majans

POLIHRONO

5265 poruka u ovoj temi

Nece vam biti problem. Kad dodjete u centar Polihronog, a poznacete ga po jednoj velikoj palmi, videcete gde stoje telefonske govornice, i kod njih skrenite levo niz brdo, vila vam je u toj ulici sa desne mislim strane, a inace u Polihronom nista nije daleko uvericete se i sami. Veliki pozdrav.

Centar Polihronog

dsc06949i.jpg

Uh... kako mi ovo nedostaje....

Jedva cekam septembar pa da ponovo prosetamo po Polihronu. Mi inace Polihrono zovemo drugom kucom :)

Izmenjeno (Suzzana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veliki pozdrav Suzzana, pa se mozda i vidimo tamo

dsc07000f.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo je super.... :)

ove informacije ce mi dobro doci, hvala puno...meni se jako svidja...videcemo jos kako, sta...

mi bi isli u avgustu, me znam da li je guzva velika...nea.gif

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u Polihronu, Boze zdravlja 9. septembra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ove informacije ce mi dobro doci, hvala puno...meni se jako svidja...videcemo jos kako, sta...

mi bi isli u avgustu, me znam da li je guzva velika...nea.gif

Da i jeste velika guzva, plaza je ogromna i moze da se nadje mesto gde nije guzva. Mi se nikad ni ne suncamo ispred samih vila, nego idemo na plaze sa leve ili sa desne strane Polihrona. Tamo gde grci imaju svoje vile i gde nema turista. Tamo nije guzva. A nije mnogo za setnju do tamo ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi planiramo ako sve bude O.K od 30 augusta, a kupamo se upravo tamo gde je i Suzzana rekla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eeee. hvala na informacijama... :klap::srce:

samo jos jedno pitanjce... kakvo je vreme krajem avgusta? nisam nikad isla u tom periodu :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije lose, mi se prosle godine od petaest dana nismo kupali samo jedan dan i to zbog jakog vetra i talasa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Imali neko iskustva sa vilom Aspida - Polihrono, dobili smo nagradno putovanje, imamo decu od 1 i 2 godine. Hvala Vam unapred srce.jpg

Bili smo 2009.godine sa dvoje dece i zadovoljava uslove apartmanskog smestaja. Cisto je, lep je namestaj, blizu je plaza i setaliste ima svoj parking (na prvi pogled mali ali dovoljan za sve goste hotela) sve u svemu iskoristite priliku nasa preporuka za Aspidu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

TANASIS

Ima li kakvih iskustava sa ovom vilom. Procitao sam par postova i razliciti su utisci, pa bih bio zahvalan za jos koji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma Tanasis je u pricipu O.K, samo treba obratiti pazju na velicinu lezaja u cetvorokrevetnom apartmanu, mislim na onaj izdvojen u kuhinjici i da li to nekome odgovara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Pokusao sam da pronadjem mapu vila u Polihronu, na sajtovima agencija i nisam uspeo.Molio bih nekoga da mi blize objasni lokacije vila DESPINA i NATALY u Polihronom.Znaci, koliko je udaljeno od plaze, da li je na uzbrdici i uopste kakva je konfiguracija terena i da mi da blizu lokaciju na kojoj se nalaze vile.Planiram da uplatim jednu od ove dve vile i komentar o tome bi mi mnogo pomogao. Hvala

Izmenjeno (srdjan gl)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Despina je blizu izlaza ka Haniotiju. Udaljena je od plaze oko 150-200 metara od plaze. Bili smo u njoj prosle godine.Ima trokrevetne i petokrevetne apartmane na visokom prizemlju i prvom spratu.Poseduje malo dvoriste i moze se parkirati auto u njemu.Nalazi se u zaista mirnom delu Polihrona pored manjeg marketa.Mi smo bili u prizemlju i malo mi je smetala buka dok hodaju na spratu ali mi se cini da je prizemlje bolje jer ima ujutru hlad od drveta koje se nalazi ispred vile.U blizini imate i veliku igraonicu za decu kao i veliki parking pored koga je solidno igraliste za decu.Mali savet, kada ulicom silazite na plazu idite ka krajnjim vilama u Polihronu jer u tom delu nema kamenja u vodi.Ako vas zanima jos nesto pitajte.

Izmenjeno (suki)
nema potrebe citirati kada se odgovara na predhodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na informacijama.U slucaju da u narednih nekoliko dana uplatim vilu Despina, postavicu ti vise pitanja u vezi vile.Malo cu da dosadjujem ali sta cu kad volim sve da znam unapred. Jos jednom, hvala i cujemo se!

Izmenjeno (suki)
nema potrebe citirati kada se odgovara na predhodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Da li iko ima iskustva sa Theramvos Beach apartmanima koji se nalaze se izmedju Polihrona i Haniotija? Mesto izgleda pristojno na slikama, cena je više nego povoljna, pa sam nešto sumnjičava....Hvala unapred!

http://www.theramvos.com/en/index.htm

Izmenjeno (Marina05)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka