matejas

NEA FLOGITA

1464 poruke u ovoj temi

 

Flogita je ipak mala, možda ne bi bilo loše da ponesete sedište za dete ako planirate da iznajmite bicikle. I do Moudanie postoji jedan baš veliki uspon tako da to imate u vidu ako planirate biciklama do tamo.


Ja se ne sećam velikog uspona, vozila sam pored mora od Flogite preko Muriesa i Dionisosa , jedino pored hotela IKOS Oceania ima mali uspon , ali iako nisam dugo imala neke fizičke aktivnosti, nije mi teško pala vožnja.
Put od Flogite do Muriesa nije asfaltiran, ali je sasvim ok za vožnju biciklom.
To su moji utisci :)
Za sedište se slažem, nisam sigurna da ih hotel ima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Flogita je ipak mala, možda ne bi bilo loše da ponesete sedište za dete ako planirate da iznajmite bicikle. I do Moudanie postoji jedan baš veliki uspon tako da to imate u vidu ako planirate biciklama do tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam govorio o magistralnom putu kojim se ide do Moudanie i na kom sam video mnogo biciklista. Tim makadamom nisam išao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam govorio o magistralnom putu kojim se ide do Moudanie i na kom sam video mnogo biciklista. Tim makadamom nisam išao.

makadamski je za izbegavanje, ako pricamo o onom sto ide paralelno sa magistralom sve do lidla u mudanji. a na normalnom putu ima uspon kod hotela mada nije smak sveta. par ostrih krivina i tu ste.

Izmenjeno (svetlost_vostoka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 


Ja se ne sećam velikog uspona, vozila sam pored mora od Flogite preko Muriesa i Dionisosa , jedino pored hotela IKOS Oceania ima mali uspon 

 

dobar put za voznju biciklom ....

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

makadamski je za izbegavanje, ako pricamo o onom sto ide paralelno sa magistralom sve do lidla u mudanji. a na normalnom putu ima uspon kod hotela mada nije smak sveta. par ostrih krivina i tu ste.

 

 

https://imageshack.com/a/img923/8451/PkfGCz.jpg

Flogita ka Mouriesu

https://imageshack.com/a/img923/8675/QeewiR.jpg

Mouries ka Flogiti

Zemljan je put, fino utaban, vožnja sasvim ok, uz more prava uživancija :)

 


 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://imageshack.com/a/img923/6203/1SCe3p.jpg

Mouries ka Dionisosu

https://imageshack.com/a/img921/4281/MF3iF0.jpg

Dionisos ka Mudanji


https://imageshack.com/a/img922/4105/RH1AqW.jpg

Blagi uspon ka Ikosu

https://imageshack.com/a/img921/4003/X4HCTS.jpg

Mudanja

Samo pravo do kafea Stones i onda skrenete levo, sa desne strane će vam biti Galaxias, a nedaleko napred sa druge strane ulice je Masoutis.

To je neka ruta ako odlučite da idete biciklom pored mora :)

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odlican prikaz ... 

sve u svemu za bicikle je odlicno ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva/ informacije o sme[taju u vili Zozef & Mary? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sudovi se peru u kupatilu?! Sada je spustio na 35e, a imamo i ponudu za Corfu apartmane za 40e, ali nigde ne mogu da nadjem gde se tacno oni nalaze.. Ljudi su ovde samo postavljali pitanja o njima, nijedan odgovor nisam videla..

Kako ste uspeli da dobijete ponudu od 35 i 40 e za početak jula?

Ja se ubih od slanja upita, ništa ispod 60e nisam našla za jul.

Za vile Corfu nisam ni našla kontakt, samo preko agencija, a ni preko njih nema više mesta. 

Izmenjeno (TheBlackCat)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Sidi hotel je 35e smeštaj u malom studiju, a 40 u velikim apartmanima, kontaktirajte ih ako vam je to ok, sve ostalo je uglavnom bilo malo skuplje, ali može da se nađe po ovoj ceni.. Sve kontakte sam našla ovde i preko sajta grckainfo,..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja rezervisala Aggelos apartmane za jul.

Da li je neko bio tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji i put bez velikog uspona, cim se prodje Dionisos, postoji put pored obale, vodi do ulaza u Moudaniju... potrazite na mapi Agiou Georgiou.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav..Da li je bio neko u vili Bauzalis..Mi smo uplatili apart..sa dve sobe..Interesuje me kakvi su utisci o vili:neznam:Hvala punooo

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam trenutno u Flogiti. Pre par dana je padala kiša celu noc i ceo dan. Nama nije bilo nš[ta katastrofalno jer smo mi smešteni u vii Kostas i Despina oko 600m od plaže. Smeštaj je predivan. U donjem delu Flogite je nestajala struja, a apartmani koji su blizu plaže pa još prizemlje su imali problema, tako nam je rekao lokalni vodič. Ovde je bilo struje a internet je odličan. Tako da jedino što nismo bili na plaži ništa ostalo nam nije falilo. Evo ovom prilikom da pohvalim smeštaj. Apartman ima dve velike sobe u jednoj je francuski ležaj standardnih naših dimenzija, a u drugoj dva kreveta razdvojena. Obe sobe izlaze na ogromnu terasu. U dnevnoj sobi su dva kreveta sa kaminom..Kuhinja je ogromna sa velikim frižiderom i velikim zamrzivačem, imamo i veliki šporet sa 4 ringle sa rernom i  aspiratorom. Evo danas je peti dan i posteljina je uredno promenjena. U kuhinji imamo sve neophodno što se tiče sudova i ostalih drangulija. (cediljka, rende, daska za secenje, kutlače, tanjuri, escajg, činije za salatu, džezve čaše i šolje...). Sve je u fulu i sve je novo. Dušeci su ekstra debeli veliki i novi. Imamo i malo dvorište sa travnjakom a ispred omogućen parking. Tv je LCD sa kablovskom ima dosta kanala. Terasa druga iz dnevnog boravka je ogromna i na njoj je ogroman staleni sto za 6 osoba. stolice su fantastične (nisu plstične). Imamo i žicu prenosivu za sušenje veša. Dve ogromne tende za sunce, klimu koja je u ceni. Na obe terase imamo i  česmicu za vodu sa crevom. U dnevnoj sobi je veliki plakar sa vešalicama i fiokama i po celom apartmanu su natkasnice sa fiokama. U obe sobe su velika ogledala sa noćnim stočićima i taburetima. Kupatilo je sa kadom ali je niska tako da nema velikih  preskakanja. E da najbolja stvar je utikači ima ih milion, pa može svašta da se uključi u isto vreme i punjači i aparati za komarce i fen....postoje čak dva i na terasi. Apartman ima oko 50m2 a terase svaka po 25-30m2. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka