Vlada

VRASNA

4853 poruke u ovoj temi

Lun park je i dalje tu, ali muzika i buka prestaju do ponoći. 

Suncobrani na terasama su sada u vlasništvu vile. U prizemlju se izdaju studija, ali su se gosti žalili da smrdi (možda zbog onih poplava koje su bile krajem juna) i ne sviđa mi se što su toliko izloženi, praktično su na ulici.

Sve u svemu, Vrasnu volimo i mogli bi smo da ponovo letujemo tamo (naravno sada znamo u kojim vilama). Ipak, rešili smo da napravimo pauzu, pa ćemo sledeće letovanje verovatno provesti na Atosu.

Pozdrav svima!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost ne postoji mogućnost promene vile, cak ni sobe... 

Moracemo da se snadjemo sa onim sto imamo. Pokušaću da se okrenem pozitivnijjm stvarima kao sto je pogled na more. I sto manje cemo provoditi vreme unutra... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrasna ima prelepih novih vila. Ovo je jedna od starijih. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel okacio neko skoro foto turu iz Vrasne? :ljubav:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš starih tura. Ništa tu nije specijalno novo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija u  Nea Vrasni ? Da li je isto kao  u Stavrosu ili vredi doci ?

Pozdrav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

=

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, evo mi smo se pre par dana vratili iz Nea Vrasne i skroz smo happy! Hteli smo da produžimo letovanje za koji dan, ali, nažalost, dolazili su novi turisti. :( 

Vila Jiota je vrh, narode! 

Već smo se dogovorili sa gazdom za sledeću godinu (Bože zdravlja) za 15 dana. 

10 dana je malo! Super cena, vila extra, mestašce fino.

Mada smo mi po ceo dan bili u Asprovalti na plaži, a uveče bi se malko promuvali po Vrasni, dok deca ne popadaju već oko 10h. :)

Onda mi uživamo na terasi uz Mithos, yamb, sokiće i muzikicu....

Najbolje letovanje od kada imam dete!!!

Pozz

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Drugari, evo mi smo se pre par dana vratili iz Nea Vrasne i skroz smo happy! Hteli smo da produžimo letovanje za koji dan, ali, nažalost, dolazili su novi turisti. :( 

Vila Jiota je vrh, narode! 

Već smo se dogovorili sa gazdom za sledeću godinu (Bože zdravlja) za 15 dana. 

10 dana je malo! Super cena, vila extra, mestašce fino.

Mada smo mi po ceo dan bili u Asprovalti na plaži, a uveče bi se malko promuvali po Vrasni, dok deca ne popadaju već oko 10h. :)

Onda mi uživamo na terasi uz Mithos, yamb, sokiće i muzikicu....

Najbolje letovanje od kada imam dete!!!

Pozz

Jel imate kontakt telefon da podelite a i neka slikica ( vile-aprtmana-cene) bi dobro došla! Istražujem za sledeće letovanje!:hladjenje:Može i pp da ne bude reklama!:rolleyes:

Izmenjeno (b.zoran)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, imam još jedno pitanjce za one koji su se vratili ili koji su trenutno tamo, kakve su cene po restoranima? Standarndne, kao proteklih godina ili znatno skuplje? I možda sam propustila, iznahmljivanje ležaljki na plaži, da li se posebno plaća ili se koriste uz konzumaciju?

Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su kao i ranijih godina. Mi smo u Asprovalti ručali za oko 40 evra, nas troje, morski specijaliteti, po dva pića, salate i sl. 

Ležaljke se dobijaju uz konzumaciju, s tim što smo mi zauzimali po tri mesta, jer nas je bilo dve porodice, sa ukupno troje dece, ali nam niko nije pravio problem. Poručimo 4 kafe i tu budemo ceo dan. Zabodemo i svoje dodatne suncobrane, nosimo i svoje piče, grickalice, sendviče i niko nam ništa nije zamerao. To je sve na plaži u Asprovalti, jer smo tamo odlazili svaki dan.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je plaža u Asprovalti toliko bila bolja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kakva je situacija u  Nea Vrasni ? Da li je isto kao  u Stavrosu ili vredi doci ?

Pozdrav

 

"nidje veze", sto bi rekli bosanci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža u Asprovalti je bila naš izbor, zbog dece ( dvoje imaju 7 god, jedno 13) Slabi su plivači, tek su naučili, pa nam je plaža u Asprovalti više odgovarala, jer ima duži plićak. Nije slučaj da je ''kilometrima'' dugačak, kao u Stavrosu, što je nama bilo bzvz, već taman da možemo da posmatramo decu sa obale, dok se zabavljaju u vodi. Takođe, u Asprovalti je pesak na plaži, a u Vrasni sitni kamenčići, što je smetalo mom razmaženom mužu :)  

Plaža u Vrasni je zaista lepa i nećete pogrešiti ako budete boravili na njoj, ali iz gore navedenog razloga, mi smo išli svaki dan u Asprovaltu.

Nije problem, ako ste kolima. Bukvalno 5 min i uvek ima mesta za parkiranje odmah kod plaže.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravila sam u Nea Vrasni u Asprovalta beach apartmanima, apartmani su blizu obale, al i blizu bare prepune komaraca. U apartmanima u kupatilu u umivaoniku voda ne istice, Zalila sam se prestavniku agencije Monix, koja je organizovala letovanje i nista nije preduzeto.

Fotografija vile na sajtu agencije je ocigledno vrlo stara, vila izgleda ocajno sada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka