Putnica

PEFKI

3160 poruka u ovoj temi

Prvo su mi nametnuli to mesto, pa sam krenula da citam, koliko sam mogla jer ulazim samo preko mobilnog, a posto sam u domu...net je slab.. zato sam i pitala kakvo je mesto... da dobijem informacije iz prve ruke i da ne moram da se mucim sa dometom i da li cemi otvoriti stranicu :)  

Uglavnom sam sve stranuce prelistala, ali nisam nasla komentar za vilu Voula... pa me zanima.. :)

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontam ;-)

Pre nego sto smo se odlucili za Neos Pirgis, isto na Eviji, ja sam zapisala u svesci sve vile i ukrtako o njima. Za tvoju mi samo pise NE, zato sto nema ogradjeni deo za tusiranje, vec je taj dao samo malo nizi u odnposu na nivo poda. Tako da ostalo o njoj nisam pisla, jer sam odmah odustala.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :D :D

nadm se da cu dobiti jos informaacija :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreni da budemo ja Eviju ne bih ponovila npr, a mnogi bi. Ali vredi je probati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros zemljotres na Eviji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

untitled-1.jpg

5,2 lepo je stresao...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tresla se gora rodio se MIŠKO!!! :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos  samo malo pa odoh ja na Eviju. .....:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima !

 

Od 15.06. idemo supruga i ja u Pefki, vila Eleni.

Ide li jos neko u tom terminu odavde?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja tek 12 jula ali imacu informacije iz prve ruke od tebe nadam se

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzgred, zna li neko kojim danima se organizuju izeti za Atinu? Obicno agencije imaju neki raspored izleta po danima, a vidim da ce biti paklena sledeca nedelja, pa bi mi odgovaralo poslednjih dana, posle 20-og, da idemo na taj izlet. Ne bih da ga propustmo, muz mi nikad nije bio u Atini (ja sam bila pre 25 godina) a nije mi zapelo bas po vrucini od preko 30 stepeni da se mucimo... Ima li neko iskustva i samostalno, posto do Evije idemo svojim autom, da li je komplikovano otici?

Izmenjeno (Bubica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Setih se neceg vaznog: Ima li na trafikama u Pefkiju da se kupe one face kartice ? Video sam da ima par govornica, rade li?

@BubicaNa jednoj slici koju je neko ovde izbacio, vidi se tabla lokalne turisticke agencije koja organizuje izlete, i cini mi se da su izleti svakog dana.

@domestico imaces

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​Ako nisi rezervisala i uplatila već - možeš i nešto bliže. I dečica idu na Tasos. Pefki ostavi kada malo poraste.

​Jesmo,02.09. krecemo,idemo preko Lui travela u vila Annu. Da li znate nesto za tu vilu,nisam nasla nista o njoj na forumu. pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Setih se neceg vaznog: Ima li na trafikama u Pefkiju da se kupe one face kartice ? Video sam da ima par govornica, rade li?

@BubicaNa jednoj slici koju je neko ovde izbacio, vidi se tabla lokalne turisticke agencije koja organizuje izlete, i cini mi se da su izleti svakog dana.

@domestico imaces

​Имате картице у трафици код пристаништа. Када смо ми били користили смо говорницу код улаза у Пефки из правца Асмине, тј. Истие. Ту је нека пекара која производи локудамесе, па кад замирише дивота једна.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905099
    Ukupno poruka