Icethunder

Albanija sa ili bez predrasuda

28 poruka u ovoj temi

Ujvara znači vodopad. Mi smo 14 dana u septembru  bili smesteni upravo u blizini   tog restorana oko 250 m dalje u  jednoj zutoj kuci sa privatnim dvoristem i fantasticnim pogledom na polje maslina i more, cela kucica  je bila samo za nas :), a restoran  je bio vrlo posecen u svako doba dana, zaista lep ambijent.

Mozda smo se negde po krivinama i mimoisli:)

Hvala Teo, lepo mestašce zaista. 

Može biti i da jesmo:D

Da li će biti neka tvoja pričica i koja slika, rado bi pročitao:rolleyes:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, treba, što više - to bolje :D

Zbog nas sa predrasudama (ovde na prvom mestu ubrajam sebe) pa možda ih tako lakše prevaziđemo, ja bi baš volela da ih nemam :pardon:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li će biti neka tvoja pričica i koja slika, rado bi pročitao:rolleyes:

Ko zna...lenja sam...mozda kada zagudi zima i nazvrljam nesto, mi smo obilazili izmedju ostalog i neke uvale, plaze  malo teze dostupne, bez mobilijara, divlje i netaknute. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala za nesebično podeljeno iskustvo, zadovoljstvo je bilo čitati i pratiti vas kao i uvek do sada.

Sjajni ste!!!

Hvala puno za komentar @VERANDA, zadovoljstvo je moje:srce:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ExploCaty prenosis prijatan utisak, nek bude  brze i putopis

sto se tice puteve ka plazu jedino nemogu se nacudim za Borsh, tolika plaza, toliko restorana  i beach barovaa a put asfaltiran samo do obale 

Gjipe, gjipe, gjipe svi, ali kad sam video Drymades, toliko!

kad sam vozio ka Valonu pred Fiera zdogledao sam velike maslinjake pa brzo screen shoot za u povratku da zastanem, na mom zalost jer bilo je nedelja nemalo nikoga a bilo je otvoreno, po 20min odustao i krenao na mom putu i eto pred Elbasana bammm neznam kako sam ustao i kao nisam predizvikao nesrecu ali ljubav po maslinjaka velika

61FB587D-0901-449B-BFC1-D1B538F6F14A.jpe

jos jedno razocarenje ove velike bile su dekorativne pa zatoa ono prvo od najlevo krasi moj dvor za 13e, verovale ili ne ove veliki bile su od 30e pa do 200e 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Udjem u forum Albanija, da trazim temu Saranda i najpre ugledah ovaj putopis:) !

Hvala!

Mi je uzimamo za razmatranje, uz Tursku, ukoliko se ponovi ova godina ( :angry: )

Da je muz bio hrabriji, otisli bismo makar u oktobru, samo da se nadisem mora, ali on nema sanse da krene ka Albaniji kolima. To isto misli i za 2021., cak ga nisam ni 100% nagovorila za ovu destinaciju, ali verujem da hocu, uz ove slike ( Za sada zeli samo Tursku avionom, a prema drugim zemljama srecom nema predrasude, mada se slazem sa njim sto se nkih stvari tice )

Veoma raznovrstan odmor, kakav i treba da bude, bas ste uzivali!:weee:

Vidim da je saobracaj pomalo u rasulu?:D

Da li je onda bolje da se ne iznajmljuje auto, nego da se koriste brodici samo? Ima li i buseva, do nekih plaza ili znamenisti, zna li neko?

Lezaljke i suncobran su oko 10 evra?

Steta sto nije bilo muzike!

Moze li se do Ksamila jos necim sem autom?

Sto se tice misljenja o pandemiji, sasvim se slazem :)

Izmenjeno (Tirkizna)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kažem ja ženi,  biće dobro ako nas Albanija prihvati sledeće godine:)

Treba iznajmiti auto sa ful osiguranjem i samo teraj :D ,šalu na stranu treba biti  samo obazriv.

Udjem u forum Albanija, da trazim temu Saranda i najpre ugledah ovaj putopis:) !

Hvala!

Molim:)

Lezaljke i suncobran su oko 10 evra?

Da

Moze li se do Ksamila jos necim sem autom?

Ide autobus,predpostavljam da na netu negde postoji red vožnje.

Sto se tice misljenja o pandemiji, sasvim se slazem :)

Što se tiče tvog mišljenja o vakcinama slažem se takođe:D

Ako su ,,teoretičari zavera,, u pravu COV-certificate of vaccination ID-identification 19-prvo i deveto slovo alfabeta AI artificial intelligence.Vakcinacija treba da bude dobrovoljna a nikako prisilna.

Izmenjeno (Icethunder)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ksamil is located only 12 kilometers south of Saranda and you can get there by taking a direct bus to Butrint that passes through Ksamil. The bus leaves every hour during the day (see timetable) and departs from the ferry terminal passing through several stops in Saranda. The bus ride takes approximately 20-30 minutes and will cost you 100 lek. A one way taxi from Saranda should cost around 1300 lek. Kada kliknete na see timetable, izadje red voznje :):)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Albanija

1-stize se za 6 h do dela oko Draca, ocena tog dela oko 3 od 5. Za 8h deo oko Sarande ocena 5 od 5

2-Bezbednost 5 od 5

Osecaj prijatnosti 5 od 5

cene vanpansionske vrlo slicne Beogradski

Smestaj od 10-1010 evra po osobi, u svako slucaju jeftinije nego u Grckoj bar 50%

Guzva-velika od 10.07-25,08.

Preporuka za posetu pre ili posle

Opsta preporuka 

DA

viber_image_2020-12-25_20-41-05.jpg

viber_image_2020-12-25_20-42-19.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se da cu ovde pisati u septembru, Ne smem ni da razmisljam kolike su nam sanse da stvarno i odemo, ukoliko nas uslove necim ili ne ostane mesta u hotelima u Sarandi :sad: Muz ne zeli da idemo kolima, tako da moramo preko agencije, a posto se sva stalno menja, ne smem jos ni da rezervisem, niti imam predstavu kada to da uradim.

Sve u svemu, radosno cu iscekivati tek koji dan pred polazak :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Albanija-Drac rezervisan, od 16.07.2021.

Po povratku pisem utiske. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26548
    Ukupno tema
    889173
    Ukupno poruka