Icethunder

Albanija sa ili bez predrasuda

80 poruka u ovoj temi

Одлично. Очекујемо наставак, за нас који тек планирамо наредне године пут Албаније.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Welcome sun Andrejce je morao da gurne glavu i u topovsku cev :D, izvini sto ulecem al morala sam da prokomentarisem, presladak je...inace welcomesun i dve kornjace najbolja:cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toliko lepih slika i doživljaja iz Albanije, čovek prosto da ne poveruje. želim da i ja sledeće godine da letujem u Albaniji, žena se plaši.

Rezervisali smo  prošle godine Lefkadu, rezervacija važi i za sledeću, ali opet ako je sve kao što pišete želim da idem tamo gde sam dobrodošao, 

(neka obrišu guzicu sa 130e, nije hteo da vrati rezervaciju, pa će ostati bez još  800 e,ako ne odemo na Lefkadu, a neću SIGURNO ići ako budem morao da vodim porodicu na testiranje pa da jurim na put  )

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu ni nama agencije vratile novac, ali ako bude moglo da se ide naravno da ću iskoristiti vaučer (Krit i Vrahos) čak i po cenu testiranja.... 

 

 

Rezervisali smo  prošle godine Lefkadu, rezervacija važi i za sledeću, ali opet ako je sve kao što pišete želim da idem tamo gde sam dobrodošao, 

 

Nigde nismo dobrodošli mi nego naš novac................. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:hello:pozdrav za tri u jedan avanturisticki tim :srce:

Ahhhh koliki giros a tata odmah dva komada bravo majstore :plez:

Jedan za sebe drugi za nas :ranjenik:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divnih li opisa i prelepih slika :klap:

@Icethunder

Svaka čast, oduševila sam se čitajući :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Tu u mestu Borš ima jako lep ambijentalno restoran Ujvara, voleo bih da znam šta to znači na Albanskom

 

Ujvara znači vodopad. Mi smo 14 dana u septembru  bili smesteni upravo u blizini   tog restorana oko 250 m dalje u  jednoj zutoj kuci sa privatnim dvoristem i fantasticnim pogledom na polje maslina i more, cela kucica  je bila samo za nas :), a restoran  je bio vrlo posecen u svako doba dana, zaista lep ambijent.

Mozda smo se negde po krivinama i mimoisli:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka