majans

POLIHRONO

5265 poruka u ovoj temi

Pa do prve male crkvice je oko 300m, a do druge i do dva velika marketa, do "doktora" je 500m.

Mi smo uvece setali recimo setalistem pored plaze pa onda napravimo krug gornjom ulicom gde su crkve i ta dva velika marketa, svuda je velika guzva i onda se vracamo u Vasilis gde je mir i tisina.

Apartmani su i meni delovali mali na slikama ali su sasvim OK.

Ulaz je sa zadnje strane vile, ulazi se u kuhinjski deo, pa mali hodnicic iz kojeg se desno ulazi u kupatilo, a pravo u spavaci deo pa onda na terasu koja gleda na prelepo dvoriste a pojedine i na more.

Prava stvar je sto je kuhinjski deo bukvalno u posebnoj prostoriji.

GTerase su vec od 10h ujutro u hladovini i tako je ceo dan.

Bez ikakve zamerke na smestaj...Da u dvoristu imate i tus sto je dodta bitno jer ga na plazi nemate.

Jos jednom da se zahvalim na zaista detaljnom opisu.Planiram da odem u Polihrono sa 4 drugarice,tako da mi jedino preostaje da vidim kako je najbolje da se smestimo.Ovde je ocigledno potrebno da uzmemo dva apartmana, ali udaljenost od centra i blizina plaze su svakako ekstra.Septembar je u pitanju tako da ne verujem da ce biti velika guzva,ali bez obzira,ja volim uvece mir.

Hvala i pozzz :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ tatijanan

Slazem se za Vasilas, sasvim je O.K., a mojasula.jpg preporuka je vila Sula, u istoj ulici kao i Vasilas samo malo vislje od njega, imaju prostrane apartmane gde bi stalo kompletno drustvo, a izmedju Vasilasa i Sule je i sasvim pristojna vila Rea ili kako je zovu jos i vila Magda, takodje sa prostranim apartmanima za vece drustvo.

spolja_izgled_1.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala i tebi na predlozima.Sada cu da odgledam natanane,pa da odlucim sa devojkama gde da idemo.Meni toliko nije vazan smestaj,ali treba usaglasiti pet zena :sator:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kad ideš Katice....trenutno pijem kafu u Aristidisu, pa da ti napišem par reči....pozzz :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko neke sveze informacije o cenama? Padaju li? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene app su malo pale, ali je puno do vrha!!!

Ne može da se nađe smeštaj ni pod razno, barem poslednjih 5 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislila sam na vanpansionsku potrosnju :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Vaxi

EEEE pa nema od toga ništa bar za sada.

Moramo i mi od nečeg da živimo :sorry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Pandemoniac

:hahaha: bravo za odgovor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze ovo malo preciznije.

Apartman je obijen dok su recimo bili na plazi ili su usli kroz otvorena vrata ili prozor na terasi?

Torbica je bila na "dobar dan" ili zavucena medju stvarima?

Sustina. Da li je bila klasicna pljacka sa obijanjem ili sistem "hit and run" ulet kroz otvorena vrata, sta nadju oko sebe dohvate i onda bezanija.

Zato ja nosim samo 300€ kad putujem, sasvim mi je dosta za dnevne troskove tamo.

Ne znam gde su te vile ali ja sam se kupao u centralnom delu (kod one kucice za spasioce) i nije bilo nikakvog kamenja u vodi, I plaza i vodeni deo u prvih desetak metara su bili pescani sa blagim sljunkom, da bi nakon tih desetak metara u vodi bio cist sitan pesak.

upali su kroz terasu koja nije bila zakljucana vec oskrinuta, i odnesu prvo sto nadju, torbicu, laptop i sl jer kad je vodic agencije bio u policiji, video je neke gomile telefona i novcanika koje su pokrali, jer su dvojicu uhvatili, ali ih je bilo jos....sto se novca tice, kad ides na put sa malom decom ili na put uopste nikad neznas kada moze da ti stane auto ili da se razbolis ili ti zatreba lekarska pomoc, jer kada sam ranije bila na letovanjima, tipa turska i slicno, desavalo se ljudima da se razbole i moraju da isprimaju silne infuzije i terapijua to u startu placas sam dok se vratis za bg pa da refundiras

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle,da li neko zna za neki lep smestaj u onom delu Polihrona ka Haniotiju ili od Polihrona na drugu stranu,ali da nije bas centar Polihrona?

vila vasilis nova je renovirana i blizu plaze

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti na savetu,ali vec mi je preporucena ta vila.Posle kratkog vecanja.prevagnuo je neki hotelcic Elsa ka Kriopigiju,ali cu svakako odsetati da vidim i Vasilis i druge apartmane koji su mi preporuceni.Moja drugarica je dobila preporuke za ovaj hotelcic,pa,videcemo,nadam se da ce biti ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas lep hotelcic, samo nisam bas sigurna da je na dva minuta od centra kako sam pronasla na netu da pise, ali u svakom slucaju prelepo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Starim putem prema Kriopigiju (znači nazad prema Solunu), nalazi se na nekih 1Km od FAMOZNOG girosa DOKTOR.

Vrlo simpatično mesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super.Hvala svima! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka