Guest Guest

Hotel Hostmark iskustva, Hurgada

430 poruka u ovoj temi

"Nema ljutiš."

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Hostmarku smo bili u maju 2008.godine i iskustva su nam generalno vrlo pozitivna.

Sobe u hotelu su vrlo prostrane i lepo uređene. Hrana je bila ukusna i raznovrsna. Bazen je lep, dobro pozicioniran i čist. Arhitektonski zgrada hotela je sagrađena tako da je plaža iz svih delova hotela vrlo blizu. Plaža je velika, ima dovoljno ležaljki, koje su međusobno dosta razmaknute. U blizini hotela se nalazi nekoliko hotela iz Pick albatros grupe, a u njima ima marketa, prodavnica, butika idr., pa za sitan šoping možete peške prošetati do pomenutih hotela. Inače, u vreme kada smo mi bili, Hostmark je gostima obezbeđivao besplatan transfer (uz prethodnu najavu) do pijace u Daharu, a radi šopinga.

Jedina mana hotela je plićak na plaži, jer da biste zaplivali morate prepešačiti 150 - 200 metara, kroz vrlo plitko more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko ove godine u Hostmarku? Kakvi su utisci? Mene zanima cistoca u hotelu i restoranu i da li je bilo trovanja hranom, stomacnih tegoba ? Koja je cena taksija u eur odprilike (od - do) do centra Hurgarde? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l' ide neko 4.7.? :)

@Aloja- manje jedes voce, ispiras zube flasiranom vodom i nema govora o stomacnim problemima :). Ovo su naravno najekstremnije mere, mnogi peru zube obicnom cesmusom pa im ne bude nista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ceo hotel je dobro održavan i čist, mogu reći bolje od nekih hotela sa 5* u kojima smo bili.

U Hostmarku smo bili dva puta i nismo čuli da je neko imao stomačne probleme. Jeli smo voće i salate i prali zube sa česmovačom, pili pića sa kockicama leda...

Taksi do Sakale košta 10 funti (bez obzira na broj osoba) uz pogadjanje, mada smo mi uglavnom išli gradskim kombi prevozom za 2,5 funti po osobi (platite kad izlazite).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mermaid i dujaspasa, hvala puno na informacijama, meni se svidja hotel iz opisa, jer nema puno guzve, a koliko sam citala da se niko nije zalio na cistocu, a to me najvise interesovalo. Plaza mi se svidja i ne smeta mi sto bi morala da pesacim toliko do dubine. Jos nisam nista uplatila, jer planiram tek krajem avgusta, pocetak septembra da idem na more, ali ovaj hotel merkam vec godinama, a nikako da odem. Ove godine mi se svidja cena, a i to sto ima all incl, pa ce najverovatnije to biti moj izbor za ovu godinu, osim ako ne dobijem na loto -u :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aloja cekala sam i ja ovaj hotel vec par godina i isto sam cekala da bude i all incl. Cekala sam i ja loto al nista od njega pa reko' brze bolje da ja uplatim dok ne bude jos veca :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je odlicaaaan , sve ... cistoca , hrana , odrzavanje baste , bazena , plaze , animacije koliko hocete i necete .... jedino sto ste malo .... sto rece ronilac ... u sredini nicega ..... ali svuda se stize lako

Btw .... ako nekog zanima ... zadnji dan mozete doplatiti za ostanak u sobi ... po sobi. 25e do 18h i 35e do 20h , ali se dan ranije raspitajte i najavite

Za ronjenje ... se najavite obavezno , jer je prebukiran roniocu tj Milenku i po meni , samo i iskljucivo sa njim pod vodu ili sa onim za koga on garantuje. Ako sam ja bila , a plasim se i travke u vodi .... svako moze ... A DOZIVLJAJ JE FANTASTICAAAAN

Sutra cemo u delfinarijum .... nazovete , rezervisete dodju po vas, odgledate show i vrate vas za 25$ ili 20e .... utisci po povratku

Izmenjeno (kondukterka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam dosta pisao o hotelu,a drago mi je ne mozete da zamislite...otidjite jos s Milenkom,imate vremena...i zelim vam da se lepo provedete

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je odlicaaaan , sve ... cistoca , hrana , odrzavanje baste , bazena , plaze , animacije koliko hocete i necete .... jedino sto ste malo .... sto rece ronilac ... u sredini nicega ..... ali svuda se stize lako

Btw .... ako nekog zanima ... zadnji dan mozete doplatiti za ostanak u sobi ... po sobi. 25e do 18h i 35e do 20h , ali se dan ranije raspitajte i najavite

Za ronjenje ... se najavite obavezno , jer je prebukiran roniocu tj Milenku i po meni , samo i iskljucivo sa njim pod vodu ili sa onim za koga on garantuje. Ako sam ja bila , a plasim se i travke u vodi .... svako moze ... A DOZIVLJAJ JE FANTASTICAAAAN

Sutra cemo u delfinarijum .... nazovete , rezervisete dodju po vas, odgledate show i vrate vas za 25$ ili 20e .... utisci po povratku

Pretpostavljam da sam od Vas danas dobio Milenkov broj (ili vaše cimerke), pa želim da Vam se zahvalim i ovim putem.

Što se tiče samog hotela... Šta reći, nikakvih zamerki do sada nemam. Hrana raznovrsna i uvek se nađe za nekog ponešto (ako ste probirljivi), sobe se čiste svakodnevno. Sobe smo dobili kao što smo i tražili, na spratu, za to sam častio recepcionara 5e. Osoblje, koliko mi se čini, najviše voli Srbe, rekli su mi da Rusi prave haos, a i Nemci su im ok.

Najviše ima rusa i nemaca, ostale iskreno nisam ni sretao (ako ih i ima).

Ukoliko nekog interesuje internet, hotel nudi svoj wireless po ceni od 50e nedeljno, ali moj savet vam je da odete do Senzo Mall-a koji je u blizini i uzmete USB modem (stick) i proćićete znatno jevtinije.

Kompanija Etisalat

USB modem + 500 mb = 175 LE

USB modem + 2gb = 225 LE

USB modem + 6gb = 275 LE

Kompanija Vodafone

USB modem + 500 mb = 200 LE

USB modem + 2gb = 250 LE

USB modem + 6gb = 300 LE

1e = 7.5 LE

Napomena: Njihove utičnici su nekako tanje nasprem naših, ali za to postoji adapter i slobodno ga tražite na recepciji, ne plaća se.

Sutra idem na mini safari, u Utorak na Rajska ostrva, Cetvrtak Kairo, a u Suboto na ronjenje, pa se javim.

Ukoliko neko ima pitanja, slobodno neka pita.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam dosta pisao o hotelu,a drago mi je ne mozete da zamislite...otidjite jos s Milenkom,imate vremena...i zelim vam da se lepo provedete

Tebi i treba da zahvalim za odabir hotela :cmok:

Sve je i vise nego dobro ..... ko ovde nadje zamerke ,bolje da sedi kuci .

Ne stizem ponovo na ronjenje jer je Milenko prebukiran .

Ali..... eto mene ponovo , led je probijen za prvi put u Egiptu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko ove godine u Hostmarku? Kakvi su utisci? Mene zanima cistoca u hotelu i restoranu i da li je bilo trovanja hranom, stomacnih tegoba ? Koja je cena taksija u eur odprilike (od - do) do centra Hurgarde? Hvala

Još jedan moj savet, jeste, da ponesete novčanice u sitnim apoenima (20 najbolje), jer automat u hotelu ne vraća kusur i ostalo, a na recepciji nemaju baš svaki put da vam razbiju. S obzirom kako se kurs stalno menja, najbolje je da ne menjate veće sume, već eto po 20.

Budite oprezni i kad idete u šoping ili uzimate taxi, od ovog hotela do Sakale (centra) ni pod razno ne dajte više od 15 LE (1eur = 7,5 LE) i da takođe imate sitne apoene, jer se dešava da neće da vrate taj sitniji kusur.

Senzo Mall nije daleko (kad izađete iz hotela, ide se levo, pa sa preke strane puta - ide hotel Titanik, pa neke radnje kože i ručno pravljenih proizvoda, pa zatim ide raskrsnica na kojoj skrećete desno i videćete već Senzo), možda 30 minuta pešačenja.

Stomačne probleme nisam čuo da je neko imao, mi sasvim normalno ispiramo usta česmovačom, jedemo svo voće povrće...

Slobodno pitajte ako Vas još nešto zanima, ja sam ovde do 27., a ako treba neka dodatna informacija - pitaću na recepciji :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad pogledam ove filmiće dodje mi da opet odemo u Hostmark!

Obzirom da je ovo snimano u prvoj polovimi oktobra možda malo više duva vetar. Mada je to u Hurgadi uobičajeno. Hotel je bio pun, a kao što vidite mesta ima na pretek.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li zna neko mozda kako se stize do Senzo mall-a pomoci onih njihovih shutle buseva? Je l ima stanica blizu hotela da ne pesacim 3o min :). Vidim da ima stanica kod Albatros hotela ali ne znam da li je ona daleko i da li uopste bus staje tu. I da li znate mozda cenu minibusa. 'Fala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Njihov lokalni prevoz - kombijem staje tamo gde dignete ruku i zaustavite ga.Cena za lokalce je mala, a mi smo se vozili do Sakale za 2-2.5 funte u jednom pravcu po osobi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka