Guest Guest

Hotel Hostmark iskustva, Hurgada

430 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom hotelu i kakvi su utisci? Gledala sam sajt i sve izgleda jako dobro....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I više nego odličan hotel. Dvospratan, sve sobe imaju velike terase, sve su okrenute su moru i najudaljenija od mora je na dva minuta od vode, za razliku od većine hotela u Egiptu. Besprekorna higijena. Hranom se niko, koliko ja znam, do sada nije otrovao. Ima lepu baštu sa puno cveća i zelenila, bazen je zanimljiv - sastoji se iz nekoliko delova - za plivanje, za odbojku, za decu, za košarku u vodi... Hotel ima svoj shuttle bus koji u 11 i u 18 vozi (besplatno za goste) do centra i nazad. Plaža je fenomenalna, jako čista (nije baš pravilo za ostale hotele) i velika i, što je važno, nemaju pristupa meštani, vodiči kamila i sl. Jedino "ali" je plićak od nekih 100m. Ipak, šetnja plićakom do dubine je jako prijatna zato što pirka neki vetrić. Za svaku pohvalu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svim članovima foruma. Da li je neko možda skoro bio u ovom hotelu i preko koje agencije?Dvoumim se između njega i hotela Desert Rose, mada mi se Hostmark generalno više sviđa, pre svega što je manji i plaža mi deluje lepše a hrana mi je totalno nebitna. Dragi forumaši pomagajte :wacko:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao ja sam bio u desrtu i mogu reci da je super, ima prednost sto u njemu imas shopinc centar a i preko puta hotela imas veliki trzni centar sa mnogio prodavnica gdje mozes kupiti vodu, plaza je super slicna onoj u hostnarku, samo sto udeseru imas 3 bazena i imas dvije djevojke iz beograda koje rade kao supervizorice, moj ti je predlog desert

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vec sam napisala da hostmark ima ocajnu lokaciju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala KitKat. Ja sam inace bila u Hurgadi ali sad mi je jasno sto ga nisam videla :D Hotel na mapi izgleda tako udaljeno, mada posto sam sve obisla nemam nameru da se nesto krecem izvan hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima hotela i udaljenijih od njega ali mene je zgrozilo jedno vece dok smo se setali i dodjemo ispred hotela bas ispred ulaza brdo djubreta...eto da izadjes iz hotela ispred tebe samo pustos... ima sigurno boljih od njega

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre pet dana sam stigla iz Hurgade.Bili smo smesteni u hotelu Grand Seas Hostmark koji mogu svima da preporucim.Hotel je udaljen 14km od Hurgade,ali se brzo stigne njihovim dolmusima za 2 funte(ili 20 dinara).Sobe su velike,ciste,osoblje super.Niko te ne smara,vrlo su kulturni i odmereni.Klopa odlicna,bazen super.Plaza je odlicna,samo ima postepen ulazak u more,sto nekom moze biti smor,jer ides skoro 100 metara,a voda do kolena.U blizini je i malo koralno ostrvo pa mozete videti divne korale,razne ribice itd.Inace isla sam agencijom Follow me,za koju takodje imam sve pohvale.Sve sto su rekli tako je i bilo.Nije bilo premestanja u druge hotele,sve je bilo na vreme tako da imamju moju preporuku.Puno pozdrava za vodica Tamaru koja je bila sjajna.Stomacnih problema nismo imali.Poneli smo Probiotik,pili jedan dnevno,jeli sve i voce(npr.grozdje) i nikakvih reakcija nije bilo.Vreme je bilo extra,nije bilo previse vruce(oko 33 stepena),duva vetric,samo sto sunce zalazi vec u 17h. Ja sam stvarno odusevljena I Hurgadom i hotelom tako da vec pravim planove za novi odlazak.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram na prolece u Egipat i za sad mi se najvise svidja ovaj hotel. Ono sto mi je najbitnije je plaza i cisto more. Hotmark ima sve pohvale ali je neko napisao da moras da ustanes u 8 ujutro da bi ugrabio lezaljke! U tom slucaju nikako ne bih tamo isla, pa me interesuje tvoje iskustvo.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Reći ću samo da se slažem sa Anom, što se tiče hotela savršen je. Prošle godine sam bila krajem septembra i bez obzira što hotel nije u centru, prelijep je i ponovo da odem otišla bih u Hostmark.

Što se tiče ležaljki i ustajanja u 8, moram priznati da baš i nije tako da moraš ustati ujutro da bi zauzeo mjesto, ili ja to nisam primjetila jer sam se budila u pola 7, a nekada čak i izlazak sunca vidjela (šta ćeš radni čovjek :-))) ) tako da nije bilo potrebe da nešto zauzimam ranije. Vjeruj mi od silnih obilazaka i tempa koji smo imali spavali smo u prosjeku 4-5 sati i uopste nisam bila umorna, valjda takva klima, tako da ni rano ustajanje nisam doživljavala teško.

Ono što se meni sviđa jeste da niko u hotelu od onih što rade nije napadan, da dosadjuje ili smeta, svi su više nego ljubazni gotovo neprimjetni obavljaju svoje poslove, ukoliko nešto trebaš izaći će ti u susret da te što bolje usluže, prava mala oaza.

Ako odeš i sama ćeš vidjeti.

Pozdrav.

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Problem sa lezaljkama postoji,ali samo za prve redove.Ako hoces da zauzmes lezaljke do samog ulaza na plazu moras malo poraniti.Ako ne uvek imas prazne lezaljke malo dalje.Mi smo kasnije ustajali i na plazu smo odlazili tek oko 11.30 i nismo nikada ostali bez lezaljki.Posle smo upoznali par koji rano rani :) pa su nam oni stavljali peskire na te prve lezaljke,ali i da nisu ne bi nam bio problem da odemo malo dalje.Ako imas jos neko pitanje tu sam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Narode da li je neko bio u Hostmarku ove godine ? Hotel su dosta hvalili ranije, ne vidim da je u skorije vree neko pisao na tu temu.Na holidaychek-u mu rejting pada , kakva su vasa iskustva?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da zaista, ove godine se ovaj hotel slabo spominje. Ali imas neke dobre opise od ranije.

Putujem 10.07, pa mogu da ti javim sta te interesuje kada se vratim. Kada putujes?

Zasto mu rejting opada? Kada otvoris trend, vidis da je ustvari hotel ostao na istom nivou, samo je broj opisa hotela znatno opao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moguce. Ja putujem 26 jula , obavezno zvrljni poneki utisak kada se vratis. I...LEP PROVOD

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u januaru ove godine sam bila na krstarenju nilom i provela sest dana u ovom hotelu.vrlo sam zadovoljna.cisto je,osoblje vrlo ljubazno,hrana odlicna.mozda ja nisam bas zahtevna ali,po mom misljenju cista petica.lep provod!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869356
    Ukupno poruka