seregig

PEFKOHORI

5444 poruke u ovoj temi

hvala na ovim informacijama,narocito za ovo igraliste,posto nam je smestaj iznad magistrale a koliko sam shvatio to je u blizini centra,tako da po tvom opisu to je tu negde :P ...valjda... :P .inace kad spomenu paljuri,malo pitanjce jel istina da su tamo cene u restoranima jeftinije i to dosta u odnosu na pef?

Ej Sansajn...Bez brige! Zabave ce biti ovog leta na pretek! bice to vruce varljivo leto! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko cuo nesto o Philoxenia village lux apartmanima u Pefkohoriju. Nalaze se na izlasku iz Pefkohorija prema Paljuriu nekih 300 m od plaze. U katalogu pise da su potpuno renovirani pocetkom ove godine. Ako neko ima bilo koju informaciju dobro bi nam dosla jer idemo sa malim detetom. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@medena

Skoro sam se vratila iz vile Eleni beach, i moram odmah da ti saopstim da kafic Kukuredu uveliko radi. Dakle muzika i to glasna, celu noc :kez: Nama to nije smetalo ali da je bucno, bucno je.Sto se tice same vile, ona nije nista posebno. Namestaj nije nov, kao sto je neko napisao, a najveca zamerka je malecko kupatilo i to sto se klima doplacuje.U nasem slucaju bilo je neophodno jer je bilo hladno. Znaci vila nije losa, pogled sa terase je fantastican, polozaj vile je super. Sam enterijer nije nesto posebno ali nije ni katastofa. Inace preporuke za vilu Jana. Bila sam u njoj na kratko i odusevila se.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bambola,

hvala ti na toj informaciji. Kao sto rekoh, nismo mogli da biramo smestaj. A, ni vreme nam ne ide na ruku. Doduse, mogli smo i u junu da putujemo, ali imam ispitni rok, a fakultet mi je nekako vazniji od 12 dana odmora.... Kakvo je vreme bilo kad si ti bila u Pefkohoriju? Kisa? Hladno? Kupanje sam odavno otpisala, ali se ipak nadam suncu.... Hvala ti puno!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko cuo nesto o Philoxenia village lux apartmanima u Pefkohoriju. Nalaze se na izlasku iz Pefkohorija prema Paljuriu nekih 300 m od plaze. U katalogu pise da su potpuno renovirani pocetkom ove godine. Ako neko ima bilo koju informaciju dobro bi nam dosla jer idemo sa malim detetom. Hvala unapred

Ja sam danas rezervisao u ovom apartmanu, ali nemam blizih informacija osim sto sam od predstavnika agencie Philoxenia travel cuo da je sve novo i da je OK.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vreme je bilo jako cudno. Mogu slobodno reci hladnije nego ovde. Par dana je bilo oblacno bez kise, jedan dan je bila kisa, a par dana suncano. Uglavnom vidi na nekom sajtu vremensku prognozu za taj period u kom ides jer je u mom slucaju bilo tako. Evo i slicice ce to da ti potvrde :lol: Ono sto je zanimljivo je da je poslednji dan bilo najlepsi dan i najtopliji tako da je moguce da ce u tvom terminu biti bolje.

post-1593-1241105922_thumb.jpg

post-1593-1241105940_thumb.jpg

post-1593-1241105981_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti puno! gledala sam vec vremensku prognozu, doduse samo do 5. maja, a mi ostajemo do 15. i bice nekih 25 stepeni i pomalo kise, hmmmm.... samo ne znam da li bas da verujem u to, ne znam da li su tebi pogodili.. prosle god smo putovali u Istru tri dana, pa ja resila da probam sa njihovom prognozom i mnogo su omasili. neka omase i sada....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam danas rezervisao u ovom apartmanu, ali nemam blizih informacija osim sto sam od predstavnika agencie Philoxenia travel cuo da je sve novo i da je OK.

To su i nama rekli....videli smo par slicica ne izgleda lose. Nadam se da ce tako biti i uzivo. U svakom slucaju hvala na informaciji. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Maria u Pefkohoriju?

Dvoumim se izmedju nje i vile Stavros...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dvoumim se izmedju nje i vile Stavros...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dvoumim se izmedju nje i vile Stavros.

vila marija koju izdaje argus je uzas dok je stavros ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Da li je neko bio u Ioli Village? Idem sa jednogodisnjim detetom pa me interesuje kakav je smestaj, pogotovo higijena u sobama tj.apartmanima. Takodje isto tako ako nesto znate i o Port Marina apartmanima.....

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zelim svima da pozelim lepo i dugo suncano leto . a sada par pitanja , dali je neko bio u apartmanima Filipu 1 Pefkohoriju ,kakav je smestaj , dali su apartmani cisti . Posto moja porodica ove godine ide na letovanje bez mene ,naravno brinem se o njihovoj sigurnosti kao i mestu gde ce biti smesteni . Kakve su plaze i sam provod u Pefkohoriju , dali u blizini postoji neki supermarket (masutis itd). Gde je dobro i pristupacno (nasem djepu) otici u restoran i pojesti .

Unapred hvala svima !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imas temu Pefkohori, tu imas svasta ispisano, a imas i na naslovnoj strani opise...

Ukratko, ima supermarketa, cene povoljne, restorani kako koji, no nisu neki preterano skupi... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U subotu sam se vratila iz Pefkohorija. Vreme je bilo prelepo, sunce svih 12 dana. Prvi pit sam bila u ovom mestu, vila Eleni beach koja i nije tako losa, ali priznajem Tasos je Tasos.... U svakom slucaju, dobro da se napune baterije za ispitni rok....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895433
    Ukupno poruka