petariva

Dobra 3* hotel

38 poruka u ovoj temi

Ja sam bila u SS prosle godine u hotelu Dobra, bila sam u septembru i more je bilo prelepo, toplo, nijedan dan nije bilo hladno..a bila sam preprosle godine u Marmarisu i bukvalno ulazila u more po pola sata koliko je bilo hladno. Meni je plaza i more u SS-u bilo super, plaza im je fenomenalna, siroka, peskovita... Jeste da treba jos malo da porade na sredjivanju plaze i samog SS-a, ali za nekog ko voli mir, tisinu, pravi odmor SS je odlican. Hotel Dobra mi se dopao, svaki dan su nam menjali peskire, svaki drugi cistili, ne mogu da se zalim sto se toga tice. Dorucak je jednolican ali u kom god hotelu gde sam bila sa 3 * takav je dorucak, svako jutro isto. Ljude koje smo upoznali bili su pored u hotelu Amphora i rekli da su im sobe bile ocajne, prljave vidjali su bubasvabe, u hrani su nalazili muve, bas su bili razocarani, to smo culi od njih. Eto to su moji utisci o SS-u, e sada svako ima neki svoj ukus, ali ko god voli miran odmor moja preporuka je Sarimsakli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

th_IMG_2760.jpg

Svakodnevno praznjenje septicke jame. Hotel Dobra, naravno.

th_IMG_2758.jpg

Mnogo lep abazur sa lampe u sobi. 

th_IMG_2732.jpg

No comment.

th_IMG_2730.jpg

Ovaj cep smo zatekli u sobi, i ostao je posle nas. Na istom mestu.

Upropastio sam fotke od polomljenih vrata na komodi, i polomljene noge ormarica u kupatilu. Ali mislim da ce ovo biti dovoljno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost, ove fotografije su realno stanje stvari.

Dobra nije ono sto je bila prethodnih godina.

Mi smo imali dve dvokrevetne sobe, obe sa slomljenim lampama kao na vililovim slikama. Uz to, lose pricvrscene nocne lampe iznad kreveta, kamenac na drzacima za tus i sapun, sredjivanje sobe svaki treci dan (i to lose sredjivanje)...

Mnogo mi je krivo, jer sam od srca preporucivala Dobru izmedju ostalog i zbog higijene u hotelu i odrzavanja soba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Dobra mi je ostao u lepom secanju, ciste sobe, ljubazno osoblje, hrana za 3* potpuno OK, medjutim to je bilo 2002. godine. Bio je to porodicni hotel, gazda je bio stariji covek i on je nadzirao funkcionisanje, na recepciji su radile dve cerke a koliko se secam sin je radio u inostranstvu i tu je dolazio samo na odmor. Inace, stara gazdarica je prilicno dobro govorila srpski jer je poreklom iz Novog Pazara, kao i dosta mestana Sarimsaklija. Bili su veoma predusretljivi na svakom koraku, od preporuka za izlazak, izlete i soping, do toga da su kumi oprali ves koji je ostavila da se natopi u lavoru, ili to sto su njenom decku koji je dobio temperaturu nosili u sobu hranu, cajeve i lekove. Upecatljiv prizor je bio prilikom napustanja hotela kada se celo osoblje, na celu sa gazdom, postrojilo ispred autobusa i pozdravljalo se sa svakim gostom. Zalim sto je opao nivo usluge u ovom hotelu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li svežih informacija iz Sarimsaklija. Putujemo 16.06 - Hotel Dobra, pa me zanimaju sveže vesti !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sa porodicom bila cetiri puta. Ove godine sam preskocila i jedva cekam sledeci juni da opet odem u Sarimsakli. Neponovljivo je.srce.jpg

Znam ljude koji tamo odlaze 10 i vise godina...

Da li je neko bio u hotelu Dobra ove godine? Kakvi su utisci? Prosle godine nije bilo kako sam ocekivala stidljivko.jpg pa da znam za sledecu godinu...

Izmenjeno (DraganV)
obrisan citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Hotelu Dobra smo bili od 16 do 26 juna. Najvise nam je smetalo sto je svaki dan bilo isto za dorucak. Sa smestajem i cistocom smo bili zadovoljni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informaciji, sad mi je malo lakse smajl.jpg

Prosle godine su zakazali sa sredjivanjem soba. Sto se tice jednolicnog dorucka, to je standardan problem ovog hotela, ali nama to ne smeta. Samo se uzelimo przenih jaja bez-zuba.jpg

Ako imate jos nekih utisaka, bila bih vam zahvalna da ostavite post.

I ako je jos neko bio u Dobri, molim za komentare.

Mnogo volim taj hotel, ali ipak hocu da imam pristojnu uslugu za sve pare biggrin.jpg

Jedva cekam da ponovo odem....srce.jpg

Izmenjeno (DraganV)
obrisan citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka