seregig

PEFKOHORI

5476 poruka u ovoj temi

Mnogi su pitali gde moze da se kupi najveci a ujedno i jeftin giros, gde se nalazi market sa povoljnim cenama, u koji klub mozete izaci??? Ja cu vam ostaviti link videa u kom mozete da pogledate top 7 stvari koje morate posetiti tj najpovoljnijih a i zanimljivih prodavnica... Ovaj video sluzi cisto na oko da znate gde se sta nalazi, mozda ce vam biti lakse :D

https://www.youtube.com/watch?v=wLncGe1hP5w

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 A može li preporuka za deo gradske plaže koji je najbolji za kupanje? Ne mora biti isključivo pesak, ok je i šljunak, samo gde nema ježeva... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Madjaste, meni je lep skroz desno kod rta.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.  Dakle, kontra strana od mola gde pristaju brodovi? Neki bar tu na plaži, preporuka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada se gleda ka moru skroz desno. Deo ispred Flegra apartmana(ako se dobro secam). Tu gde je najzelenije. Videcete i sami kada prosetate. Stvar ukusa. Ili levo od doka isto kada se gleda ka moru kod Fiki bara.

Izmenjeno (sukisa)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Ok. Shvatila... Mi samo u obilasku, pa je malo teže da pohvatamo sve u jednom danu, čitam temu, ali je opširno. Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Svaka čast za hrabrost! Želim ti lepo vreme.

 Isprobali smo Fiki-Fiki bar... Jake cene, istina, ali lepo za kupanje. Po osobi minimalni iznos naručenog mora biti 5e. Ima ljudi, ali manje nego recimo baš na početku septembra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3.9.2016. at 12:34, bilyy je rekao/la:

Idemo djevojka i ja 11. septembra u Pefkohori, a ja planiram tamo da je zaprosim. Medjutim, nikada nisam bio u Pefkohoriju. Da li je neko od vas primetio nego zgodno mesto gde bih mogao da organizujem sve? Otvoren sam za sve opcije. Ako je restoran u pitanju da je romantican pogled, dobra hrana i usluga itd. jos bolje ako je na plazi pa onda mozda da zamolim da budemo na plazi, mozda baklje neke ili samo svece :neznam:

Vi koji ste bii sigurno ste primetili neko romanticno mesto, ili imate neku dobru ideju?

Pozdrav.

Možda bi kao predlog mogao da bude Porto Valitsa koji je oko 12km niže od Pefkohorija, desno od plaže Ksenija. Tu se po nekad organizuju zabave posle venčanja, ako je vedro, noću je lepa mesečina na vodi, možda bude neki koncert na mini letnjoj pozornici...ili na iznajmljenom jedrenjaku koji je usidren na plaži Ksenija.

Šta god izabrali, napišite utiske. Srećno! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 9/10/2016 at 17:29, Pauna je rekao/la:

Obzirom da sam odlucila da sama putujem na letovanje-u septembru, imala sam solidno neresivih dilema i problema. Naime, kod 2 nase agencije sam aplicirala za studio u Pefkohoriju od 12. septembra do 22. septembra i vrlo logicno dobila sam ponudu da iako putujem sama moram da platim za 2 osobe. Studio je 90 evra po osobi pa je racunica bila

--/(90 evra x 2 +70 evra prevoz za mene +15 evra rezervacije za 2. osobu, koja ne postoji =265 evra. Zamolila sam agenciju  da sacekam zadnji dan-petak 9,septembar , pa ukoliko ne prodaju studio, meni ustupe i naplate mi samo 1 osobu. Nisu prihvatili.

I na kraju se odlucim da odem sama motorom- Krenula jutros u 7h, razmisljala da odustanem, jer je pocela i kisa... ali evo stigla malo pre 15h ispred Vlahos taverne-kasnije se razvedrilo i sad sija Sunce 28C., Narucila da jedem i umedjuvremenu mi konobar nasao studio odmah iza. Prvo je gazda studija rekao 120 evra, ali kad je video da sam sama   rekao je 100 evra za 10 nocenja. 

Ove godine sam vec isla sa agencijom u Italiju-Lido di Jesolo, a u junu u Asprovaltu a toliko sam bila besna na ponudu koju sam dobila od njih za Pefkohori da me je ceo put drzao bes. 

Ja nemam auto, pa nemogu da se udruzujem sa nekim da delimo troskove puta, ali neko ko je dosao autom ustedeo je duplo na smestaju ako dodje sam. 

Dosta vila je zatvoreno, ne izdaju se-kraj sezone, ali u bilo kom restoranu dobicete info ko izdaje

Svaka ti čast na organizaciji i lep provod želim. A agencije su tu da ne budu od koristi, samo od štete...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovao sam sa porodicom u Pefkohoriju od 2 do 12 septembra preko Travellanda.Uopsteno o samoj agenciji ili svim nasim agencijama necu da pisem jer znamo da tu ima monogo propusta,ali o Stevi vodicu iz Travellanda moram rec, dve ,zato sto sam o njemu citao mnogo komentara.Prvo kad sam izaso iz autobusa i kad sam ga video sa naocarima i mindjusama,rekoh sebi ovaj izgleda ko estradni menadzer u Srbiji,boli njega uvo za sve samo da uvalja robu.Nisam imao kontakta sa njim ali sam prisustvovao razgovoru par oceva sa drugim vodicem msl da se zove Dragana i koja ni kriva ni duzna ispastala zbog onog kvazi vodica,koji je po prici vredjao jednom coveku suprugu i da su bili jako ljuti. Elem,hteo sam da kazem,da porucim agenciji Travellanda, da ima mnogo nezaposljenih mladih ljudi koji cekaju taj posao i koji bi ga radili 100 puta bolje od njega!!!Sto se tice Pefkohorija meni nista nije ostavilo utisak,guzve na setalistu me ne interesuju,obiso sam svaku ulicicu preko magistrale posto smo bili smesteni u vili Avra,ah da,stari skver jedino sto mi se svidja,tu imate restoran sa uzivom muzikom,vrlo lep ambijent.Plaza Xenia nista narocito,mnogo lepsih plaza ima na Jonskom moru i u sustini Jonsko more mi je lepse od Egejskog posto smo jedno letovanje proveli u Pargi.Toliko od mene da ne duzim sa cenama i ostalim stvarima koje su vec napisane.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srela sam sinoc kolegu s posla... uplatio je preko agencije apartman za njega i zenu 55 evra po osobi. To mu dodje jeftinije nego na licu mesta

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratismo se iz Pefkohorija, pa da i ja ostavim neki komentar :)

nama je bilo super, vreme od 1-og septembra odlicno, osim par oblacnih i kisovitih dana koje smo iskoristili za setnjicu...u Pefkohoriju prvi put, mesto je ok skroz, plaze ciste, lepe, more divnooooo :) smestajem takodje jako zadovoljni...cene uopste nisu tako drasticno velike kako ljudi kukaju, nemojte ljudi nositi sve zivo od kuce...ljudi smesteni do nas su przili papriku za ime svega...smrdela je cela ulica, a ne samo hotel :)

Sve u svemu jedno lepo letovanje, lepo mesto...

A vec se gleda gde ici sledece godine :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ponedeljak sam se vratio iz Pefa. Bio sam smesten u Philoxenia village, pristojan smestaj, odnos cena-kvalitet ok. Koliko sam primetio niko bas nije peko ili przio papriku, srecom po ostale goste iz Srbije :D. Sam smestaj je na izlazu ka Paljuriju, u mirnom delu mesta. Malo je problematicna topla voda popodne i uvece, ali daleko od toga da je nema :neznam:. Nekad je verovatno bio sjajan smestaj, sada je primetan zub vremena i manjak ulaganja-odrzavanja. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka