seregig

PEFKOHORI

5476 poruka u ovoj temi

Da li je bilo i kupanja ili samo setnje? Kakve su cene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je bilo i kupanja ili samo setnje? Kakve su cene?

I kupanja i setnje! Prva tri dana voda je stvarno bila hladna, ledena, ali su ljudi ulazili.. a posle je vec bilo lakse, voda je otoplila. moj decko se kupao svaki dan, ja sam se potrudila da izgorim za to vreme, sunce je stvarno bilo jako. IMA MEDUZA! malo veoma, ali dovoljno da par puta izbegnem ulazak u vodu.

A cene.. hmmmm.. pivo u kaficu uglavnom 4e (iznenadjujuce skoro nigde nije bilo Mitosa), koka kola u kaficu 2,50-3,50e i koka kola od litar i po u prodavnici 1,70e, giros svuda 2,20 isto je i za suvlaki.. sladoled - kugla 1e, onaj na stapicu 1,70- 2,20, flasirana voda 0,50.... e sad mi smo kupovali sve i svasta od hrane dole, cene su sarolike.. i da, feta sir je otprilike 4 i nesto evra, to nisam smela a da ne kupim, ova nasa je blagi uzas, a Grci su Grci kad je feta u pitanju.... ako te zanima nesto konkretno pitaj, seticu se sigurno.. mi nismo isli dole da ludujemo (pitam se da l je to uopste moguce u maju kad je dole cela gerijatrija), nego da se odmorimo, naspavamo ko ljudi i spremimo za ucenje u Beogradu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u vili Elia u Pefkohoriju i kakva su iskustva?Hvala unapred za odgovore!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkohori ukratko:provod extra,diskoteke na svakom koraku,supermarketa ima dosta,ali su neka 2 velika na ulazu u grad najpovoljnija.Sto se tice plaza,u samom centru Pefkohorija su male i krcate i ima ogromnih KAMENCINA!!! :ljutko: Iza mola su nesto sire,ali opet ima kamenja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zelim svima da pozelim lepo i dugo suncano leto . a sada par pitanja , dali je neko bio u apartmanima Filipu 1 Pefkohoriju ,kakav je smestaj , dali su apartmani cisti . Posto moja porodica ove godine ide na letovanje bez mene ,naravno brinem se o njihovoj sigurnosti kao i mestu gde ce biti smesteni . Kakve su plaze i sam provod u Pefkohoriju , dali u blizini postoji neki supermarket (masutis itd). Gde je dobro i pristupacno (nasem djepu) otici u restoran i pojesti .

Unapred hvala svima !

Plaza u mestu je dosta dobra-siroka,dugacka,nije pesak ali je lepo...Pomenuta 2 supermarketa na ulazu su dobro snabdeveni,samo napomena da su na ulasku iz pravca Haniotija i Polihrona.Cene po lokalima su prilicno ujednacene.Meni je posebno ostao u secanju restorancic(ne znam mu ime) ali slike imas na mojoj foto turi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se plaza tamo ne svidja. Znam da smo posekli noge, jerje kamenje na ulazu u vodu ostro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to sam hteo da znam! Ima li Hanioti lepe pescane plaze ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,u Haniotiju su lepe plaze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je uredjena plaža oko ovih apartmana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa isto kao u celom Pefkohoriju, s'tim sto je taj deo plaze( kada gledas sa obale na more) leva strana od mola sira i ima vise prostora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, Oleg,

Nisam bio do sada u Pefkohoriju, a idem sa porodicom pa sam mislio na postojanje ležaljki i suncobrana na plaži kod ovih apartmana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas, e sada ne znam da li je za goste besplatno ili je ono po lezaljci jedno pice( a to moze i da ti bude flasica vode) Suncobran ide u zlezaljke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, ako mislimo na iste apartmane na izlazu iz Pefkohorija prema Haniotiju (Agencija "Perla")

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, ako mislimo na iste apartmane na izlazu iz Pefkohorija prema Haniotiju (Agencija "Perla")

Da da i dosta su blizu plaze. A ko ih radi ne znam.

Nasi rodjaci su bili prosle godine tamo i prezadovoljni su apartmanom.

Izmenjeno (Oleg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U subotu sam se vratila iz Pefkohorija. Vreme je bilo prelepo, sunce svih 12 dana. Prvi pit sam bila u ovom mestu, vila Eleni beach koja i nije tako losa, ali priznajem Tasos je Tasos.... U svakom slucaju, dobro da se napune baterije za ispitni rok....

Na nekom drugom forumu sam cula da je sve skuplje nego prosle god. Da li je to tacno, a ako jeste sta je skuplje?

Izvini o kojoj Eleni se radi, da li se nalazi vise prema Haniotiju, u blizini Magdalene, tj do same Magdalene ili je to neka druga vila?

Hvala

Poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka