Vlada

VRASNA

4853 poruke u ovoj temi

Dali još neko ima iskustva sa aparthotel Zante u Vrasni,kako je,dali je čisto,koliko je udaljen od mora...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na odgovoru u vezi slobodnih apartmana. Definitivno je odluka da idemo samostalno i s obzirom da na na tom sajtu ima mnogo finih apartmana, bice sve o.k.Cini mi se da su ovi nasi sa agencijama, ove godine bas preterali, gotovo svi su dodali pored deviznog i dinarski deo, pa plus prevoz i naravno po sticovanom kursu, pa stvar letovanja postaje vrlo skupa.Dok su mi deca bila mala, to i nije bio neki problem, ali sad kad su veliki , racunica je poprilicna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je neko bio u aparthotel Zante palace u Nea Vrasni. Prema pisanju jedne turističke agencije kažu da se nalazi se na glavnom putu kroz Nea Vrasnu preko puta velikog super marketa Arvanitidis. Od same plaže udaljen je 300m, a od centra mesta 150m. Dali je velika buka od automobila,u stvari jel taj put dosta opterećen. I kakvi su vam sami utisci o Nea Vrasni. Idem tamo sa suprugom i ćerkicom od tri godine. A tražim neki povoljniji smeštaj,sa delom gde bi ćerkica mogla da se igra. Do sada smo letovali na halkidikiju i hteli smo malo da promenimo.

Unapred zahvalan

Put je dosta opterecen, ali je Zannet dobro izolovan i ne cuje se, a preko puta se nalaze marketi M Discount i Masutis, a ne Arvanitidis. Inace, imas moj post na 158 stranici o Nea Vrasni, a ove godine idem bas u Zannet u junu. Pozdrav...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se sto dugo nisam bila na forumu.Saljem svima pozdrave iz Gracke .Sto se tice apartmana bez agencije nemoj da se plasite uvek ima slobodnih.Prosle godine je bilo sve prazno u junu i julu samo je avgusta bilo puno.Cene su bile od 20-25 u junu 30 u julu,a krajem juna i avgusta 40e.Mnoge vile imate na adresi www.asprovalta-vrasna.gr

Ja sam sa porodicom platio trokrevetni studio sa prevozom od 08-18.06. 300EUR (Zannet) - barcino travel, sto je jeftinije od 20-25Eur dnevno u junu na bum, tako da iskustva su razlicita. :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

idemo miiiii u junu!! :dance:

Odlican izbor vile, necete se pokajati, pozdrav....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlican izbor vile, necete se pokajati, pozdrav....

Iskreno se nadamo...za sada su komentari i iskustva drugih članova pozitivni.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To što ne moramo vući i tegliti mene posebno raduje Biljo, s obzirom da mi nemamo automobil i uvek putujemo preko aranzmana sa prevozom pa nam je dobro što su marketi blizu...prošle godine u Nei Pori-u smo imali sreće sa radnjom dok u Polihronu sam više ličio na tegljača nego na turistu...što se same vile tiče očekivanja su velika, nadamo se najboljem...kako si nam pomogla prošle godine sa Nei P. tako si aktivna u savetima i ove godine, e zato te volem...čak smo pregledali sve tvoje postove, fotke i sugestije stranicu po stranicu za N. Vrasnu... :cmok: srećo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mada sad kad pogledam tvoje objašnjenje Biljo....da nisi ti možda pomešala vile, Panajota nema bazen i koliko sam gledao fotke nije 10 min od plaže, nego na plazi, tridesetak metara udaljena :volimenevolime:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da Biljana govori o Zanet Place-u. Izgleda da ćeš i ove godine morati da tegliš jer koliko ja shvatih, u blizini Panajote nema prodavnica, ali opet, nije predaleko. Objasniće ti Biljana, ili neko ko bolje poznaje mesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znači teglim...ma nema veze :dosada:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znači teglim...ma nema veze :dosada:

200 metara, ne vise...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

200 metara, ne vise...

:vestica:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šteta što nisi u našem terminu da te unajmimo, bar da delimično naplatiš...da ne bude sve džabe. :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šteta što nisi u našem terminu da te unajmimo, bar da delimično naplatiš...da ne bude sve džabe. :-)

Ako se moze zaraditi, prihvatam najam i u drugim terminima...usvojite me kao tegljača, ko god i kad kod...samo mi dajte klopicu i malo vremena za kupanjac :kolce:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Vili Eva u Vrasni, i kakvi su vam utisci? Kakva je Vrasna Paralija kao mesto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905072
    Ukupno poruka