leviathan

Idite na more u Srbiju

109 poruka u ovoj temi

Argus tours su uspeli da "srede" što se tiče Turske i Egipta,imaju objašnjenje da je Argus bio na vreme obavešeten da neće dati dozvole stranim avio kompanijama ali što čovek da ne pomisli da je ovo urađeno zbog konkurencije,neke druge agencije/agencija..radila je ovo i prošla vlast i štitili tadašnji JAT.

Tako da ako odluče mogu nas "radikalnim" merama i prisiliti na letovanje u Srbiji,samo da ne bi naš novac,koji smo mi zaradili i imamo pravo da ga trošimo gde hoćemo bio potrošen izvan Srbije,nego da se slije na "porez".

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu da me primoraju samo ako mi oduzmi pasos. Svoje pare trosim gde ja hocu.

Toliko godina smo bili zatvoreni s toga ni ne cudi zelja ljudi da putuju van zemlje.

Kad se samo setim cekanja ispred ambasada, placanja znanima i neznanima, i to sve da bih otisao negde na nekoliko dana.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima jos nekoliko drzava sa kojima se granicimo- imaju more, pa iako su cene nize i put gotovo jednako udaljen kao kad se ide do Grcke, ipak vecina nas ne ide tamo. Znam ja par avanturista sto su probali svasta Albaniju, Bugarsku,Rumuniju,Hrvatsku novijeg doba, ljudi nisu bili nimalo razocarani ,nisu doziveli neprijatnosti, Valjda je cinjenica da je Egejsko more najtoplije.

Odredjuje nas kolicina para koje smo spremni da ulozimo u odmor,pa to ti je.Gledam ovih dana sta se sve nudi po Srbiji i iskreno ima svasta i kod nas, od jeftinog do skupog. Ima i zanimljivih stvari , recimo Drinska regata je prava ludnica i zezanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ti im Badžo napravio emisiju, samo još da je emituju :)  Super je ispalo!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мислим да је ово најновије стваралаштво чича-Мирка вредно мале дискусије, ако се слажете? И ко хоће.

Mirkovo odusevljavanje lepotama Srbije mi je delovalo malo izvestaceno. Sta ce covek, mora da podrzi namere aktuelne vlasti :D U toku ranijih patrola, obicno je bilo samo "najlepsi predeli Zlatibora", a sad je i jezero Ocaga dobilo pohvale, pa prijatno ljuljuskanje na talasima Medjuvrsja i preporuka da se na Zlatiboru ostane i par dana.

Inace, prosuo sam se kad menadzerku Ocage pita da li je uvek ovako cisto, a ona odvali - pa uvek; samo nekad malo bude, kad su topliji dani, malo se voda nekad oseti :D:D:D

Tacno je da na ibarskoj cesto prica iste stvari, ali ok. Verovatno ima i novih vozaca, ili neko menja rutu do mora. Imajuci u vidu koliko ljudi letuje u CG, sasvim mi je opravdano da se jednom u sezoni napravi patrola do tog primorja, a da se onda menja, jednom kroz kanjon, drugi put preko Niksica i Savnika i sl.

Sto se tice table na Zlataru, jeste preterao, ali mu je osnovna primedba na mestu.

Na patroli kroz CG je bilo par noviteta (novi asfalt i ograde u kanjonu), ali Badza htede da se ogranicimo samo na deo kroz Srbiju. Pa buduci da je to ipak deo ukupne patrole, koji je jos i poznatiji, mislim da je u principu Mirko dosta izvukao. A da pritom ne iskace iz uobicajene patrole, tj. da ne skrece mnogo sa puta :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Наградно питање - ГДЕ ЈЕ СПАВАО чича-Мирко, на овом путу?

а. ЗЛАТИБОР
б. ЗЛАТАР

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najviše se zadržao kod table na Zlataru kao i ranijih godina. Pretpostavljam da mu je Zlatar prirastao srcu. Dakle pod "a".

Sem toga je bliži moru od Zlatibora,manje urban i jeftiniji.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ех, ти! :D

Слутим да си у праву, јер постоји кадар у филму који је сликан из собе где је Сунце већ зашло, а кола су под прозором. "Изузетан смештај", рекло би се. Мобилијар куплерајски... итд. Вредело је кровног куфера. Могу да замислим вечеру и после вечере у том смештају. Их, мерака!!!

А наставак приче је по упеклом Сунцу....

Штајазнам... :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci u trendu sam :D

Tamo cu ovog leta,pa ce biti putopisa kad se vratim. Ljudi mislim da je fora sa tim bilbordima u ceni. Jer dosta kosta, to oglasavanje,Meni je isto bilo nebulozno sto na celoj teritoriji Zapadne Srbije jedva da ima nekih oznaka, pa sam pitala, i tacno je ono sto bi stajalo kao reklama  uz republicke puteve, tu su takse dranje i cak ni lokalne samouprave nemaju popust, a moraju da traze saglasnosti iz ministarstva saobracaja.

Gosn  Mirko je malo olako presao preko odrona na putu Gornji Milanovac - Cacak,a ima ih i pored Lima kod Prijepolja.

inace citajuci videla sam da su mnoge strane agencije pocele sa organizacijom raftinga na Drini,Tari,Limu,

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam siguran samo u kom hotelu je spavao ali znam zasigurno da je ruckao u restoranu "1.maj" pored vile "Jelene". E da li je bila jaretina ili jaga to se ne vidi. 

Jos jedna zamerka. Probao je komplet lepinju na pumpi a prosao pored drge najbolje lepinje na Borovoj Glavi. Izgleda da ne daju besplatno bas svuda.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Јуче ишли моји пулени туда и баш ту свратили... најели се до ушију исте те лепиње. Веле дечаци - екстра!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako misliš na običnu,malu pljeskavicu u Borovoj glavi,350 rsd :)

Izmenjeno (domingez)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905092
    Ukupno poruka