Vlada

VRASNA

4853 poruke u ovoj temi

Dobar dan,

Interesuje me da li neko ima iskustva sa Themis rooms - dobili smo finu ponudu. Gospođa ima vilu i u Vrasna Paralija, ali mislim da nam je bolje u Nea Vrasni zbog dece.

Takodje, zanima me da li je bolje ići u prvoj ili drugoj polovini avgusta, zbog vetra, meduza... svega ;)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Vidim da je na Google Maps ocenjen 4,8 od 5 što je odlično. Trebalo bi da je OK.

A što se vetra i meduza tiče, to se nikad ne zna, rekao bih da je tokom cele sezone stalno slična situacija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dobar dan,

Interesuje me da li neko ima iskustva sa Themis rooms - dobili smo finu ponudu. Gospođa ima vilu i u Vrasna Paralija, ali mislim da nam je bolje u Nea Vrasni zbog dece.

Takodje, zanima me da li je bolje ići u prvoj ili drugoj polovini avgusta, zbog vetra, meduza... svega 

 

 

 

Mi smo bili pre nekoliko godina kod njih u Vrasna Paraliji...Korektno, čisto sve kako smo se dogovorili i kao što vidite na slikama...Mi smo bili par puta u prvoj polovini avgusta jedne godine su bili veliki talasi svako popodne, jedne ne ,bilo ih je popodne nekad manjih nekad većih...mislim da nema pravila..meduze nismo nikad videli u Vrasni ali jesmo jednu u Stavrosu prošle godine one braon a  one su skroz bezopasne...

Ako vas nešto još zanima pitajte slobodno?

Izmenjeno (Jelenalena)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Nakon nekoliko godina letovanja na obalama Jonskog mora, ove godine smo se zbog naše dvoipogodišnje šmizle i njenog prvog letovanja, a po preporuci prijatelja opredelili za Paralia Vrasnu. Smeštaj smo rezervisali u Philoxenia Earia. Ima li ovogodišnjih iskustava i utisaka iz samog mesta, pa čak i za smeštaj?

Hvala unapred.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Da li neko može da mi napiše koja je sada cena ležaljki i suncobrana u Nea Vrasni?

Koje restorane preporučujete sa povoljnim cenama?

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene lezaljki kao i prethodnih godina,platite pice  i koristite...

Govorim o delu ispred plaze ispred fontane ...Pretpostavljam da je tako i u drugim lokalima,niko nije postavljao pitanje da li cete potrositi 20 eura ili 5 eura...

Sto se tice hrane,mislim da je bolji izbor u Asprovalti,iskreno ne pamtim imena ali imate dosta restorana sa kvalitetnom i pristupacnom hranom.

Ono sto ja licno volim i pamtim je nezaobilazni Posejdon, zbog girosa naravno...

Cene korektne ,porcije odlicne,ima tu i poznanstva posle ovoliko godina u Vrasni,sve u svemu probajte pa ako vam se svidi svidi...

U prilogu cenovnik..

Takodje Billys giros isto, 24 wress  na samom setalistu ,a imate i restorane sa dnevnim menijem. itd....  Verujem da necete ostati gladni... :).

 

 

IMG-3eccb415ab484bbc50927eb16a590ca0-V.tIMG-94f3b7c0f18455dff837373cf929e34d-V.tIMG-427da091cd785787b10e8663c257e610-V.tIMG-75115a86c9c144158415f99b660474de-V.tIMG-d90e2accc6fab8d7cb2a678df597fdbc-V.t

 

 

Ovo je porcija od 3.5 eura

giros.thumb.jpg.c1cf4bb5073ffe43f856e8c3

IMG-72bb086a443a84de4ad5a84e1bbcd5db-V.jpg

Izmenjeno (vladac81)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima,

Da li neko može da mi napiše koja je sada cena ležaljki i suncobrana u Nea Vrasni?

Koje restorane preporučujete sa povoljnim cenama?

Hvala unapred.

Ubedljivo restoran "Posejdon".

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se na nalazi restoran.. Da li na glavnom šetalištu ili u nekoj od ulica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije u glavnoj ulici, malo je uvučen,od centra,kada krenete ka Masutisu,ulica levo,videćete putokaz,to je veliki restoran,ne može da se promasi.

Pogledajte na gugl mapi.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još jedan predlog. Vila,koja je u centru,na šetalištu,"Marija & Spiros" (ja sam odsela u toj vili) u prizemlju ima restoran "Marija"sa pogledom na more. Služili su dnevni obrok,izbor od 3 jela, veoma jeftino ako se uplati 5 dana i više. Piće se ne računa,samo voda.Veoma je bila dobra grcka musaka.

Izmenjeno (klea2)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolja vila ,u kom ste apartmanu mi smo godinama bili u cetvorci.Ove ne idemo ali pamtimo nadamo se da oni i dalje vode kucu gospodja Mariju i Spirosa .Kako je sada tamo...Ako ima koja slika bili bi zahvalni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Najbolja vila ,u kom ste apartmanu mi smo godinama bili u cetvorci.Ove ne idemo ali pamtimo nadamo se da oni i dalje vode kucu gospodja Mariju i Spirosa .Kako je sada tamo...Ako ima koja slika bili bi zahvalni

Ja sam takođe bila u app duplex br.4, on je najbolji. Ne nalazim se u Nea Vrasni već na Fruskoj Gori u našoj vikendici.

Spiros priča samo grčki, Marija je iz Nemacke i priča grčki i nemački i malo zna engleski tako da smo pričale na engleskom,ali ona ne može.

Problem te vile je nedostatak wc a za zadnji dan kao i prostorije za presvlacenje,a oni ne žele da to obezbede.

Pozdrav......! :D

Izmenjeno (klea2)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili u vili Themis rooms. Mi smo se smestili u dvokrevetnom apartmanu. Terasa ka ulici. Ulice mirne. 

Što se tiče smeštaja, skroz je pristojan. Vlasnik ne govori engleski, tako da smo se sporazumevali mejlom, pretpostavljam da translejtuje na Googlu, tako je bar izgledalo. U principu korektni vlasnici, jedina zamerka je da im nije palo na pamet da zamene posteljinu. Na polovini letovanja smo ih zamolili da nam donesu čistu, doneo je i ostavio na terasi. Sami smo održavali smeštaj.

U principu, smeštaj bih preporučila.

Što se tiče Nea Vrasne, stvarno je pristojno mesto. Plaže su prostrane, pa ko ne želi na ležaljku ima gde da se smesti. Voda je čista. A ove godine je bila i pretopla, neko je merio 29 stepeni. Nije skupo. Mi smo koopali giros u Posejdonu, neko je postavio gore cenovnik. A u Masutisu i Diskontmarketu mogla su se naći i razna topla kuvana jela po ceni od 3-8 eura. Masutis je bio malo skuplji.

Obišli smo vodopade, Alistrati pećinu, manastir Kakovo i još ponešto. Bili smo 2-3 puta u Stavrosu i u Asprovalti.

Sve u svemu, dobro provedenih 15 dana.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Trenutno letujem u Nea Vrasni. Sinoć sam sedela na terasi apartmana sa prijateljima i videli smo jeziv prizor! Žena je u naručju nosila devojčicu od 2 godine (max) koja je plakala, a ispred nje je išao muškarac (vrv otac deteta) u jednom momentu se okrenuo i ženi razvalio takvu šamarčinu da joj je jedva dete ostalo u rukama, a čašicu sa krofnicama je ispustila! Ja sam vrisnula da ću pozvati policiju i slabić sa malečnom pišom je uzeo dete i užurbano otišao, a jadna žena za njima. Ta slika me proganja ceo dan!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka