Sladja

Alonisos

18 poruka u ovoj temi

Evo i ja da zakljucim diskusiju ............. "Biseri Sporada-Skopelos, Alonisos" ostaje osnovna tema o ovim ostrvima Sporada (evo vec punih 9 godina), a naravno da je pozeljno da postoje putopisi koji zbog velicine i obimnosti prevazilaze okvir posta, i kao takvi postoje kao zasebne teme, i naravno da su svi dobrodosli.

Na taj nacin ce ljudi imati potpunu sliku o pomenutim destinacijama, na osnovnoj temi obilje informacija, a u okviru izdvojenih tema-putopisa i obimnije impresije i price odredjenih forumasa sa njihovim pecatom.

Da poentiram, ja aposlutno nista nemam protiv putopisa (a bilo je u okviru teme Sporada stvarno odlicnih), i sve sam ih sa zadovoljstvom iscitao, jer mi je bilo interesantno da to uporedim sa mojim dozivljajem Skopelosa i Alonisosa i nakon toliko godina. Ono sto mislim da nije konstruktivno je da jedan takav putopis postane i osnovna tema, jer se preseca dugogodisnja nit iz osnovne teme, gde vec ima gomila korisnih informacija o pomentoj destinaciji i gde bi se neki novi potencijalni korisnici ove teme mogli naci u konfuziji.

Pozdrav svima i ziveli

 

Pre 1 sat, Golica je rekao/la:

Mozes nazvati temo biseri Sporada i unutra svako ostrvo svoju temu.

Ja jos uvijek mislim da je za ostrvo Alonissos bolje da ima svoju temu, lepo otvoreno i sad moze da se pita sve smestaj, taverne, cijene i ostalo sto nas zani. Sladja nije otvorila bezveznu temu da bi  je moderator  sad zatvorio.

Odakle ti ideja da moderator treba da zatvori Sladjin putopis? To je osnovna nit oko koje se ti i ja ne razumemo. Procitaj pazljivo sta sam napisao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Ima li novina kada su cene i dnevni  polasci trajekta za Alonissos u pitanju?

Da li je bolje poci iz Soluna ili Volosa , koliko traje voznja i kako najbolje doci do smestaja (nailazili smo na bas razlicite podatke) ? 

Da li je preporucljivo za putovanje sa troje male dece?

Ova pitanja nas najvise muce, pa ako neko ima vremena i saznanja bili bi smo mu zahvalni ako bi ih podelio. 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26993
    Ukupno tema
    905537
    Ukupno poruka