Vlada

VRASNA

4770 poruka u ovoj temi

Ja se ne sećam da sam tamo uopšte video komarce.

Ima ih veruj,i to stelt varijanta,ne cujes ih  al bodu samo tako....:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Da li neko zna moze li se u Vrasni  iznajmiti motor i kolike su cene?                                                                                                     I sta je  potrebno od dokumenata ? Iskustva ??

Pozdrav  :D

Izmenjeno (pucach)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sanjice, hvala na opsirnom izvestaju iz Vrasne. Ja sam ga procitala celog i veoma uzivala. Veliki pozdrav!!! 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@sanjica grkinja

Konačno jedan lep i realan opis mesta u gomili pljuvačina! Bravo! Odmah ste me podsetili na moje letovanje u Vrasna Paraliji pre dve godine. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:D:D:D

Bila sam dva puta u Nea Vrasni:yesss: i nosim iste utiske, ni u čemu niste preterali, sve je tako....!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@sanjica grkinja

Hvala na iscrpnom izvestaju naravno da nam pomaze.

Jedno pitanje, ta plaza o kojoj pricate, koliko ima do nje i da li moze peske, posto idemo sa decom?

Da li mi moze neko reci vise o tom autobuskom prevozu? Mi bi mozda jedan dan skoknuli do Soluna. Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mashan perunovic

Ta plaza na kojoj smo se kupali je bila negde u nivou vile Petrana koju radi Barcino tours,a koja se nalazi uz samu plazu.To vam je kao neki orijentir  ,inace ceo taj deo tu je bas lep,pa birate gde ima najmanje ljudi,a i manja je guzva nego u delu Nea Vrasne prema Asprovalti.Od nase vile Andonis je bila udaljena tacno 700 metara,znaci peske najlaganijim hodom desetak min.

Mi smo bili kolima ,ali videli smo autobusku stanicu kod parkica koji se nalazi u centralnom delu Nea Vrasne,ali nismo sigurni da li bas tuda prolazi autobus za Solun,to bi trebalo da proverite. Da znate ako idete preko bilo koje agencije ,imaju svi u ponudi jednodnevni izlet do Soluna,sto vam je mozda i mnogo bolje.Sve im je u paketu koliko znam i poseta aqua parku i shopping i razgledanje nekih znamenitosti u toku tog dana.Isle su nase komsije iz vile i kazu da im je bilo bas lepo.Isli su sa detetom i njemu je bilo zabavno:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedno pitanje, ima li neko informaciju kako doći do Olimpijade busom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedno pitanje, ima li neko informaciju kako doći do Olimpijade busom?

Pa busom!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa busom!!

Veruj mi, odgovor ti je na nivou deteta od 6 godina. Rečeno je da ne može iz Nea Vrasne nego negde iz Stavrosa. Ja kako ne znam ništa o tome, postavljam sasvim normalno pitanje. :) (Možda ti imaš neku drugu verziju busa :neznam:)

Iz Stavrosa. Bus staje kod kapetanije. Red vožnje imate na ktel-ovom sajtu, pa kombinujte.

https://ktelthes.gr/en/routes/municipality-of-thessaloniki

Hvala puno! To mi je trebalo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25886
    Ukupno tema
    862152
    Ukupno poruka