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo u Pefkohori automobilom, u avgustu. Voljni smo da obidjemo ceo Halkidiki. Dajte nam konkretne predloge: najbolje plaze koje ste posetili i najbolji vecernji provod, bilo gde. Pescane plaze sa mirnom vodom, bez guzve, i velike diskoteke su po mom ukusu.

Thanx

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje idem u Pefkohori autom i takodje u avgustu.I posto ni mene ne veze mesto, Kasandru nameravam da obidjem uzduz i popreko.Sta vredi videti i obici na prvom prstu,gde su najlepse plaze?Koji su dobri a relativno jeftini restorani i kafici u Pefkohoriju?Vi koji ste bili posavetujte nas koji tamo idemo prvi put.Hvala.

Izmenjeno (Gulanfer)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja idem u Pefkohori za par dana. bas bi mi dobro dosle informacije o restoranima, supermarketima, plazama.

Kada se pocrtkom jula budem vratila imacete naj sveziji izvestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hajde, lepo se provedi, pa racunamo na tvoj izvestaj, Gaga. :D

Mi idemo u apartmane Ippokampos II. Je l' bio neko tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Par puta sam bila na na Kassandri, (Polihrono, Pefkohori, Hanioti, u Haniotiju sam čak bila cele jedne sezone) i svaki put sam išla na plažu najčešće u Kalitheu pošto je PREDIVNA!!!!! Ima kafić na plaži, voda je tirkizna, plićak dugačak, pesak predivan......Vikendom je gužva pošto Solunci dolaze pa je još interesantnije, naše agencije tamo ne rade apartmane već samo hotele, plaže kod hotela su isto nevidjene, a hoteli naravno ekstra i uvek ima neko dešavanje. Ima mnogo mladih, tu su najveći klubovi na Kassandri, sve u svemu fenomenalno.

Obavezno ako budeš imala prilike idi na Sunny beach, to je ja mislim oko 20 km od Haniotija sa druge strane poluostrva gde idu samo buržuji, plaža je ekstra, ima fenomenalna marina sa retko viđenim jahtama, fenomenalan je kompleks, Za ulaz u kompleks se plaća 10 evra ali to ti je kao komzumacija koju možeš da potrošiš na plaži za ležaljke piće (služe i šampanjac na plaži, ako ti je do toga) Postoji i ogroman amfiteatar na otvorenom gde se leti održavaju koncerti najvećih grčkih zvezda.

Inače kad skreneš za Sunny beach imaš još jedno račvanje za Sunny beach hotel(desno) i Sunny beach asterias bungalove (levo) ja sam bila samo desno, mada sam čula da je i levo fantastično.

Jedina mana je što često duva vetar (tako su mi bar rekli domoroci), ali mi kad god smo bili more je bilo mirno i prelepo.

Ima još gomila malih mestašca sa druge strane ostrva koje naše agencije ne rade a lepo je za videti Furka, Siviri......Inače između Pefkohorija i Paliourija na samom kraju poluostrva je bila fenomenalna plaža, za neke čak najlepša na Halkidikiju

Uživaj!!!

OVO SAM SAMO ISLA COPY PASTE SA DRUGOG TOPIC-A

Što se kupovine tiče, najbolje je da skoknete do carrefour-a koji je na izlazu iz soluna sa desne strane, a ako Vam je to malo preterano ima super marketa po svim mestima ali mislim da su najpovoljniji u pefkohoriju i haniotiju na samoj magistrali, nema šanse da promašite.

Negde posle kalihee, ka Solunu, postoji i Lidl, domaći proizvodi koji imitiraju strane i vode se kao džab džaba.

Što se klope tiče, bez pogovora picerija "Kapri" u Pefkohoriju, na magistrali, kad dolaziš iz pravca Haniotija sa leve strane pre semafora.Pice odlične, cene smešne, promet ogroman, posle istog tog semafora na jedno 20m sa desne strane je nevidjen giros.

U haniotiju se nalazi pivnica u jednoj od uličica kod samog trga, nema šanse da se promaši gde se pivo služi u nekim, kod nas do sada nevidjenim staklenim flašama sa česmicom uradjena kao dupla dva kruga u jednom je led u drugom pivo, gušt nevidjen! preko puta pivnice najbolji kokteli

Noćni život, svakako Kalithea.Kad ideš iz pravca Haniotija, pre Kalithee sa leve strane puta su sve kafići i klubovi, na kraju tog reda se nalaze dva velika, jedan je grčki a jedan je varijanta diskoteke. U tom rave,house,...... nisam bila (bila trudna 6. mesec, bilo bi mi malo previše) ali u grčkom je NEEEEEEVIDJEEEEENO i to uglavnom vikendom kad dolaze vikendaši iz Soluna, puno kao oko i zezanje nevidjeno. Konzumacija je bila 10e kao i svako sledeće piće, inače u njihovim klubovima se ne isplati piti pivo pošto je i pivo i žestoko ista cena a žestoko sipaju odokativno, pa eto i mali savet.

A ako hoćeš baš ludilo e onda kreneš ka Solunu ideš na aerodrom i tamo su ti najludji klubovi!!!!!!

Sve najbolje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super.

Bas iscrpno. I iskusno.

Hvala ti, Yejo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na čemu, ja sam luda, ali bukvalno luda za Grčkom i volim sve njihovo i imam potrebu da je svi vole kao ja, svi moji prijatelji barabar samnom pevaju na grčkom pošto se zna da se u našoj kući sluša samo grčka muzika

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danas sam stigla iz pefkohorija, iprepuna sam utisaka!

mesto je divno, cene su ok,vreme je fantasticno, toplo ga preporucujem svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

20.8. idem u Pefkohori sa porodicom u hotel Kasandros naravno automobilom pa bih Vas pitao koja mesta pod obavezno da posetimo sta treba videti, koje plaze spadaju u prave grcke ( tirkizno more, sitan sljunak, kristalna voda ) gde se nalaze, itd.

Vidim da je dosta toga vec opisano medjutim nigde ne pise gde su te plaze recimo kazu na 2-3 km od gradica ali na koju stranu ??

Cuo sam da se negde na pocetku drugog prsta Sitonija nalazi najlepsa plaza na Halkidikiju, koja li je to i gde je ??

Hvala na pomoci da se sto bolje upoznamo sa "prvim prstom". :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ti mogu samo reci koja plaza se meni svidela...Nalazi se par km od Pefkohorija...Kada nailazis iz pravca Soluna prvo dolazi Polihrono, zatim Hanioti, pa Pefkohori...e sledeca u nizu je ta plaza, mozda sam i znala kako se zove, ali sam sad zaboravila! Uostalom, istrazi malo ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa valjda je najlepsa plaza na Sitoniji ona Orange beach. Tako stoji u katalozima. Ja ne znam tacno gde je to, jer nisam bila na Halkidikiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najnovije informacije...

Jedna drugarica mi je u Pefkohoriju trenutno, koja inace vec 4. put zaredom letuje tamo, jer je odusevljena svim...

Juce zove i kaze da cene rasturaju svuda... Bila je iznenadjena kada je dosla... Grci polako krecu da se bahate... Ma dobro samo u julu je izdato vise od 300 000 viza za nase turiste....

Ali i ja mogu da kazem... Pefkohori svakako ne treba propustiti... Sve je izvanredno!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa valjda je najlepsa plaza na Sitoniji ona Orange beach. Tako stoji u katalozima. Ja ne znam tacno gde je to, jer nisam bila na Halkidikiju.

I ja sam dosta cuo o toj plazi... Probacu da je pronadjem ovog leta.

Da li je neko bi tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O toj plazi ( orange beach ) sam vise puta citao ali samo u komentarima niko nije napisao gde se ona nalazi.

Zna li neko gde je ??

Na jednom promo disku o Sitoniji video sam jednu prelepu pescanu plazu pa mi se cini da je to mozda bas ta :rolleyes: , izgleda kao da si u najmanju ruku na Maldivima !! :D

Valjda je neko bio i tamo ?? :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka