makičak

Maldivi u sopstvenoj režiji - putopis

Od 15-og februara do 25-og februara imam smestaj. A putovao bi dan ranije.

Za 14-ti februar sam nasao let sa Turkish Airlines za 682 eura preko Skyscanner-a. Povratak 25-og.

Najbolje sto sam nasla u tom terminu i tom  vremenskom opsegu putovanja jeste iz Venecije takodje Turkish, sa istim presedanjem, po ceni od 480e. Ostalo je preko 5ooe, okolne drzave, uglavnom Qatar, onda presedanje u Dohi pa dugo cekanje, mslm da preko 5 sati treba viza, ali je besplatna...sve u svemu, nije prihvatljiva opcija.

Koliko sam shvatila ides sam, pa onda ne znam ni koliko bi ti znacila i ova dobra cena iz Venecije...eto, nisam nista pomogla, pa cu ti samo pozeleti srecan put i boravak pun utisaka.

Izmenjeno (mananna)

Eh moje sreće, ulepšaše mi veče.

Sretnem bivšeg kolegu i njegovu suprugu, vratili se skoro sa Maldiva, pa sam onako na brzaka video neke sličke iz fona. Samo jedna reč RAJ. Ovo im je treći odlazak tamo. Bili su  kombinacija 5 dana na vodi, 5 dana na kopnu. Ostrvo se zove Sun Siyam Iru Fushi

Kakav Land Scape, ovde naprosto ne može da bude loša slika:)

Baš ovom varijantom Turkish su išli.

IMG-900a93e47b59f4f3dc91ad6c8d0f3b33-V.jIMG-a730280b9b38c876697e3172c0eb3bad-V.j

Ovo im je bio smeštaj na kopnuIMG-014c42715164be8344c136aaf49ae190-V.jIMG-d34a0ea5f6d819f2d5727f9377f7df97-V.j

"San island tu ima najviše naših, kucaj to samo na YT" ne mi dobro od gledanja:D

I još jedno Meeru ili Merru blizu Malea, što bliže Maleu jeftiniji transport.

"Da sednemo jedan dan na kafu poneću tablet da vidiš fotke"

Nemoj prijatelju molim te moraću da remim bubreg:hahaha:

"San" po Vuku:D

Sun Island

"San" po Vuku:D

Sun Island

Moja sestra je skoro bila na sun islandu,vidim na slikama, evo ja sam dosla u iskusenje da jedno 3g ne idem nigde na more da pokusam da skupim pare za Maldive, mada vidim ima za 3200e za 3 osobe !  Evo,pocinjem od ovog leta :D a ti si mogao otici, avantura isto koliko i tvoje putessestvije ove godine :razmislja:

Screenshot_2.jpg

Izmenjeno (biljagenije)

Ukucajte Gili Lankafushi u jutub. Jos je lepsi od Sun Island-a :D A blizu je Male-a.

Al kosta 1500 eura po danu za jednu osobu cini mi se.

preko kog sajta se uzmili karte za transfer izmedju ostrva?