majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Ma poznajem oba brata vrlo dobro, ali meni trebaju informacije... žive informacije, iz prve ruke... i to ovdeeeeee... biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma poznajem oba brata vrlo dobro, ali meni trebaju informacije... žive informacije, iz prve ruke... i to ovdeeeeee... biggrin.jpg

Bio u Aspidi-2 od 21.6-do 6.7., preko Perle, zadovoljan, uredno, cisto,odrzavano i profesionalno, Aspida je objekat istog vlasnika, jedna su uz drugu, plaza nije daleko, dva minuta najvise, posteljinu menjaju na 5 dana, posto je u pitanju Apartman Hotel, imas i recepciju i stalno je neko prisutan za bilo koju vrstu pomoci.

Putuj i ne brini, jedan od boljih smestaja u Polihronu.

aspida1.jpg

aspida2.jpg

aspida3.jpg

Izmenjeno (Pegin)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za informacije o Aspidi. Ovo su prvi utisci o ovoj vili koje sam nasao na netu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio u Aspidi-2 od 21.6-do 6.7., preko Perle, zadovoljan, uredno, cisto,odrzavano i profesionalno, Aspida je objekat istog vlasnika, jedna su uz drugu, plaza nije daleko, dva minuta najvise, posteljinu menjaju na 5 dana, posto je u pitanju Apartman Hotel, imas i recepciju i stalno je neko prisutan za bilo koju vrstu pomoci.

Putuj i ne brini, jedan od boljih smestaja u Polihronu.

aspida1.jpg

aspida2.jpg

aspida3.jpg

Zahvaljujem na ovako lepom odgovoru!

Nadam se da ću biti zadovoljna boravkom, krajem avgusta!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

smorilo.jpg Vila Tasula da li je neko bio ili sam ja prvi smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Био сам у хотелу ''Ал Маре'' почетком јула ове године. Хотел је сасвим ок за своје три звездице. Собе су лепе и имају велике терасе, чисте се свакодневно а постељина се мења два пута недељно. Храна је стварно добра, доручак је од 8-10 такође и вечера само у вечерњем термину наравно. У хотелу сви причају српски јер су власници из Македоније из Скопља. Конобари и кувари су из Македоније и из Бугарске.

Е сада, прави власник хотела је познати Београдски ''контраверзни бизнисмен'' Лимун! Али то нама ни најмање није сметало јер је човек седео и играо карте по цео дан у ресторану. Нестане на пар дана па се опет појави и опет игра карте по цео дан:D

Имам једну замерку на хотел а то се односи на базен и плажу. Наиме, базен и плажа су издати неким момцима из Солуна и они ту организују журке па зна да буде ненормална гужва. Када на то додате стотинак Грка са породицама настане кркљанац...

Једноставно, хотел има право коришћења лежаљки на базену и плажи (бесплатне су за госте хотела) али то није исто као када одете у хотел који има своје базене и плажу на које не могу ући они који нису гости хотела.

Цене су баш јаке, на плажи је кафа (фрапе) 4 евра, сендвич са помфритом 6 евра, пиво 4,5 евра, кока кола 4 евра. Иначе, све остало је ок али увек нека зачкољица постоји. Међутим не дозволите да вам такве ствари покваре одмор, летујте и уживајте, пуните батерије...

Jovanca, poslao sam ti PP, ako mozes odgovori.;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

može li neko da mi opiše plažu i more u polihronu?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

može li neko da mi opiše plažu i more u polihronu?!

Vrati se par stranica unazad, imas pozamasan opis! Ja ga ostavila...

Moras malo da 'cackas'...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija po pitanju parkiranja u Polihronu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija po pitanju parkiranja u Polihronu?

Sto si blize centru i samoj plazi to je veca guzva i mesta za parkiranje je malo. Pojedini smestaji imaju mesta u dvoristima za parking. Ali koliko smo primetili, mnogi su se parkirali na ulici, tik uz kucu ili ti vilu u kojoj su bili smesteni. Mi smo bili u gornjem delu Polihrona, blizu magistrale, a tu postoji neprometna ulica (u pravom smislu reci) gde smo mi bili parkirani.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima i javni, uredjeni, besplatni parking (desni deo, kod vile Vasillis) kao i jedan neuredjeni, za po pedesetak+ vozila, u sirem centru , u poslednje dve godine nisam imao problema sa parkiranjem, mozda ne uvek pod prozorom apartmana ali na 50-100 metara od istog, uvek se nadje mesto.

Vikendom, kad se lokalni turisti iz Soluna spuste u Polihrono, moze da bude malo problema ali vec u ponedeljak se sve vrati u normalu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako dolazite kolima do plaze ili ste smesteni u nekoj od vila na setalistu,parkiranje je dozvoljeno i u pesackoj zoni (pesacka je tek od sedam uvece), racunajte na to da posle sedam ne mozete vise izaci kolima jer su spustene rampe. Takodje je zabranjeno i parkiranje sa strane ulice do mora - takodje od sedam uvece. Videla sam da je policija veoma korektna, kad vide nepropisno parkirano vozilo,prvo pistaljkom pokusaju da skrenu paznju vlasnika, pa tek ako se ne pojavi ostavljaju opomenu ili kaznu na vozilu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi pomoc! Za nekoliko dana idem u Polihrono vila Dimitris, preko Argus tursa. Moze li koji komentar ili informacija o pomenutoj vili. Idem u 4 apartman. Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet ja... Imam ponudu preko Planumtursa u vili Despina, ima li neko neku informaciju o njoj.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

све је ствар укуса.био сам у њој прошле године и идем поново ове такође преко планума у термину од 18.08.мислим да је вила ок.мени искрено највише одговара што има двориште у које можеш да се паркираш а и апартмани су пространи, није далеко од плаже ,има близу продавницу

то ти је то ако те још нешто занима ти питај

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka