Guest Guest

Hotel Hostmark iskustva, Hurgada

430 poruka u ovoj temi

Gde je najbolje imati sobu u ovom hotelu? Koliko mogu da vidim na satelitskom snimku, levo i desno od hotela su neke gradjevine-rusevine i ni malo ne bih volela da imam pogled na njih...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ani,

Ne brini se! Sve sobe u Hostmarku gledaju prema unutrašnjoj bašti u kojoj je bazen i prema moru. Sa stražnje strane (dakle prema tim tvojim "ruševinama") se ulazi u sobe prolazeći kroz stražnju baštu. Levo i desno su hoteli u izgradnji, ali su tako daleko i odvojeno da se ništa niti vidi niti čuje.Onaj prema Albatrosu je praktično završen.

Meni se više svidjaju sobe sa desne strane, gledajući iz recepcije prema moru. I to na spratu. Najbolje sobe su na ispupčenim delovima zgrada. Mi smo bili u prvom desnom ispupčenju. Već sam pisala o tome ranije. Mislim da je to bila soba 1107. Pre nekoliko godina smo bili tačno ispod ove sobe u prizemlju. Te sobe, na ispupčenju, su ustvari dve sobe (spavaća i dnevna) sa dve ogromne terase. Mogu da se kladim da je većina stanova na Novom Beogradu manja od tog prostora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za one koji su bili (izvonjavam se unapred pošto ste uglavnom odgovorili na ovo pitanje):

Da li ima deo plaže gde je odmah malo dublja voda, odnosno da ne mora da se pešači po plićaku 100-300 metara???

Znam da je dujaspasa već odgovorio na to, ali samo me zanima jer su u opisu hotela nekih agencija napisali sledeće:

Plaža ima postepeni ulaz u vodu, a postoji i marina sa ulazom u duboku vodu

Hvala svima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Markokove,

Sa peščane plaže SVUDA se posle 20-30 m dolazi do pojasa, pa onda bude opet plićak, koji se čak pretvori u malešno ostrvce, zatim se opet ulazi u dubinu u visini grudi, pa u kratak plićak i tek onda nastaje pravo plivanje na otvorenom moru. Za neplivače dušu dalo. Što se ide dublje more je sve toplije!

Što se tiče marine, stvar stoji ovako. Sa leve strane plaže su drvene kućice u kojima se kupuje i iznajmljuje oprema za ronjenje. Od tog mesta počinje put na stubovima iznad mora do marine. Na kraju su obično dva - tri broda koji svako jutro odvoze turiste na ronjenje sa bocama. E, tu jeste duboko! Nikad nisam videla da iko sa tog skače u vodu. Osim toga, hodanje po tom "mostu" je isto toliko dugačko kao i brčkanje kroz plićak do te iste dubine.

Ne mogu da kažem da ne bih volela da je cela stvar duplo kraća, ali sve ima svoje draži.

Hostmark je definitivno hotel za uživanje na tenane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeiiijjjjjj jedva cekam jullllllllllll :). I to 14 dana odmora :D.

Kako se tamo uzima voda? Je l' se dobija svaki dan 1.5 litar ili moze u flasicama da se uzme koliko ko hoce?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili na PP i kupovali smo vodu u flašama. Oni koji su bili na ALL isto su imali flaše na stolu. Samo su na pr. vino dobijali u čašama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi neko bio ljubazan da mi kaže kakav je (i dal ga ima), noćni život za mlade (studente)?

Naime, idem od 13.06. - 27.06 (Argus)., a s obzirom da putujem sa roditeljima i mlađim bratom, nadam se da ću naći neko društvo tamo barem približno svojih godina (1988).

Unapred hvala svima koji mi pruže informacije. ;)

P.S. Ukoliko neko ima isti "problem" i putuje sa roditeljima, neka ne okleva da me kontaktira. :)

Pre svega izvinjenje, što pišem 2 posta za redom, i još jedno pitanje u vezi hotela. Naime, interesuje me da li hotel poseduje internet, odnosno wireless, da znam dal da nosim laptop ili ne... :)

Izmenjeno (ljerka)
spojene poruke
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MARKOKOVE,DUJASPASA JE ZENSKO...ja bih samo rekao da potpisujem sve sto je ona navela,ali ne mogu da se setim s kontra strane od marine....kakvo je tamo more...tamo je duboko ali nije lep ulaz...sto se soba tice tj stanova...one su me najprijatnije iznenadile i sve nekako gleda na more....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Wireless postoji, ali se plaća. Cene se ne sećam, ali nije bila mala. Mi smo odlazili u Novu Marinu i tamo u prvom kafiću imaš besplatan, a i malo se provedeš.

Noćnu zabavu treba tražiti van hotela. U Hurgadi je ima puno. Mi smo skoro svako veče išli gradskim prevozom do centra i onda... Iz hotela se može peške otići do Albatrosa, a tamo je sigurno bolji provod nuću.

Što se desne strane plaže tiče, jeste malo dublje ali je mala laguna. U tom delu se obučavaju oni što voze dasku sa "zmajem" i dasku sa jedrom. Plivati pored početnika baš i nije zgodno.

Možda sam zaboravila da kažem da postoji sala za bilijar u kojoj je bar, odnosno služi se piće ako ima gostiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima fen u hotelu? Prosle godine sam bila u Grand Plazi i bila je neka verzija fena ugradjenog u zid koji je bio vrlo slab i sa vrlo cudnim otvorom pa mi je trebalo i sat vremena da osusim kosu :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji baš takav fen ugradjen u zidu kupatila.

Mi smo nosili fen i produžni gajtan. Postoji mali broj utičnica pa je produžni zgodan i za sve ostalo.

Muž i ja ne možemo tačno da se setimo, ali on misli da su im utičnice sa onim metalnim šiljkom, pa na produžnom mora da postoji rupa na utikaču, ili da se ponese razvod sa uskom utičnicom. U severnoj Africi je to čest slučaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre svega da se zahvalim korisnici dujaspasa na brzom odgovoru. Da li bi ste još bili ljubazni da mi kažete, pošto vidim da hotel ima teniske terene - da li oni spadaju pod all inclusive uslugu tj da li su besplatni za korišćenje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na čemu. Zato i postoji forum.

Neznam da li se plaća tenis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini Dujaspasa, nisam video, Diver me je ispravio :). Hvala na info, videcu jos za Hostmark, deluje bas zanimljivo sve sto se njega tice...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje sve gluposti u vezi hotela Vas nece interesovati, Znam da je u pitanju cena, ali fen za kosu i ostale gluposti vezane za hotel,stvarno je mnogo pitanja za novac koji je jos uvek realan za Egipat naspram hotela u Grckoj,Spaniji,Italiji .Turskoj istog ranga.Da spomenem da cak dobijate vise jer racunajte i prevoz avionom njihove kompanije koji je o.k.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka