Vlada

VRASNA

4853 poruke u ovoj temi

Cene sa " * " (zvezdicom) su uglavnom cene paket aranzmana za predsezonu ili postsezonu (usluga smestaja i prevoza)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.neavrasna...-apartmani.html

da li neko moze samo malo da mi pojasni cenovnike. recimo ako pise 110 evra i pored je zvezdica, onda se racuna po jednoj osobi, a ne zakup celog apartmana za 10 dana?

i kako se racunaju deca, mi imamo jedno od 2 godine i jedno od par meseci

Izvini, ali pitanja su ti infantilna.....nazovi agencije pa se informisi o cenama, po danu, osobi, apartmanu, itd....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini, ali pitanja su ti infantilna.....nazovi agencije pa se informisi o cenama, po danu, osobi, apartmanu, itd....

Pitanje je lepo postavljeno, pa ko ne želi, neka ne odgovara. Forum služi za to da ljudi pitaju, a odgovaraju oni kojima pitanja nisu ˝infantilna˝.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje je lepo postavljeno, pa ko ne želi, neka ne odgovara. Forum služi za to da ljudi pitaju, a odgovaraju oni kojima pitanja nisu ˝infantilna˝.

Pa nismo mi agencija da znamo sve te odgovore. I ovde ljudi samo sto te nepitaju za krvnu grupu...
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro, pita zato sto ne zna, a nije sramota pitati... Nego, da li neko ide u Nea Vrasnu 02.07. - 12.07.? Mi smo u vili ,,Vangelis,,.... Moja zena kaze da bi volela da ide Bilja, posto, kako kaze, obe slikaju sve i svasta, jer se nikada ne zna kada ce to nekome da koristi... Ovo nam je cetvrta godina za redom da idemo u N.Vrasnu i ako nekoga nesto zanima, slobodno neka pita...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro, pita zato sto ne zna, a nije sramota pitati... Nego, da li neko ide u Nea Vrasnu 02.07. - 12.07.? Mi smo u vili ,,Vangelis,,.... Moja zena kaze da bi volela da ide Bilja, posto, kako kaze, obe slikaju sve i svasta, jer se nikada ne zna kada ce to nekome da koristi... Ovo nam je cetvrta godina za redom da idemo u N.Vrasnu i ako nekoga nesto zanima, slobodno neka pita...

Dosta je NV, idemo malo na Sitoniju...
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biljana pali na Tasos !!! :dance: :dance: :dance:

I tamo je ekstra..... UZIVAJ!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hehe, sad će ona i tako bogata tema o Tasosu dobiti još jednog znalca- Biljanu! :-)

:sorry: Nea Vrasna, ali Biljana je već dovoljno učinila za ovu temu. ;-)

Izmenjeno (Madjaste)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je neko bio u aparthotel Zante palace u Nea Vrasni. Prema pisanju jedne turističke agencije kažu da se nalazi se na glavnom putu kroz Nea Vrasnu preko puta velikog super marketa Arvanitidis. Od same plaže udaljen je 300m, a od centra mesta 150m. Dali je velika buka od automobila,u stvari jel taj put dosta opterećen. I kakvi su vam sami utisci o Nea Vrasni. Idem tamo sa suprugom i ćerkicom od tri godine. A tražim neki povoljniji smeštaj,sa delom gde bi ćerkica mogla da se igra. Do sada smo letovali na halkidikiju i hteli smo malo da promenimo.

Unapred zahvalan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je neko bio u aparthotel Zante palace u Nea Vrasni. Prema pisanju jedne turističke agencije kažu da se nalazi se na glavnom putu kroz Nea Vrasnu preko puta velikog super marketa Arvanitidis. Od same plaže udaljen je 300m, a od centra mesta 150m. Dali je velika buka od automobila,u stvari jel taj put dosta opterećen. I kakvi su vam sami utisci o Nea Vrasni. Idem tamo sa suprugom i ćerkicom od tri godine. A tražim neki povoljniji smeštaj,sa delom gde bi ćerkica mogla da se igra. Do sada smo letovali na halkidikiju i hteli smo malo da promenimo.

Unapred zahvalan

Ta vila se nalazi na samom putu koji vodi ka Asprovalti I koji je dosta opterećen.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro, pita zato sto ne zna, a nije sramota pitati... Nego, da li neko ide u Nea Vrasnu 02.07. - 12.07.? Mi smo u vili ,,Vangelis,,.... Moja zena kaze da bi volela da ide Bilja, posto, kako kaze, obe slikaju sve i svasta, jer se nikada ne zna kada ce to nekome da koristi... Ovo nam je cetvrta godina za redom da idemo u N.Vrasnu i ako nekoga nesto zanima, slobodno neka pita...

Mene zanima, ako znate,za koliko bi mogli da iznajmimo 4-ro krevetni apartman u julu, a da ne idemo preko agencija, ,nego licno na bum.u obzir dolazi sve oko magistrale,gore dole ,neka manja mesta na putu za Kavalu.Juce sam bila na sajmu turizma,uzmem sa grckih standova flajere za privatan smestaj, ali nigde cena nema, taman pomislim ma dobro da uplatim preko oktopoda,nisu im lose cene, kad moj muz rece, ma jok,mora biti povoljnije ovako .Inace sam nasla neku vilu Temis i Ana ,pa ako znate gde je to ?Nisam nikad bila privatno ,bez agencije, u Grckoj.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se sa Biljanom. Ja sam uvek za soluciju da sebi obezbedim smeštaj pre nego negde odem. Istina, možda na bum prođete jefinije, ali ovako se mirno dočeka dan putovanja, znaš gde ideš i šta te čeka, osim ako ne bude iznenađenja. :sad:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma uvek se smeštaj može reklamirati agenciji i tražiti da Vam ponudi bolji ako taj nije ok ... uvek je to bilo tako !!!

A Biljana će ove godine ići šesti put na Tasos. :dance: :dance: :dance:

Tamo mi je kao neka baza između Nea Vrasne i Nei Pori-a.

Šesti put, svaka čast...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplaćena Panajota! :yesss: Ide neko tamo? Ima neko neke slike? :turista:

idemo miiiii u junu!! :dance:
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se sto dugo nisam bila na forumu.Saljem svima pozdrave iz Gracke .Sto se tice apartmana bez agencije nemoj da se plasite uvek ima slobodnih.Prosle godine je bilo sve prazno u junu i julu samo je avgusta bilo puno.Cene su bile od 20-25 u junu 30 u julu,a krajem juna i avgusta 40e.Mnoge vile imate na adresi www.asprovalta-vrasna.gr

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905071
    Ukupno poruka