leviathan

Idite na more u Srbiju

109 poruka u ovoj temi

Ah, stari srpski inat! Ako mi vlasti kažu da letujem u svojoj zemlji - e vala baš neću! :)))

​Ukratko - da, bas tako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ima suske;)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu samo šuške. Moj komšija,malo jes čudan,ali je obišao veliki deo Evrope i Azije sa devojkom koju je i upoznao na proputovanju,stopirajući bez kinte u džepu. Skoro se javio roditeljima iz Indije. 

Što kaže Dragan da se putuje što više i dalje. To nam jednog dana jedino ostaje pri sklapanju svog životnog mozaika.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jos "sto varijanti" od volontiranja pa preko razmene do kauc surfinga. Vazno je da se vidi svet a mi cemo i dalje voleti nasu drzavu..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su zaista visoke naspram ponude, ljudi hoće da se obogate preko noći. Ne znam kakva je situacija recimo na Zlataru ili okolina Ivanjice, kad bih putovala po Srbiji obišla bih te krajeve.

Odlican apartman na Zlataru koji smo koristili za dve osobe 30 do 35 Eur dnevno / odvojena spavaca soba, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjicom /, naravno bez hrane, puta i ostalih  troskova. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da bi izleti mogli biti jeftiniji, nemoguće je da izlet sa Zlatibora do Mokre Gore košta 900 dinara, dodatno treba dati još 300-400 za razne ulaznice, a nalazi se na 20-30 km udaljenosti.

​Slažem se da su izleti kao i većina smeštaja u Srbiji preskupi. Filozofija tipa, daj da se obogatim za vreme sezone i školskih raspusta, je plitka i brzo presuši. Godišnji odmor, gotovo po pravilu, provodim u inostranstvu, ali sam veći deo Srbije obišao, putujući vikendom.

Mala, ne i mnogo bitna ispravka. Kraljeve vode su udaljene od Mokre gore oko 40 km.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma demagogija,strašno,osiromašio nas je ovaj iznad i unazadio.Realno nemamo infrastrukturu za neki ozbiljniji turizam,treba otići negde van i opustiti se a standard sve niži.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvar je veoma prosta. Srbija nema more idem tamo gde ga ima.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905054
    Ukupno poruka